Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

Érdekes tegnap, 20:42egyedül járt itt
Ma tettem említést Angyal Istvánról, az emlékművéről a Salkaházi Sára téren. Ez a papírrepülő meg ez a tér is hozzá kapcsolódik. Érdekes, hogy ezt a kis, háromszög alakú teret mi mindennek akarták már elnevezni, volt amikor Elvis Presleynek készült éppen. Most Angyal Istvánról szól ez is, meg a Salkaházi tér is.
tegnap, 19:54egyedül járt itt
Valamikor ezen a helyen egy hasonló szellemű étterem volt, a srégen szemben lévő házban dolgoztam sokáig, ezért hát gyakran jártam ide, Egy vegán, valamilyen mértékben krisnás hely volt, valami Angyal volt a neve, és egy telt, szuperkedves, szőke hölgy vezette. , naná, hogy odajártam.
Érdekes tegnap, 17:27egyedül járt itt
A Tűzoltó utcában található, azaz onnan nyílik a Salkaházi Sára nevével jelzett park. Az itteni megnevezést talán az is indokolja, hogy itt éri el a Bokréta utca a Tűzoltó utcát, és a Bokréta utcában volt az a Katolikus Nővédő Otthon, melyet Salkaházi Sára vezetett, aki szociális nővérként ismert zsidómentő volt a második világháború alatt, és akit innen hurcoltak el a nyilasok és lőttek a Dunába védenceivel együtt.
Kiváló tegnap, 0:56gyerekekkel járt itt
Teljesen felülmúlt mindent.Finom kaja.fiatalos hangulat.Kedves személyzet és jó fej a porta..Hmm értékes a mai világban..
Kiváló 2024. március 27. 22:29egyedül járt itt
Nagyon kedves volt a magas pultos lány finom ételek ár értek arányban jó. Tetszik a menü kínálat és hogy sok opció közül választhatok
Kiváló 2024. március 27. 20:54barátokkal járt itt
Az itt jártam. hu cikkének ajánlása alapján látogattam el a Bambuszliget Japán Étterembe a barátnőmmel. A többi sushizó helyen már jártunk,ezert is szerettük volna kipróbálni a Belgrád rakparton található éttermet. Nagyon köszönjük az ajánlást,mert életünk legfinomabb sushiját ettük itt. A rizs finom volt,a hal friss,mi kelhet még?
Bambuszliget Japán Étterem & Sushibár, BudapestBambuszliget Japán Étterem & Sushibár, Budapest
2024. március 27. 20:27egyedül járt itt
Hát, úgy látszik a magyar szíveket, a sztyeppék és puszták népét nem sikerült megszólítanom az előző ajánlásommal. Így aztán elmentem ma én magam, hogy megnézzem, mi változott? Nos, már nem volt annyira üres. A vendégek fele mongol volt, a másik fele nem, a szomszéd asztalnál három generáció nő ült, nagymama, unoka is ránézésre, és nagy kedvvel ettek.
Mongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, BudapestMongol Jurta, Budapest
2024. március 27. 19:50gyerekekkel járt itt
A párom szerint a mai napban csak az volt a biztos, hogy felkelünk. Talán még az is, hogy kimozdulunk. De, ami utána következett. . . már minden: spontán. És mi élveztük ezt a kötetlenséget, hogy csak megyünk az orrunk után, éppen, amerre jól esik. Nincsenek tervek, csak sodródás. A város még imitt-amott karácsonyi hangulatban, csodás kirakatokkal idézi decembert.
Cat Café - Révay utca, BudapestCat Café - Révay utca, BudapestCat Café - Révay utca, BudapestCat Café - Révay utca, BudapestCat Café - Révay utca, BudapestCat Café - Révay utca, BudapestCat Café - Révay utca, BudapestCat Café - Révay utca, BudapestCat Café - Révay utca, BudapestCat Café - Révay utca, BudapestCat Café - Révay utca, BudapestCat Café - Révay utca, Budapest
Kiváló 2024. március 27. 19:25a párjával járt itt
Nagyon finom ételek,hatalmas választék!Hangulatos étterem! Kedves,udvarias a személyzet!Csak ajánlani tudom mindenkinek!Aki erre jár,mindenképpen próbálja ki!
Átlagos 2024. március 27. 17:29a párjával járt itt
Arénába jártunk Budapesten és nagyon megéheztünk . . így a Mevlana Kebabra esett a választásunk ! A párom és én mind a ketten szeretjük a gyros-t így mind a ketten tálat kértünk, a pultos kiszolgáló magas barna hajú hölgy , Nagyon kedves, segítőkész volt és nagyon tetszett hogy egyfolytában mosolygott !