Piroska Étterem Egerszalók

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Piroska Étterem Egerszalók vélemények

Kiváló 2019. május 21.a párjával járt itt
Elsőre nem akartunk bemenni, de aztán úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk. Kellemesen csalódtunk, kedves kiszolgálás, még a speciális kérésemnek is eleget tettek. Az ételek nagyon finomak voltak és az ár se szállt el .
Fontos szempont volt a SZÉP kártyás fizetés!
Kiváló 2019. március 15.a párjával járt itt
Többször jártam már ebben az étteremben és nagyon szeretem, mert különleges ételek is vannak és nagyon finomak. Jó a kiszolgálás és nem kell sokat várni az ételre, italra, mert hamar kihozzák. Hangulatos hely. Ha arra járunk ki nem hagynánk! Mindenkinek merem ajánlani, hogy próbálja ki, mert jó és megfizethető is!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2018. október 14.a párjával járt itt
Korábban érkeztünk a hotelba, és mivel a szállást nem foglalhattuk el, elsétáltunk ebbe az étterembe ebédelni. Sok jót írtak róla, és a hotelban is ezt a helyet ajánlották, így elég nagy elvárással értünk oda. Vasárnap dél lévén, a terasz már tele volt, így a pincehelyiségben ültünk le, ami már nem nagyon tetszett, mert kint nagyon kellemes volt az idő, és inkább kint szerettem volna lenni.
Gyenge 2018. szeptember 29.barátokkal járt itt
Pár napja voltam baráti társasággal. Kérdezném, ilyen színvonalas étteremben, hogy tudnak felszolgalni törött, csorbult tányérokon? Otthon különböket kidobok.
Szörnyű 2018. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
A családommal tértünk be ebédelni az étterembe, bár ne tettük volna. 35 fok meleg a nehezen kihozott italok melegek, ebben a forróságban nem meleg italra vágytunk. A tilos a dohányzás tábla ki van rakva ennek ellenére a vendégek dohányoznak és még hamuzott is kaptak.
2018. június 13.a párjával járt itt
Voltak fenntartásaink kívülről nézve az éttermet, elsőre az sem volt egyértelmű, hol tudunk bejutni, mert eléggé el van rejtve a kis ösvény. Mivel kint teltház volt, így bent foglaltunk helyet, de jobban is jártunk mert bent sokkal jobb hőmérséklet volt a pince helységben, nagyon kellemes muzsikával.
2018. április 5.a párjával járt itt
Még mindig Egerszalókon vagyunk,lévén családi ;születésnap; ezt megünnepeljük egy ebéddel. A ,,sódomb,, megnézése után a Piroskába érkezünk pontosan,mert foglalt asztalunk van. Az előzetes vélemények alapján - idegen városban az ittjartam. hu olvasóira,pontosabban iróira hagyatkozunk. Általában bejön.
Piroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Külső képPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/ital
Kiváló 2018. január 2.gyerekekkel járt itt
Bőséges tálakat rendeltünk,mivel többen érkeztünk,így mindenki talált magának valót.
Estére foglalni kellett a helyet, betérő vendégeknek nem mindig akadt hely.
A pincérek készségesek, mosolygósak.
A cipós levesek nagyon ízlettek első nap, így második nap újra azt kértem,akkor már nem nem éreztem olyan extrának,talán mást kellett volna próbálni.
Kisebb gyereksarok van, bizonyos asztaloktól látszik csak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 23.a párjával járt itt
Ittjártam. hu alapján választottam a helyet. Első látásra az épületet kívülről nem találtam vonzónak, de a belső tér, az étel hozta azt az elvárást, amit mások értékelése alapján reméltem. A kiszolgálás nagyon figyelmes. A pince kialakítása hangulatos, akár 3 részre elkülöníthető társaságok esetén.
Kiváló 2017. november 19.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elegedve. A pincerek nagyon kedvesek es figyelmesek, az etelek nagyon finomak es a porciok olyan nnagyok, hogy egy tanyerbol ketten is boven jol lakhattunk volna. Annyira meg tetszett hogy meg ket napott maradtunk tovabb :-) Nemsokara ujra vissza megyunk de mar ugy hogy ott foglaluk szallast is hogy nekeljen jarkalni vegig hosszig a falun.