Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

Értékelt: tegnap, 0:00
Békés, gyerekbarát, alkoholmentes kis kávézó és büfé a XI. kerületi, főleg gyermekkönyvekre specializálódott boltban, wifivel. A kis asztalkákon kívül van egy elnyúlós kanapé is, bár az éppen foglalt volt ottjártamkor. Az árak kifejezetten barátságosak és törekedtek arra is, hogy a gyerekek ne csupa egészségtelen - bár nyilván felettébb vonzó - nyalánksággal tömjék meg magukat, megkopasztva a jószívű szülőket, nagyikat.

Értékelt: 2019. május 18. 23:44
"Tizenkettő egy tucat" török gyorsétterem a Dohány utca elején, a Zsinagóga közelében, a szemközti, páratlan oldalon. Hosszú nyitvatartási idő, sok vásárló, gyors ételhez jutás lehetősége a fő faktorok. Elviteles gíroszt - vagy kebabot - az ablakból, az utcáról is lehet kérni, bent önkiszolgáló rendszerben a pultnál lehet rendelni, majd a tálca végigtologatása után fizetni.

Értékelt: 2019. május 18. 23:32
Évek óta működő étterem és söröző a Dohány utca elején, a Zsinagóga közelében. A nevén kívül - Hága holland neve - egyéb hollandiai vonatkozást nem fedeztem fel, az étlapon népszerű olasz ételek találhatóak: pizzák, tészták, 3-3 leves és desszert. Kommersz sörök a csapon: Soproni, Heineken, Edelweiss. A többi ital is a kommersz vonalon mozog, árak mérsékeltek.

Értékelt: 2019. május 17. 21:50
Már többször kerestem a helyet, mert jót olvastam róla, és mert izgatott is, de valahogy nem találtam meg. . . a Nyéki (Kondorosi) uszoda mögött kóvályogtam valahol autóval, semmi. Ma meg nem ide készültem, valami előadásra siettem és paff, beleszaladtam a budai Vakvarjúba! Nem is hagytam ki! Idő ide vagy oda, megvan, itt ennem kell!

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 17. 11:05
Korábban leírtam, h ugyanazért az italért és mennyiségért többször (!) tapasztaltuk, h nem ugyanannyit fizettetnek. A rendelés elején még ugyanaz a bor az, amit múlt héten kértünk, beazonosítjuk, részletesen.De a fizetésnél ha rákérdezek, h múlt héten miért annyi volt és közben nem volt áremelkedés, akkor a magyarázat az, h mégsem ugyanaz volt....

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 16. 20:38
Ekkorát már régen csalódtam. Egy rendkívül unott hölgy vette fel a rendelést. Amíg néztük a menü kiírásokat a táblákon, hogy válasszunk, a hölgy a munkatársának odaszólt, hogy "meddig bámulnak ezek még? " Bizonyára nem nekünk szólt ez a kedves beszólás, az igaz, hogy kb. 1-1,5 percig tartott, amíg választottunk mindhárman és az is igaz, hogy nem várt utánunk senki, akit feltarthattunk volna.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 16. 7:10 - 1 látogató hasznosnak vélte
Régóta készültünk a helyre, de valahogy a hely jellege miatt mindig kimaradt, mert nem az a külső, ahova valakit elvisz az ember. Viszont a Vígszínház közelsége miatt egyik színházi este után beültünk egy vacsorára. Hát belülről még lepusztultabb, mint gondoltuk, de sebaj, attól még az étel lehetne jó. Nem az egyszerűsége miatt, hanem az igénytelensége miatt lehangoló.

Értékelt: 2019. május 15. 15:16
Névnapom alkalmából kerestük fel a WestEndben található olasz Vapiano éttermet. Ami számomra újdonság volt a többi étteremhez képest, az a chipkártyás rendszer. Belépéskor megkaptuk a kártyákat, és elindultunk a látványkonyha felé. Ebédidőben mentünk, de körülbelül 15-20 perces várakozás után sorra is kerültünk.

Értékelt: 2019. május 15. 1:37 - 2 látogató hasznosnak vélte
A Mekkdonáld árkádi boltja speciális helyzetben van, nem önálló üzlet, hanem a bevásárlóközpont "kajáldaközpontjában" található, különböző más jellegű (kínai, főzelékes, pizzázó, stb. ) ételt kínáló bolt mellett. Ugyanakkor Mekkék előtt szinte mindig megbízhatóan tumultus van (akkor is, ha máshol nincs senki), úgy tűnik, sokan vannak, akiknek egy kis sorbanállást is megér, hogy jól megérdemelt egyenkajájukhoz jussanak (néha nekünk is.

Értékelt: 2019. május 15. 1:23 - 4 látogató hasznosnak vélte
A Pécs környéki cég egyetlen budapesti üzlete az Árkádban található, nem teljesen értem, hogy más pékségekhez hasonlóan miért nem terjeszkednek jobban erre is, szerintem lenne rá igény. Legutóbb a szendvicseikből vásároltunk be, rendkívül nagy a választék, mindegyik nagyon jó minőségű, mind a zsömlék, mind a belevalók.