Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

4. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
30. helyezett Közép Dunántúlon - 378 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
3 éjszakát töltöttünk a hotelben a novemberi hosszú hétvégén, és nagyon jól éreztük magunkat. A hotel csendes helyen található, gyönyörű kilátással. A várostól való távolsága autóval egyáltalán nem zavaró. A szobával meg voltunk elégedve, az ágy kifejezetten kényelmes. A fürdőszoba tisztaságában kisebb hiányosságokat éreztünk.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
A gyerekeim házibulit rendeztek az otthonunkban ezért elutaztunk a feleségemmel. Most már mi érdeklődünk a gyerekeknél, hogy mikor lesz a következő buli, mert szívesen elutaznánk ismét a szállodába.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Az ételek a vacsoránál ízletesek, viszont majdnem minden esetben csak langyosak, illetve hidegek voltak.
Javasolnám az otthon elvégezhető online bejelentkezést, ami lényegesen gyorsabbá tenné az ügyintézést érkezéskor. Sokat kellett várni.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Ezúton szeretném megköszönni a sok sok kedvességet amit kaptunk .Már többször voltunk e szállodában és mindig megelégedve távoztunk.Szálloda személyzete,kedvessége elragadó,szép környezet pedig nagyon vonzó.Remélem a tavasz folyamán ismét vendégei lehetünk a hotelnak.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Szálloda szép környezetben van, a Spa remek, étkezés változatos és bőséges.
Ami nem tetszett: én bankkártyával fizettem és nem KP-vel, ezért 600.- Ft-t felszámítottak. Miért?

2018. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
A negyedik szinten, a tetőtérben, lévő szobákban voltunk, nem kaptunk lehetőséget hogy alsóbb szintre, nagyobb szobába költözzünk, a személyzet ebben nem volt segítőkész. A szobák levegőtlenek és kicsit voltak.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen van a szálloda, nagyon csendes. Igazi pihenő hely, aki kicsit el akar vonulni a város zaja elől. Ami nem tetszett az a személyzet hozzáállása a vendégekhez. Az itt dolgozóknak biztos nehezükre esik köszönni a vendégeknek, vagy csak mi hallottuk túl halkan.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elég messze van mindentől, így csak kocsival kényelmes a megközelítése. A szobánk szerencsére nem az erdő felé nézett, mert az borzalmas lehet. . . A wellness részleg jó, bár a medence fertőtlenítése címén az egyik nap csak 11-től volt látogatható. Ezt egy normális üzem éjszaka végzi el! Az étterem kicsit zsúfoltnak tűnt, a választék viszont jó volt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
30. házassági évfordulónkat ünnepeltük a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat, még néhány kellemetlen apróság sem rontotta el a kedvünket. A szálloda fekvése csodálatos, a wellness élmények, szaunák is kiválóak. Ugyanakkor az élménymedencék vize igen hideg volt. A gyerekkel érkezők csalódottan vették tudomásul, hogy a kicsik fáznak.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.15.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Szent Adalbert Hotel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
Érvényes: 2020.04.30-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Öreg-tó Club Hotel
Tata
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Érvényes: 2019.06.19-ig
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.14-ig
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2019.06.26. - 2019.07.22.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Vital Hotel Nautis Gárdony
Tó Wellness Hotel Bánk
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

EsztergomX