Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Június 6-10 között voltunk a szállodában a lányommal - immár másodszor, de azt hiszem, ha nem újítják fel - legalább a fürdőszobákat - akkor utoljára. Két évvel ezelőtt a legjobbakat írhattam a szállodáról minden tekintetben. Most azonban egy lepusztult fürdőszobát találtunk mindkét szobában, ahol megszálltunk.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem panaszként, hanem a jobbítás szándékával sorolom fel az általunk tapasztalt hiányosságokat. 1. A 20 napozóágyból 5 használhatatlan (kiszakadt fekvő rész, törött kitámasztó). 2. Nincs napernyő! ! ! . 3. Tiszta, de nagyon hideg víz a kinti medencében. 4. Nem működött a hajszárító. 5. Hibásan működő TV távkapcsoló. 6.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 6.
Nagyon tetszett a welnes részleg, tágas rengeteg féle élmény elemmel működik, mindenki megtalálhatja a neki megfelelőt.
Nagyon szép a belső udvar kialakítása, olyan mint nyugalom szigete.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először jártunk itt, de először voltunk tetőtéri szobában. A szállodában megépült a kültéri medence, ami e belső zsúfoltságot csökkenti, jobban elosztja a vendégeket. A wellness változatlanul jó, bár az élmény-zuhatag nem működik. (ez csak a régi vendégeknek tűnik fel) A vendégek sajnos nem használják a többszintes parkoló felső szintjeit, ezért az alsó szinten kissé káosz van, ezen kéne segíteni valahogy.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
2019. május elején jártam családommal a hotelben, gyermekeimmel, unokáimmal. A hotel szépen berendezett, és nagyon szép a környezet,rá látni a Dunára. Sajnos mi esős napokat fogtunk ki, így nem tudtuk használni a kinti medencét, pedig már fel volt töltve, de a benti wellness rész kárpótolt bennünket. Érkezéskor nagyon kedves recepciós hölgy fogadott ,és a személyzettel is megvoltunk elégedve.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Ami nagyszerű volt, az az ellátás, minden étel nagyon finom volt. A wellness-részleg is nagyon szuper. Ami nagyon nem tetszett, az az, hogy a szobánk és a szomszéd szoba között volt egy ajtó (fal helyett) és pont ott sikerült elszállásolni egy kutyával érkező párt, akinek az ebe egész nap és sokszor éjjel is hangosan ugatott.

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Szép volt a környezet. Könnyen megközelíthető. A welness részlegbe még pár medence elférne, főleg egy melegebb medence is. Az ételek jók voltak (bár egy nap nem maradt vacsorán semmi). Tisztaság megfelelő,míg a személyzet kedves votl.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
Két kisgyereket vittünk magunkkal tetőtéri szoba nem tetszett mivel a férjem erős dohányos jó lett volna ha van egy pici terasz.
Egyébként minden egyéb nagyon rendben volt.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az elhelyezkedes gyonyoru, a hotel nagyobb es szebb mint kivulrol varna a latogato. Csodas festmenyek, lampak diszitik a kozossegi tereket. A masszazs kivalo volt, ahogyan a svedasztal kinalata is. Nem puccos hanem egyszeru, hetkoznapi etelek remekul elkeszitve. A wellness szuper, a kave es koktelok finomak, gusztusosak.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
Az étkezésnél a választék egy kicsit szegényes volt a 4 csillaghoz képest. A fürdőszobában semmilyen bekészítés nem volt /pl. zuhanysapka/. A wifi jelet egyáltalán nem lehetett fogni.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.148 - 14.820,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2 nap/1 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.09-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

EsztergomX