Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

Érdekes 2024. március 29. 18:03egyedül járt itt
Ez a gyönyörű neogótikus lakóépület az V. kerületben, kb. félúton a Szent István körút és a Szent István Bazilika között egy templomot rejt magában. A Nagy Ignác utca felőli bejárat felett olvasható, hogy Unitárius Templom, egyébiránt meg azért tudtam a templom létezéséről már vagy 30 éve is, mert lakott itt egy főiskolai évfolyamtársam, magam is a közelben lakom, így gyakorta sétálok errefelé, de a templomban korábban még nem jártam.
Gyenge 2024. március 29. 16:02családjával járt itt
Elegáns környezetben az európai trendnek megfelelő étlaphoz, viszonylag gyors és udvarias kiszolgálás párosul a középkategóriát meghaladó árakon. Gond a fizetésnél van, mert a kártya beolvasás elött a pincér a számla végösszegét nem közölte, csak annyit hadart el, hogy ugye hozzátehetem a 10 % szervízdíjat is?
Kiváló 2024. március 29. 12:18barátokkal járt itt
A Divin Porcello-ba nagyjából tíz éve már beültünk egyszer, de miután ügyet sem vetettek ránk, felálltunk és elmentünk. De a célpontlistámon ezzel együtt megmaradt a hely. Az utóbbi években nem lehetett róla hallani szakmai berkekben s a sajtóban, őszintén szólva azt hittem, hogy bezártak. De nem.
Divin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, BudapestDivin Porcello - A Sonka Bár, Budapest
Kiváló 2024. március 29. 11:26családjával járt itt
Nagyon szeretem a vietnami ételeket és a kedves személyzetüket. Ha erre járok mindig betérek ebbe a jó kis étterembe. Külön kiemelést érdemel, hogy nagyon gyorsan szolgálnak ki. Nincs sok várakozási idő, szorgalmas a kiszolgálás, az adagok nagyok,csipős és nem csipős a választékuk mindenki kedvére.
Amy Vietnamese Pho, Budapest
Kiváló 2024. március 29. 10:45családjával járt itt
Ismételten ezen a klassz helyen ünnepeltünk. A milliője nagyon romantikus , a hangulata nagyon kellemes. Az ételek nagyon finomak és óriási a választék. A személyzet nagyon figyelmes, állandóan, szinte láthatatlanul hordják el az üres tányérokat az asztalokról. Mindenkinek ajánlható ünnepi alkalomra.
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út, BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út, BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út, BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út, BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út, BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út, BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út, BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út, BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út, BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út, BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út, BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út, Budapest
Érdekes 2024. március 28. 20:42egyedül járt itt
Ma tettem említést Angyal Istvánról, az emlékművéről a Salkaházi Sára téren. Ez a papírrepülő meg ez a tér is hozzá kapcsolódik. Érdekes, hogy ezt a kis, háromszög alakú teret mi mindennek akarták már elnevezni, volt amikor Elvis Presleynek készült éppen. Most Angyal Istvánról szól ez is, meg a Salkaházi tér is.
Papírrepülő szobor, BudapestPapírrepülő szobor, BudapestPapírrepülő szobor, BudapestPapírrepülő szobor, BudapestPapírrepülő szobor, BudapestPapírrepülő szobor, BudapestPapírrepülő szobor, BudapestPapírrepülő szobor, Budapest
2024. március 28. 19:54egyedül járt itt
Valamikor ezen a helyen egy hasonló szellemű étterem volt, a srégen szemben lévő házban dolgoztam sokáig, ezért hát gyakran jártam ide, Egy vegán, valamilyen mértékben krisnás hely volt, valami Angyal volt a neve, és egy telt, szuperkedves, szőke hölgy vezette. , naná, hogy odajártam.
Swaad Baross Indiai Etterem, BudapestSwaad Baross Indiai Etterem, BudapestSwaad Baross Indiai Etterem, BudapestSwaad Baross Indiai Etterem, BudapestSwaad Baross Indiai Etterem, BudapestSwaad Baross Indiai Etterem, BudapestSwaad Baross Indiai Etterem, BudapestSwaad Baross Indiai Etterem, BudapestSwaad Baross Indiai Etterem, BudapestSwaad Baross Indiai Etterem, BudapestSwaad Baross Indiai Etterem, BudapestSwaad Baross Indiai Etterem, Budapest
Érdekes 2024. március 28. 17:27egyedül járt itt
A Tűzoltó utcában található, azaz onnan nyílik a Salkaházi Sára nevével jelzett park. Az itteni megnevezést talán az is indokolja, hogy itt éri el a Bokréta utca a Tűzoltó utcát, és a Bokréta utcában volt az a Katolikus Nővédő Otthon, melyet Salkaházi Sára vezetett, aki szociális nővérként ismert zsidómentő volt a második világháború alatt, és akit innen hurcoltak el a nyilasok és lőttek a Dunába védenceivel együtt.
Angyal István-emlékmű, BudapestAngyal István-emlékmű, BudapestAngyal István-emlékmű, BudapestAngyal István-emlékmű, BudapestAngyal István-emlékmű, BudapestAngyal István-emlékmű, BudapestAngyal István-emlékmű, BudapestAngyal István-emlékmű, BudapestAngyal István-emlékmű, Budapest
Átlagos 2024. március 28. 13:50a párjával járt itt
Arénába jártunk Budapesten és nagyon megéheztünk . . így a Mevlana Kebabra esett a választásunk ! A párom és én mind a ketten szeretjük a gyros-t így mind a ketten tálat kértünk, a pultos kiszolgáló magas barna hajú hölgy , Nagyon kedves, segítőkész volt és nagyon tetszett hogy egyfolytában mosolygott !
Kiváló 2024. március 28. 0:56gyerekekkel járt itt
Teljesen felülmúlt mindent.Finom kaja.fiatalos hangulat.Kedves személyzet és jó fej a porta..Hmm értékes a mai világban..