Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Ár érték arányban kiváló szálloda. Kettő szobát béreltünk négy felnőtt egy gyermek. Mi már voltunk itt 3 éve úgyhogy tudtam mire számíthatunk. A wellness tökéletes mi most már kisgyermekkel voltunk itt és ő is élvezte. Kiemelném, hogy a gyerekmedencénél vannak műanyag játékok ha valaki nem visz akkor is tud játszani a kicsi.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Január elején töltöttünk 2 éjszakát a szállodában,csodálatos környezetben.A szoba nagyon szép,tiszta,nekem csak a zuhanyfülke hiánya volt negatívum.A szállodai ellátás, kiszolgálás tökéletes.A svédasztalos reggeli,vacsora nagyon bőséges,választékos és nagyon finom is volt.Jól éreztük magunkat.Szivesen visszamennénk legközelebb.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Nagyon kellemes szálloda. A személyzet precíz és udvarias. Az ünnepi ételek nagyon finomak és választékosabb voltak. A szoba nagyon sötét volt az ablaka egy telefonra nézett. Ezen még az olvasó lámpa sem tudott segíteni, Max jelzőfénynek elég .

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 13.
az étteremben volt kis nézeteltérésünk. nem volt az az aperitív amit szeettünk volna /konkrétan Szilvás Unicum/ és szénsavas nem hűtött ásványvíz helyett kaptunk hűtött menteset. ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat és bátran merem ajánlani bárkinek!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 6.
Szerencsés időszakban voltunk, mert nem volt túl sok a vendég így akár az étteremben vagy a wellnesen nyugodt körülmények között tudtuk a szolgáltatásokat igénybe venni. A szoba tágas világos tiszta volt. Az étterem is jó elrendezésű, a büféasztalon változatos bőséges kínálat reggelinél vacsoránál egyaránt, a személyzet kedves, annyi kritikát megjegyeznék hogy az asztalok a porcelán és evőeszközök tisztaságára nagyobb hangsúlyt kellene fektetni, a vendéglátásban ez alapkövetelmény!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
A fő baj! A wc működik, de sok vizet pazarol és erőtlen. . (a wc papírt sem viszi le,másról nem is szólva. . . )
A mosdó csaprögzítő csavarja ki van esve. Távozásunkkor még ott volt. Fontos! Francia ágyas szobát kértünk, de két különágyast kaptunk. A finn szaunnában egy csavarfej kiáll. Beleléptem. Nem esett jól.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Szeptemberben voltunk itt a párommal, akinek a hotel teraszán kértem meg a kezét, igent mondott! :) A hotel gyönyörű környezetben helyezkedik el, érdemes megnézni a közelben található Búbánatvölgyet is! A wellness, az ételek kiválóak, minden igényt kielégítenek! A szoba kényelmes volt, a napozóteraszról az egész Dunakanyar belátható.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 16.
November közepén töltöttünk el két éjszakás (3 nap) pihenést a párommal. A tisztaság megfelelő-, az ételek finomak és bőségesek voltak. Az ágy nekem nem volt kényelmes, puha volt és mintha be lett volna szakadva (206-os szoba). A wellness-ben a második napon nem működött a sószoba, amit kissé sajnáltunk (bár ez bárhol és bármikor előfordulhat).

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Vannak dolgok amit egy negy csillagos szallodanal nehezen tudok elfogadni peldaul, hogy a furdoszobaban se w c papir, se folyekony szappan(egyebkent a falon a tartoja), a kapott magnes kartya egyike nem mukodott, a furdoben semmi pipere nincs kikeszitve (kis szappan, sampon, fultisztito, stb.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 8.
Poloskák -büdös bogarak-voltak a szobában, de tudom, hogy ez ellen nem mindig lehet tenni. A wellness részleg kíváló, az ételválaszték szintén és folyamatosan pótolják. A szobák nagyok, tiszták és kényelmesek. A munkatársak udvariasak, segítőkészek és barátságosak.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.21. - 2019.09.15.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.15-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 38.167,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.25-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.18-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 26.311 - 33.660,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX