Az élménymedence korlátja mozog.
Az élménymedencében alig van ülőhely.
A gyerekmedencében nagyon hiányzik egy kis csúzda.
A kerben az itt-ott lévő gazokat ki kellene húzni.
A kerti szökőkút túlfolyása nem esztétikus.
Az első két észrevételemet távozáskor elmondtam a recepciós hölgynek, de ez látszóla hidegen hagyta (köszönjük az észrevételeit - vagy valami! )
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!






































