Palacsintavár Eger

étterem, palacsintázó, vendéglő
Palacsintavár Eger
Palacsintavár EgerPalacsintavár Eger
Palacsintavár EgerPalacsintavár Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
Hunguest Saliris Egerszalók

Palacsintavár Eger vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. október 11.családjával járt itt
Direkt a Palacsintavár miatt utaztunk el Egerbe, mert apukám nagy kedvence a palacsinta, édes és sós változatban is, ezért szülinapjára megleptük ezzel. Kimondhatjuk, talán ő csalódott a leginkább. Nagyobb reményeket fűztünk ehhez, mert hallottunk jót a helyről. Azonban ahhoz képest nagyon is drága.
2016. október 10.a párjával járt itt
Páromat születésnapján szerettem volna meglepni egy látogatással a Palacsintavárba, mivel már korábban jártam itt és akkor nagyon elégedett voltam. Most a külső kis teraszon üldögéltünk vagy 20-25 percet, amikor úgy döntöttem, hogy megnézem miért nem jön ki egyetlen pincér sem. Odabent a pultnál 3 alkalmazott vidáman beszélgetett, vendég nem volt.
2016. október 5.a párjával járt itt
A városban töltöttünk pár napot a párommal. A vár megnézése után tértünk be ide. Az éttermi kalauzok szerint kihagyhatatlan ajánlat volt, mi nem tartottuk annyira kihagyhatatlannak. A pincér többször elment előttünk mire odajött és felvette a rendelést. Szerencsére a palacsintára nem kellett sokat várni, de semmi különleges nem volt benne max a dekoráció.
Kiváló 2016. augusztus 14.a párjával járt itt
Nagyon finomak voltak a palacsinták! Ajánlom mindenki figyelmébe, ha egerben jár, csak előtte foglaljon asztalt!!
Palacsintavár Eger - Étel/ital
Kiváló 2016. május 22.gyerekekkel járt itt
Szilvásvárad felé tartottunk egy rövid pihenésre, gondoltunk ha már arra megyünk nézzük meg Egerben a várat is, mert már eléggé régen jártunk ott. A kora délutáni időpontban találtunk is parkolót, ahonnan elindultunk sétánkra. Igen ám, de még nem ebédeltünk.
Palacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - Étel/italPalacsintavár Eger - Étel/ital
Kiváló 2016. május 5.családjával járt itt
Az egri Palacsintavár a kedvenc éttermem, mikor lehetőségem van rá mindig meglátogatom, akár családdal, barátokkal. A kiszolgálás kedves, gyors, szép tálalás. A palacsinták nagyon finomak mind a sós és édes palacsinták is. Sok helyen rendeltem már palacsintát, de sehol nem volt ennyire ízletes. Minden pénzt megér, mert nagyon finom és nem kis adag.
Kiváló 2016. április 11. járt itt
Nagyon hangulatos, klassz kis hely. Tetszik benne hogy egy kicsit eldugottabb helyen van, és természetesen a terasz nyáron. Finomabbnál finomabb sós és édes ÓRIÁS palacsintákkal. Szép a látvány, finom ízek :) Az adaggal sincs semmi gond, sőt van hogy sok is. Nagyon jól lehet vele lakni. Szeretjük :)
Negatívum talán annyi hogy a székek kicsit kényelmetlenek :S
Kiváló 2016. március 29.gyerekekkel járt itt
Mi kimondottan az étterem miatt mentünk fel Egerbe Miskolcról. Már többször jártunk itt ,de sajnos mindig telt ház volt és nem tudtunk leülni ebédelni így elvitelre kértük a palacsintát. Most nyitás után kb fél órával értünk oda ,de már csak egy asztal volt szabad most le tudtunk ülni. A felszolgáló aki velünk foglalkozott nagyon kedves és udvarias volt.
2016. január 7.a párjával járt itt
Egri látogatásunk során ez volt az első étterem, amelyet felkerestünk, az itteni ajánlások alapján egyből beugrott a neve, amikor a kis macskaköves utcára befordulva megláttuk. Szombaton délután, ebéd és vacsora között "félidőben" érkeztünk, s meglepetésünkre nagyon sok vendég volt, mindössze 2 szabad asztalt láttunk, melyek közül az egyik foglalt volt.
Palacsintavár Eger - Külső képPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - Étel/italPalacsintavár Eger - Étel/italPalacsintavár Eger - Étel/italPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - Étel/italPalacsintavár Eger - Étlap/itallapPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - Külső képPalacsintavár Eger - Külső képPalacsintavár Eger - Belső
Kiváló 2016. január 4.családjával járt itt
Párommal rendszeresen járok ebbe az étterembe, kiváló az édes-sós palacsinta kínálatuk, a kiszolgálás is kellemes. Egyedül az illemhelyiséggel van problémám, valamint a sós palacsinta kínálatba bekerülhetne pár új darab. Ha jönnek hozzánk rokonok akkor kötelező elvinni őket, az egész család nagyon szereti. Ajánlom mindenkinek.