Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

Kiváló 2024. március 19. 20:11barátokkal járt itt
Régóta tervben volt, hogy kipróbáljuk, és nem bántuk meg. A kiszolgálás nagyon kedves, profi volt. Az ételek frissek, és finomak voltak, laktató adagok (erre nem is számítottam)
A kiszolgálás gyors, de a másfél óra így is hamar elrepült.
Szép, tiszta étterem, ár-érték arányban, szerintem pont jó, éttermi hangulat, de megfizethető áron (van az utcában drágább étterem is. )
Biztosan visszamegyünk még :)
Egyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, Budapest
Érdekes 2024. március 19. 19:57egyedül járt itt
Olvastam a neten, hogy húú, megmá, ez milyen drága, nem éri meg, nem is érdekes, nincs itt semmi látnivaló. Az ilyen esetek azért kíváncsivá teszik az embert, nem? Hát elmentem tapasztalni. A Párisi udvar által közrefogott sarkon van, elég kiemelt helyen. Sok minden volt már ez az épületrész.
Cinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, Budapest
Átlagos 2024. március 19. 1:44egyedül járt itt
Most így, utólag, hát na. . . lehet, hogy azért nem bírtam megenni Budaörsön a Fenyőben a teljes ebédemet, mert itt délelőtt elbűnöztem egy tányérnyi húst. De van mentségem. . . Szóval, vérvételre kellett mennem a Fehérvári útra, kb, 10 órakor volt, és ugyebár az ember előtte nem ehet. De utána aztán ami belefér. . .
Salt N Pepper - Allee, BudapestSalt N Pepper - Allee, BudapestSalt N Pepper - Allee, BudapestSalt N Pepper - Allee, BudapestSalt N Pepper - Allee, BudapestSalt N Pepper - Allee, BudapestSalt N Pepper - Allee, BudapestSalt N Pepper - Allee, BudapestSalt N Pepper - Allee, Budapest
Kihagyhatatlan 2024. március 18. 0:50a párjával járt itt
Már többször eszembe jutott ez a szerb templom. Odajártam a környékre tanulgatni kamaszkoromban, aztán mindig olyan volt, mint egy idegen sziget, egy másik ország. Nagy, sárga fal, titokzatos kert. És sohasem voltam bent, de most elszégyelltem magam. Micsoda dolog, hogy mindenféle városokban lévő szerb templomokat megrohamozok azonnal, ezt meg 50 éve nem?
Szent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, Budapest
Átlagos 2024. március 17. 20:09egyedül járt itt
Emlékszem, amik a Crunchy megnyílt az Allee mellett, a Fehérvári úti piac sarkánál, milyen lelkes voltam, vissza-visszajártam, már névről ismertek, és remek volt a csirke, minden körülmény érdekes és izgalmas, sokat beszélgettünk a fiúkkal, barátságos volt mindenki, és jó ötlet volt oda bemenni.
Crunchy - Astoria, BudapestCrunchy - Astoria, BudapestCrunchy - Astoria, BudapestCrunchy - Astoria, BudapestCrunchy - Astoria, Budapest
Kiváló 2024. március 17. 19:27egyedül járt itt
Ki tudja, lehet, hogy mostanában nem voltam ott. Valaha ebben a házban dolgoztam, az egész emelet egy bank volt, naponta mászkáltam itt, de akkor még Madhouse nem volt. Később meg valami munkahelyi bulikat tartottunk itt, de akkor már Budán dolgoztam. Szóval, zavarosak az emlékek, lényeg az, hogy ma, mint új ember léptem be, emlékek töröl.
Madhouse, BudapestMadhouse, BudapestMadhouse, BudapestMadhouse, BudapestMadhouse, BudapestMadhouse, BudapestMadhouse, BudapestMadhouse, BudapestMadhouse, Budapest
Kiváló 2024. március 17. 18:24gyerekekkel járt itt
Márciusi hosszú hétvégére terveztük a családdal hogy végre felfedezzük együtt Budapest csodálatos látnivalóit. Mivel a férjem utál a nagyvárosban vezetni és a parkolás is elég macerás, vonattal érkeztünk, így fontos volt hogy közel legyen a Pályaudvar. A Hotel Metro számunkra tökéletes választás volt!
Hotel Metro, Budapest
Kiváló 2024. március 17. 16:30a párjával járt itt
Az utóbbi időben többször is elmentünk Bíró Lajos bácsi Ligetben található Buja Disznók egységébe, amely az Állatkerttel szemben található. Természetesen a nagy klasszikus hatalmas rántotthús nem maradhatott ki, amit bajor krumlisalátával ettünk, és nagyon finom volt a ropogós lepénykenyérben adott fasírt hagymalekvárral.
Kiváló 2024. március 15. 17:22a párjával járt itt
Az étteremhét alkalmából látogattunk el az étterembe, a kedvezményes menü 9. 900 Ft volt, ami az itteni árakhoz képest elég jutányos. Az étterem Michelin ajánlással rendelkezik, tipikus fine dining étterem. Az ételek hatalmas tányéron érkeznek szépen díszítve, de meglehetősen kicsi adagok, a kiszolgálás távolságtartó, de kifogástalan, a klasszikus elegancia jellemzi.
Kiváló 2024. március 15. 15:35a párjával járt itt
Egyszóval minden kiváló!!! A kiszolgálás, az ételek az italok kifogástalanok! Kedves családi vállalkozás.