Piroska Étterem Egerszalók

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Piroska Étterem Egerszalók vélemények

Kiváló 2016. augusztus 18.barátokkal járt itt
Nagyon hngulatos hely, finom élételek, jó kiszolgálás!! Jó élmény vokt éd ajánlom bárkinek!!
Szörnyű 2016. június 22.barátokkal járt itt
Az étel tűrhető volt, kiemelkedően jónak nem mondanám, a kiszolgálás viszont kritikán aluli, nem mindig azt kaptuk amit kértünk, kicserélték, de nem szívesen. A pincérek hozzáállása, a pofavágások. . . Nem mellesleg fizetésnél, hogy direkt vagy véletlenül már sose derül ki, de megpróbáltak egy 10-essel lehúzni. Nem hiszem, hogy még egyszer találkoznánk a jövőben.
Kiváló 2016. június 12.a párjával járt itt
De nem bántuk meg! Kiváló az ár/érték arány és nagyon finom ételeket kaptunk mind a ketten! A zöldségköretem friss zöldségekből készült, a hús jól átsütve, ízletesen elkészítve! Ismét a nejem járt jobban Ő a finomabb ízletesebb ételt választotta, szerencsémre annak a felét is én ettem meg, mert nem tudott vele megbirkózni!
Piroska Étterem Egerszalók - Külső képPiroska Étterem Egerszalók - MosdóPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - Külső képPiroska Étterem Egerszalók - Mosdó
Átlagos 2016. március 21. járt itt
Már régóta terveztük családommal, hogy meglátogatjuk ezt az éttermet. A sok pozitív vélemény alapján választottuk, így nagyon kíváncsi voltam rá. Belül hangulatos a pince jelleg, kreatív kialakítású termek. Az ételekkel viszont összességében nem voltunk elégedettek. Volt ami finom volt, volt ami ehető, de rágós, és akadt olyan is közte ami kritikán aluli volt.
Kiváló 2016. február 11.a párjával járt itt
Hét végi pihenésre érkeztünk Egerszalókra, az éttermet a recepciós ajánlotta a szálláson, ahonnan gyalog 15-20 perc alatt oda is értünk. Pénteken és szomaton még volt parkoló, de vasárnap olyan tömeg, na de erről később. Fontos dolog, hogy Egerszalók kedvezmény kártyára 10% kedvezményt adnak, a kártyát általában a szállások recepcióján lehet kérni.
Kiváló 2015. december 19.a párjával járt itt
Az átlagos külső átlagon felüli belsőt takar. Meglepően ízletes és esztétikus étkekkel építhettük testünket és lelkünket. A felszolgálàs sem hagyott semmi kívánnivalót maga után. Szívből ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2015. november 15.a párjával járt itt
Őszi pihenésünk alkalmával tértünk be az étterembe, megkóstoltuk a Márton napi menüt. Eddigi legjobb tárkonyos ragulevesemet ettem! Az étterem hangulata meghitt és a berendezése is nagyon szép. Az ételek tálalása tetszetős volt (nem csak felszórták a tányérra, hanem rendezett, díszített tálat kaptunk), az adagok számunkra megfelelőek. A felszolgálók figyelmesek voltak, nem kellett sokat várni. :)
Kiváló 2015. október 28.gyerekekkel járt itt
A család most megkímélt a sütés főzéstől. Ez is az ajándék egy része volt! Ugyan nehezen fogadtam el,mert én is nagyon szeretek sütni, főzni. Azonban nem bántam meg. Helybeli lakosok vagyunk, s úgy döntöttünk, hogy az egyik helybeli vendéglőt támogatjuk étel megrendelésünkkel. A 60. szülinapomat szűk családi körben, 15 fővel ünnepeltük meg.
2015. október 23.a párjával járt itt
A környéken kirándultunk, és beugrottunk egy ebédre menet közben. Hiába a késői érkezés, az ünnepnap miatt valószínűleg egész nap csúcsidő van, rengeteg kocsi parkolt az út szélén. Elég nagy a hely, ezért a csúcsidő ellenére volt szabad asztaluk. A pincérek kedvesek, szívélyesek voltak a tömeg ellenére is.
Kiváló 2015. július 30.a párjával járt itt
2014 nyarán szálltunk meg Egerszalókon a párommal, a szálláshely tulajdonosa ajánlotta ezt az éttermet. Gondoltuk megnézzük magunknak, s kellemesen csalódtunk. Már a belépésnél egy hangulatos hely fogadott bennünket. A pincérek figyelmesek voltak, az étel íze kifogástalan, a mennyisége pedig bőséges volt. Ha erre járunk, biztos, visszatérünk ide. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek.