Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az elhelyezkedes gyonyoru, a hotel nagyobb es szebb mint kivulrol varna a latogato. Csodas festmenyek, lampak diszitik a kozossegi tereket. A masszazs kivalo volt, ahogyan a svedasztal kinalata is. Nem puccos hanem egyszeru, hetkoznapi etelek remekul elkeszitve. A wellness szuper, a kave es koktelok finomak, gusztusosak.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
Az étkezésnél a választék egy kicsit szegényes volt a 4 csillaghoz képest. A fürdőszobában semmilyen bekészítés nem volt /pl. zuhanysapka/. A wifi jelet egyáltalán nem lehetett fogni.

Értékelt: 2019. március 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű, a személyzet kedves és aranyos volt, bár a kijelentkezésnél a recepciós egy kisebb összeggel át akart verni (biztos a matematika nem az erőssége). A szoba gyönyörű és tiszte volt, a wellness nagyon jó volt. A masszőr munkájára inkább nem írnék semmit. Sajnos azzal nem voltam megelégedve ár-érték arányban a legrosszabb volt.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Szép a kilátás a Dunára, de kimozdulni csak autóval lehet, gyalog nincs út/ösvény, amin sétálni lehetne. A szoba túl volt fűtve és nem lehetett állítani a hőfokon, központilag volt olyan meleg, amilyen. Zuhanykabin penészes és a folyékony szappanadagoló üres. Mosdó csaptelep érdekes koncepció, de nem túl praktikus fejreállítva beszerelni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
a szobát nem azt kaptuk ami eredetileg a miénk lett volna, de mivel a recepciós gyorsan intézkedett ez még nem zavart. az utazás előtti napokban többször láttam az interneten, hogy nagyon reklámozták a valantin napi dolgokat, hát ebből semmit nem láttunk, pedig direkt azért mentünk azon a napon és még csak nem is 2 éjszakát, hanem hármat töltöttünk ott.

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
A szobának egyáltalán nem volt szellőzése (vagy csak én nem tudtam megoldani),így eléggé fullasztó volt. Az étkezőben a cukortartó teteje
kifejezetten koszos volt. Egy felszolgáló fiatalember "udvariassága" igencsak messze volt az elvárttól. A többi ott dolgozó hölgy és úr (nem csak az étteremben!) rendkivül kedves és szolgálatkész volt.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Nem először jártunk itt, de most egy időre utoljára. 4 csillagos szálloda révén elvárható lenne, hogy a zuhanytálca ne legyen megragasztva, mert semmit nem ér. A ragasztás mellett a törés megmarad és a tálca alatt lévő szennyeződés mind kimosódik. Nem egy higiénikus látvány és a törésnél keletkezett rés a lábat könnyen elvágja.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Csodálatos helyszín, kiemelkedő szállás és hangulat a hazai wellness helyszínek között. A várakozom is felülmúlta a fényűző, nagypolgári hangulat, amelyhez hasonlót egyedül csak a lillafüreden lehet tapasztalni. A környék is lenyűgöző, igazi oázis a pihenésre vágyóknak. A szobák kényelme és hangulata, a wellness részleg, az ételek is méltók a négy csillagra.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Ár érték arányban kiváló szálloda. Kettő szobát béreltünk négy felnőtt egy gyermek. Mi már voltunk itt 3 éve úgyhogy tudtam mire számíthatunk. A wellness tökéletes mi most már kisgyermekkel voltunk itt és ő is élvezte. Kiemelném, hogy a gyerekmedencénél vannak műanyag játékok ha valaki nem visz akkor is tud játszani a kicsi.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Január elején töltöttünk 2 éjszakát a szállodában,csodálatos környezetben.A szoba nagyon szép,tiszta,nekem csak a zuhanyfülke hiánya volt negatívum.A szállodai ellátás, kiszolgálás tökéletes.A svédasztalos reggeli,vacsora nagyon bőséges,választékos és nagyon finom is volt.Jól éreztük magunkat.Szivesen visszamennénk legközelebb.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.21. - 2019.09.15.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.15-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 14.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg borbekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.816 - 9.770,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667 - 4.111,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.13-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.470,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.28-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness.részleg használattal, táncesttel, pezsgő és pálinkakóstolóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.16. - 2019.08.20.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

EsztergomX