Palacsintavár Eger

étterem, palacsintázó, vendéglő
Palacsintavár Eger
Palacsintavár EgerPalacsintavár Eger
Palacsintavár EgerPalacsintavár Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Palacsintavár Eger vélemények

2014. szeptember 4.a párjával járt itt
Egy háromnapos pihenés alkalmával az egyik ismerősöm ajánlására tértünk be ebédre. Mikor beléptünk nagyon tetszett a retro "díszlet". A pincérek közt volt szimpatikus és kevésbé szimpatikus is. Az étlapot elég sokáig nézegettük párommal, persze megint én voltam aki a bőség zavarában nem tudott gyorsan választani.
Kiváló 2014. augusztus 12.családjával járt itt
Nagyon szeretem ezt az éttermet, mivel az összes palacsinta nagyon finom, ezért váltogatva eszem sósat és édeset. A kiszolgálás gyors és udvarias, mindig készségesen becsomagolják a megmaradt ételeket (érdemes eltetetni, másnap is nagyon finom). A levesek is finomak, a hagymalevest próbáltam már, rokonok a Honfoglaló levest is dicsérték. Ja, és Zlaty Bazant a csapoltjuk, illik a sós palacsinták mellé.
Kiváló 2014. augusztus 9.barátokkal járt itt
A kedvenc egri éttermem, rendszeresen melátogatom. Jó helyen van, a belvárosban, bár most még felújítják a környéket, szóval van egy kis felfordulás. Kellemes pincehelyiségben van, nagyon ötletes dekorációval. Az adagok nagyok, az ételek finomak, az árak nagyon jók. Ideális beszélgetős, vagy randihely, különleges, stílusos, meghitt és csöndes, plusz nem drága.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. június 29.gyerekekkel járt itt
Régebben mikor még nem voltak gyerekek,már jártam ott,ezért gondoltam hogy velük is elmegyek. A környezet nem változott,kellemes retro. A kinézett ételben máj is volt,kérdésemre hogy ezt ki lehetne-e hagyni a válasz:nem. (tehát fagyasztott a töltelék) A gyerekek epres palcsit kértek,de mivel tudtam hogy nagy az adag,kértem hogy vágják ketté és tegyék 2 tányérra.
Kiváló 2014. március 31.a párjával járt itt
Udvarias és viszonylag gyors kiszolgálás, retro és kellemes környezet egy kis macskaköves utcában. Bőséges választék, finom édes és sós palacsinták. Muszáj kipróbálni, ha az Egri vár lábánál jársz! :)
Már kétszer voltunk és biztos hogy nem ez volt az utolsó alkalom. A honfoglaló leves nagyon jó! Rá egy óriási Kókuszos palacsinta. . . ;) Itt ettem először sós óriás palacsintát.
Palacsintavár Eger - Étel/italPalacsintavár Eger - Étel/ital