Piroska Étterem Egerszalók

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Piroska Étterem Egerszalók vélemények

Kiváló 2017. szeptember 7.barátokkal járt itt
Nosztalgikus hangulatot ébresztő, nyugodt, kellemes viszonylag kis méretű vendéglő. Az étlap választéka széles, a hagyományos ételeken túl a nem hús evők is bőven választhatnak. A felszolgált ételek mennyisége, minősége kifogástalan. A tálalás nagyon igényes! ! A személyzet előzékeny, nem tolakodó, udvarias. A mellékhelyiség tisztasága, átlagos.
Kiváló 2017. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel jártunk ott, a nyaralásunkkor. Parádfürdőn nyaraltunk, a Mátrában, de elkalandoztunk arra. Annyira finom volt az étel, hogy másnap visszamentünk! :) A 2 személyes tálból akár mind a 4-en jóllakhattunk volna! A pincérek korrektek, kedvesek. A pincerész hangulatos. De mindenképpen az ételek íze fogott meg minket.
Átlagos 2017. július 31.családjával járt itt
Gyerekkel a nyaralás során jártunk itt. Finom ételeket kaptunk megfelelő minőségben és mennyiségben. A személyzet mindent megtett, hogy a gyerekekket is megfelelően kiszolgálják (ételfelezés két tányérba, gyerekszék, ülés magasítás)
Két dolog ami miatt átlagosnak értékelem:
- ár/érték arányban drágának ítélem
- ki volt rakva a Dohányozni Tilos tábla, ennek ellenére egy pár az egyik asztalnál fejenként legalább négy cigit szívott el, de nem szólt rájuk egy pincér se, pedig körülöttük mindenhol kis gyerekes családok voltak.
Gyenge 2017. július 26.a párjával járt itt
Korábbi vélemények alapján választottuk ezt a helyet. Az értékelések alapján a környék 12 étterméből a 2. helyet kapta. Miután ott vacsoráztunk, megfogalmazódott a kérdés bennünk: "Te jó ég, milyen lehet a másik 10"
A hely dohos, rideg. A személyzet az asztalok mellett nevetgélt, kiabált, mintha nem egy étteremben lettünk volna, hanem egy zárt körű bulin hívatlan vendégekként.
Átlagos 2017. július 14.családjával járt itt
Olcsó alapanyagokból készült egyszerű, nem túl jó ételek. Az árak viszont nincsenek ezzel összhangban. Akik felmagasztalták ezt a helyet, hol járhattak eddig?
Kiváló 2017. július 6.gyerekekkel járt itt
Egerszalókon ezt az éttermet választottuk, mert lehet SZÉP Kártyával fizetni és kutya is mehet a teraszra. A kiszolgálás attól függött, hogy melyik pincért kaptuk,az egyik nem állt a helyzet magaslatán, de a másik korrekt volt, gyors, udvarias. Az ételek nagyon rendben vannak, mi egy 2 személyes tálat rendeltünk, egy békacombot és egy gyerek menüt.
Kiváló 2017. január 16.gyerekekkel járt itt
December 30. -án este vacsorázni indultunk, és a szállásadónk ezt az éttermet ajánlotta. Kérdezték van-e foglalásunk, mivel nem volt egy kis türelmet kértek, de 5 perc múlva már kísértek is minket az asztalunkhoz. A párommal egy kétszemélyes fatálat kértünk, és a kislányunknak akartunk még rendelni egy adag ételt, de a pincér mondta, hogy gondoljuk meg, mert hármunknak is simán elég lesz a fatál.
Kiváló 2016. október 9.családjával járt itt
„Majd valahol eszünk valamit” alapon indultunk sétálni, és a teraszon jóízűen falatozó vendégsereg láttán választottuk ezt az éttermet. Egy benti asztalnál ültünk le, de a pincér, miután felvette a rendelést, javasolta, hogy válasszunk másik helyet, mert a négyszemélyes asztalnál nem fogunk négyen elférni.
Piroska Étterem Egerszalók - Külső képPiroska Étterem Egerszalók - Külső képPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/ital
Kiváló 2016. október 6.gyerekekkel járt itt
Élményekben gazdagabbak lettünk. Egerszalók látni valói után,jól esett a kedves kiszolgálás. Az ételek kifogástalanok voltak, a kiszolgálás is udvarias és segítőkész. Csak ajánlani tudom akár az átutazóknak is. Az unokáim is élvezték a nagy ételválasztékot, némelyikből második nap már csak fél adagot mertünk rendelni. Ha még eljutunk Egerszalókra biztos betérünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 26.a párjával járt itt
Szombat délután jártunk az étteremben. Az italokat és az ételeket is hamar kihozták a pincérek, akik végig kedvesek és segítőkészek voltak. Az adagok kifogtak rajtunk, annyira sok volt, hogy talán a felét tudtuk megenni. Ízletes volt minden.
Piroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/ital