Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

3. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
30. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Hatalmas csalódás. Négycsillagos hotelként sokkal többet vártam. Olyan mintha az átadás óta semmilyen karbantartást sem csináltak volna. Teljesen elhasználódott matracok az ágyakon, szakadt tapéták, vízköves fürdőszoba és gyenge minőségű takarítás. Az udvaron szeméthalmok. Az internet hol megy, hol nem. A környezet viszont gyönyörű, az éttermi ellátás és a személyzet munkája rendben.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Az ágy nagyon kemény volt, még a két vékony szivacs ráhelyezésével együtt is, viszont a szivacsok kilógtak a matracvédő és a lepedő alól, ami sokszor elcsúszott és a sárga szivacson feküdtünk félig, illetve esztétikailag is sokat rontotta látványuk. A szobában nem voltak konnektorok, csak ha kihúztuk a nagylámpát, vagy a tv-t, illetve egy volt eldugva az erkélyajtó mellett 10 centire a padlótól a függöny mögött, a hálórészen kívül.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
A személyzet kedves, mosolygós, segítőkész. Az ételek finomak, bőséges választási lehetőséggel. A wellness tökéletes volt a testi/szellemi feltöltődéshez. A szálloda szobái, folyosói szépen, ízlésesen vannak berendezve - igazi eleganciát sugároznak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Félpanziós svédasztalos ellátással voltunk, ami azért kedvező, mert mindenki a számára kedvező ételt válogathatott. Így kevesebb a kidobott étel is. A személyzet nagyon kedves, barátságos és segítőkész. A Wellnes szolgáltatás is kiváló. A szobánkkal volt némi gond. Kiesett a fürdőszoba kilincse, Világítási problémák is adódtak, de megoldódott.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Csodás hétvége volt. Amit az időjárás még csodásabbá tett. A kilátás lélegzet elállító, a kora ősz színeivel.
Meggondolásra ajánlanám a világítás átgondolását. A falikar rossz helyen van, kicsit rosszul látó ember nem tud olvasni mellette. pedig rossz idő esetén lehet, hogy szívesen olvasnának a szobába. Ajánlom mindenkinek a szálláshelyet.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 8.
Valójában rendben volt minden, de bosszúságot okozott egy kis műszaki hiányosság, értem ez alatt a Tv antenna okán szakadozik,töredezedik a kép. Előszobában a mennyezeti világítás nem működik,így elég sötétben kell keresgélni az előszoba szekrényben, WC ülőke leakar esni a helyéről,Wi-Fi jelerősség változatos volt,nem sikerült folyamatos erős
jelerősséget biztosítani.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
A majdnem tökéletes pihenésünket a megérkezésünkkor kapott első szoba elrontotta. Kaptunk ugyan egy másikat, ami picit nagyobb volt és innen már kiláttunk a gyönyörű udvarra. Az egyik ágy kényelmes volt, de a másik ugyan olyan borzasztó, mint az első szobánkban. Egy ilyen szintű szálloda nem tudom miért esik ekkora hibába. A hotel gyönyörű egyébként.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
A szállás teljes mértékben megfelelt az elvártaknak. A hotel berendezése nagyon hangulatos. A szobák megfelelőek. A wellnes részleg is tökéletes. A fotók a valóságot "hozzák". A félpanziós ellátás bőséges és finom volt. Kiváló bázisként szolgálhat a környék felderítéséhez. Csak ajánlani tudom!

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Egyetlen kellemetlenség volt, sajnos nem működött a lift a melléképületben, így a második emeletre a napi minimum négyszeri lépcsőzés okozott gondot. Viszont a szálloda nagyon megértő volt és (gondolom a koromra való tekintettel is) 5 % kedvezményt kaptam a szoba árából, melyet ezúton is köszönök. Minden mással nagyon elégedett nagyon elégedett vagyok.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Csak a szoba nem tetszett, tetőtéri volt, így csak aludni mentünk oda.
Inkább a teraszon voltunk.
Egyébként minden szép volt jó volt a kiszolgálás, imádtuk a wellnesst.
Gyönyörű a kilátás, pihenésre alkalmas.
Esti zene, tánc hiányzott.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 19.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 13.752,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.05.28.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.976,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 8.220 - 8.518,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.072,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 8.819,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Esztergom környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

EsztergomX