Piroska Étterem Egerszalók

2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Piroska Étterem Egerszalók vélemények

Kiváló 2015. május 27.gyerekekkel járt itt
A pünkösdi hosszú hétvégén voltunk a családdal Egerszalókon. A szálláshely tulajdonosa ajánlotta az éttermet. Utolsó esténken úgy döntöttünk, hogy kipróbáljuk, és nem bántuk meg. A személyzet udvarias volt - a telt ház ellenére -, az ételek minősége kiváló, ízletesen készült valamennyi étel, amit megkóstoltunk.
Szörnyű 2015. március 29.a párjával járt itt
A hosszabb haju idosebb pincer bunko. Kioktatott, kinevetett, amikor nem volt tisztaban az egyik etel elkeszitesevel kapcsolatban.. El akarta vinni a tanyerom, mikor meg nem fejeztem be.. A levesben volt egy kavics.. Nem ajanlom senkinek!!
Kiváló 2015. március 2.családjával járt itt
Felvidekrol Rimaszecstol 75km-re van az egerszaloki SALIRIS RESORT termal furdo,hova havonta egyszer-kivetel hetvege,unnepek,nyari szunido-egy barati hazasparral,nyitastol-zarasig kipihenjuk faradalmainkat. Aztan este jon a raadas. A PIROSKA ETTEREM. Evente ketszer is adodik,hogy ket napra megyunk,igy a PIROSKA etterem mellett a szallast is hasznaljuk.
Kiváló 2014. szeptember 16.a párjával járt itt
Nagyon finom volt az étel, felszolgálás kiváló, dolgozók kedvessége nagyon megfogott. Hamar megkaptuk amit rendeltünk. Nagyon finom, friss volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Az étterem hangulata, pincerésze nyáron a melegben kellemesen hűvös, hangulatos. Belső tere nagyon szép. Fedett terasz természetes tele volt igy mi a pincébe mentünk és nagyon nem bántuk meg. Jólakottan és boldogan indultunk a szállásunkra az ebéd után.
Kiváló 2014. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
A főúton haladva könnyű rátalálni az étteremre. Nagy, fedett terasszal rendelkezik, s még így sem volt helyünk, annyian voltak. Nem is baj, mert a belső tér csodálatos. Boltíves, téglával kirakott, pince jellegű, több helyiségből álló. A személyzet kedves, a kiszolgálás gyors. Az ételek íze, külleme fantasztikus,az adagok embert próbálóak.