Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

2024. március 31. 20:09egyedül járt itt
A Burger Kinget is jegyző cégcsoport nagy dobása volt 8 évvel ezelőtt a Bellozzo, amely olasz étteremláncként éppen innen, az Oktogontól indult el, a Burger King gyorsétterem mellett megnyitott egységükkel. Azóta már 7 egységgel rendelkeznek, leginkább plázákban.
Bellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, BudapestBellozzo - Oktogon, Budapest
Gyenge 2024. március 31. 19:53barátokkal járt itt
A Keleti Pályaudvarnál lévő Asian Street Food gasztro-szigeten többször ettem már, eddig nem okozott csalódást, pedig szinte az összes helyet kipróbáltuk, van, amelyiket már több alkalommal is. De sajnos most ez nem jött be. A bejárattól egyből balra lévő 1. sz.
Tai He Lou - Ramen, BudapestTai He Lou - Ramen, BudapestTai He Lou - Ramen, BudapestTai He Lou - Ramen, BudapestTai He Lou - Ramen, BudapestTai He Lou - Ramen, BudapestTai He Lou - Ramen, BudapestTai He Lou - Ramen, BudapestTai He Lou - Ramen, BudapestTai He Lou - Ramen, Budapest
Kihagyhatatlan 2024. március 31. 8:26egyedül járt itt
Arany János költőóriásunk monumentális emlékműve a Múzeum körúton, a Magyar Nemzeti Múzeum kertjében, a főbejárat lépcsősora előtt látható. Legutóbb a március 14i-én jártam itt, amikor a másapi ünnepélyes megemlékezésre készülődve már nemzeti díszbe öltözött a múzeum épülete.
Arany János szobor, BudapestArany János szobor, BudapestArany János szobor, BudapestArany János szobor, BudapestArany János szobor, Budapest
2024. március 31. 8:05egyedül járt itt
Évek óta népszerű reggeliző és kávézó hely, az airbnb betörése óta a környéken étkezés nélkül szállást foglaló turisták kedvelt reggelizőhelye. Ennek tudható be, hogy két szombati napon teltházat tapasztaltam, sőt még későbbi időpontra is voltak asztalfoglalások, szóval inkább egy hétköznap délután próbálkoztam ismét.
Zoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, BudapestZoska Reggeliző Kávézó, Budapest
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2024. március 30. 21:46családjával járt itt
Szomorúan tapasztaltam, hogy se fagylaltban se süteményben nem volt cukormentes ajánlat. Pedig már minden apró cukrászdában van legalább egy-egy fajta. A fagylalt adag nevetségesen kicsi, ára magas. . . Íze persze nem rossz, de ezt vétek olasz fagylalt el hívni. Aki egyszer evett/látott már olasz fagylaltot, az tudja, miről beszélek.
Mamo Gelato - Ráday utca, Budapest
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2024. március 30. 20:17családjával járt itt
Lehet, nem én vagyok a mérvadó, mert ez volt életem első vietnámi étterme de nagyon finom volt. A garnélás tavaszi tekercs isteni volt. A Pho leves szintén nagyon ízlett. A nagy leves két embernek elég volt. Ára szerintem egész elfogadható. Bár a limonádé elég drága. Ha már ennyit kérnek érte legalább lenne fél liter. Minden más oké volt.
Pho 18 Vietnami Étterem, BudapestPho 18 Vietnami Étterem, Budapest
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1067 feltöltött kép
2024. március 30. 19:34a párjával járt itt
Pár hónapja az Allee Bevásárlóközpontban ismerkedtünk meg ezzel az étteremtípussal, és mivel nekünk tetszett, örömmel tudtam itt meg, hogy ez valójában egy étteremlánc, és hogy a Nyugatival szemben is van egy egységük. Azóta már megpróbálkoztunk itt egyszer-kétszer ebédelni, de hétköznapokon olyan zsúfolt, hogy nem tudtuk kivárni sem az ételt, de még kevésbé a néhány alacsony asztalnál az ülőhelyet.
Padthai Wokbar - Teréz körút, BudapestPadthai Wokbar - Teréz körút, BudapestPadthai Wokbar - Teréz körút, Budapest
Kiváló 2024. március 30. 9:38egyedül járt itt
A Hajós utca a VI. kerület egyik legkellemesebb része, közel az Andrássy út és az Opera, de mégis csendes ez a kis sétálóutca, amelynek mindkét oldalán többféle vendéglátó egység sorakozik. Az Opera Garden butikhotel saroképületének alsó szintjén található ez a csinos kis kávézó, ahol - amint a német név is jelzi - a rétes a fő hívószó, 790 Ft-os, nem olcsó egységáron.
Kiváló 2024. március 29. 21:59egyedül járt itt
Az előző értékelést 4 évvel ezelőtt is én írtam erről a cukrászdáról, de nem úgy tűnt, mintha csak én járnék ide sütizni. A közelmúltban új helyre költöztek, ami több szempontból is kedvezőbb. Az V.
Cake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, BudapestCake & More by Garannikova, Budapest
Kihagyhatatlan 2024. március 29. 19:42gyerekekkel járt itt
A XIX. kerületi Wekerletelep szabályos formájú, szépen megtervezett központi tere, amely egy igazi közösségi tér. Van egy szép parkos része az idősebbek részére, padokkal, sétánnyal, szökőkúttal, a gyerekek számára pedig egy nagyon jól kialakított modern játszótér.
Kós Károly tér, BudapestKós Károly tér, BudapestKós Károly tér, BudapestKós Károly tér, BudapestKós Károly tér, BudapestKós Károly tér, Budapest