Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

2020. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. május 31. 14:53 - 1 látogató hasznosnak vélte
A munkahelyem közelében fekszik az étterem, egyik nap elmentem kipróbálni ebédre, a járvány után a teraszon már lehetett enni. A kiszolgálás gyors és pontos volt, az étel hamar elkészült. Más egységekből már ismertem a választékot, Jeruzsálem mix humusz tálat ettem, amihez most nem pitát, hanem laffa lepényt kaptam, ami frissre és ropogósra sikerült.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. május 29. 8:47
Az Aranykorsó egy stabil pont, jó későig van nyitva s ha az ember a nagytétényi buszra vár a Móricz Zsigmond körtéren, itt még beverhet egy fröccsöt. Pont ezt tettem tavaly júniusban egy kiadós turné után. Arra már nem volt kapacitásom, hogy megigyak egy egész a sört, bár itt tartanak középvonalas kézműves söröket a fótiaktól, amit szívesen iszom, szinte bármikor, de egy kisfröccs még elfért.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. május 29. 8:20
Az Ötkert nevű egységben két ízben jártam tavaly, összességében jónak nevezném a helyet. A beltér hangulatos, tartanak kézműves söröket, elég magas árfekvésben, az ételek is rendesen be vannak árazva. Első alkalommal cigánypecsenyét ettem, ami korrekt volt, sőt, kifejezetten jó, második alkalommal elbillenni éreztem az ár/értékarányt, meg egyáltalában többet vártam a fogástól (Buffalo csirkemellcsíkok), főként az előző tapasztalat fényében.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. május 29. 8:06
A Mywine egy rendkívül hangulatos borbár, mely nemrég nyitott, értsd tavaly vagy tavalyelőtt. Egy boros rendezvényeket szervező ismerősöm hívta fel rá a figyelem s milyen jól tette. Tavaly kora nyáron be is néztünk, nagyon tetszett a beltér, meg voltunk elégedve a kiszolgálással is. A borválaszték pazar, az árak elég magasak. S még rászámolnak 10% szervízdíjat is.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. május 29. 7:33 - 1 látogató hasznosnak vélte
Az El Mondo cafét nagyon kedveltem, sajnáltam, amikor hírét vettem a bezárásának. Némiképp vigasztal, hogy a Helyszín, ami ugyanott nyitott, hasonló profilú. Kellemes a háttérzene, a környezet az új hullámos reggelizőket-kávézókat idézi, nekem tetszett. A nagyon régi rádió különösen, de a vinil lemezeket is kedvelem, lemezjátszón és dekorációképpen egyaránt.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. május 28. 12:02 - 1 látogató hasznosnak vélte
Az OiShi sushi egy gyorséttermi rendszerben működő távolkeleti, azon belül leginkább japán hely. A beltér nekem nem igazán tetszett, sem színek tekintetében, sem egyébként. Az egyediség, a vonzó dizájnelemek hiányát nehezményezem leginkább. A pirított csirkés tészta átlagos volt, az udon tésztás leves műfajában is ettünk izgalmasabbat, viszont az avokádós sushi jól sikerült.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 23. 13:27
Karanténból az első sétánk tegnap Zugló egyik kertes részében található cukrászdába vezetett. A körülmények, korlátozások miatt izgalmasnak ígérkezett ez a cukrászdai látogatás. De amikor megláttuk, hogy a kerthelyiségük is nyitva (5-6 asztal, egymástól illő távolságban), továbbá, hogy az üzletben sütemények, fagyik széles választékban találhatók, akkor megnyugodtunk.

2020. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2020. május 22. 20:55 - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég fedeztem fel az éttermet a munkahelyem közelében, ahol jutányos áron lehet egyelőre elvitelre menüt kapni. egyféle leves és kétféle fő étel kapható, az olcsóbb menü 1190, a drágább 1390 forint. Mindkét változatot próbáltam, az adag bőséges, a leves jó fél liter, a máglyarakás is szép adag volt.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. május 21. 15:57
Idén februárban két közeli jóbarátommal ismét beültünk a Neked csak 8 nevű egységbe. Valójában nem az én ötletem volt, én inkább engedtem a baráti unszolásnak, minden esetre jó ötletnek tűnt itt kivárni a délutáni szünet végét és a helytől nem messze működő Kicsi Japán esti nyitását. Dead Rabbitet (2 dl 890) ittunk a Monyótól és ÜPAt (4 dl 1280 ft), már nem tudom kitől talán a Hübristől, ezt két körben is.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 11. 16:50 - 2 látogató hasznosnak vélte
A heti menüt már vasárnap délután olvashatod a honlapjukon vagy a FB-on. Ebből a három fogásos menüsorból minden héten a bőség zavarával küszködve kell választanunk. (Nagyobb gondunk soha ne legyen! :) Délelőtt telefonon leadjuk a rendelést és dél tájban már hozzák is a csomagot. Fizetni lehet bankkártyával is a futárnál. (Egy menü kiszállítva 1800 Ft.