Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

Átlagos 2024. április 7. 14:55családjával járt itt
Felháborodást keltett bennem és családomban, hogy miután évtizedek óta ide járunk ünnepekkor és máskor is. Két héttel korábban telefonon bejelentkeztünk, születésnapot ünnepeltünk 4 fő. Kértük, hogy a terasz ajtó mellé kapjunk asztalt. 13 órára szerettünk volna asztalt, de mivel 12 órára tudták garantálni a kívánt helyet, így elfogadtuk a javaslatot.
2024. április 7. 2:41a párjával járt itt
Valamilyen szempontból jobb, valamilyen szempontból meg nem. Szokásos történet, színházból jövünk haza későn este, 23 óra körül ért véget a Katonában a darab, na, menjünk végig a Veres Pálnén, hátha akad még egy falat. . . szombat este, április, és a város ki van halva. Minden zárva, ember alig.
Bangkok Thai Étterem, BudapestBangkok Thai Étterem, BudapestBangkok Thai Étterem, BudapestBangkok Thai Étterem, BudapestBangkok Thai Étterem, BudapestBangkok Thai Étterem, Budapest
2024. április 6. 18:48családjával járt itt
Nem rég a családdal voltunk az Aréna plázában és megálltunk enni a Mevlana Kebabos-nál. Nagyon kellemes kis hely, a kiszolgálás rendkívül jó volt, a magas fekete hajú hölgy aranyos volt és talpraesett, segített a választásban. Az étel választék nagyon gazdag volt és nagyon finomak is. Kellemeset csalódtunk a helyben, jó hangulatú volt.
Kiváló 2024. április 6. 15:48gyerekekkel járt itt
A kiszolgálással nagyon is elégedettek voltunk, mindenki nagyon kedves és segítőkész, a fagyik nagyon finomak.
Kár, hogy vasárnap nincsenek nyitva.
2024. április 4. 21:26egyedül járt itt
Az ember sokszor nem a hidakon vagy a víz hátán, sajkán megy át Budáról Pestre vagy fordítva, hanem inkább a föld alatt, mint egy vakond. Azaz metrón. Na, és jöttem éppen a kis alagútban a Duna alatt, és eszembe jutott, hogy ebéd után van, nem is ittam, se kávé, semmi. . .
Mitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, BudapestMitzi. - Kortárs Kávéház & Bár, Budapest
2024. április 4. 20:44egyedül járt itt
ZigZag értékes információit megrágva, ma már úgy közelítettem meg a helyet, mint az egyetlen laoszi éttermet Budapesten. Korábban ez még nem tudatosult. A Baross téren volt dolgom, mert máskülönben hogyan is jutna ide az ember, csak ha célirányosan nem. . . szóval, ez jó emlék, és szívesen jöttem.
Kao Niaw Ping Kai Restaurant, BudapestKao Niaw Ping Kai Restaurant, BudapestKao Niaw Ping Kai Restaurant, BudapestKao Niaw Ping Kai Restaurant, BudapestKao Niaw Ping Kai Restaurant, BudapestKao Niaw Ping Kai Restaurant, BudapestKao Niaw Ping Kai Restaurant, BudapestKao Niaw Ping Kai Restaurant, BudapestKao Niaw Ping Kai Restaurant, Budapest
Gyenge 2024. április 3. 20:20kollégákkal járt itt
A hotelt nem választottam, de az itt töltött napok után elmondhatom hogy nem is fogom a továbbiakban. A szobákban található ágyak majd szétesnek, a méret inkább gyermekek számára lenne megfelelő. A fürdőben a zuhanyrózsa csupa vízkő, a mosdó alján több éves lerakódások, az ágy alatt hangyatetemek, a gardróbban zacskó ecetes paprika.
Szörnyű 2024. április 1. 8:44gyerekekkel járt itt
Beültünk a családdal ebédelni, kellemes helynek tűnt, hangulatos kis étterem feeling. Kérdeztük, hogy a fatányéroson milyen allergének vannak, a nejem tej, tojás érzékeny. Mondta is a pincér, hogy max a tojás, akkor azt külön hozza ki. Rendben, nejem még egyszer megkérdezte, hogy biztos nincs semmi öntet, tejföl a tetején?
Érdekes 2024. március 31. 21:40gyerekekkel járt itt
Modern szobor a Westend északi bejárata előtt. Elég kevés információ található róla az interneten. 2000-ben a Hannoveri Világkiállításon a magyar pavilont díszítette, nem tudom, mi volt a közös szál a Westend és a Világkiállítás között. A lépcsőzetes beton talapzaton álló bronz szobor Veres Kálmán szobrászművész alkotása.
Táltos-szobor, BudapestTáltos-szobor, BudapestTáltos-szobor, BudapestTáltos-szobor, BudapestTáltos-szobor, BudapestTáltos-szobor, Budapest
Átlagos 2024. március 31. 20:54kollégákkal járt itt
Ha bal oldalon mész be, Akciósziget, ha a jobb oldalon, Kávésziget. Egy új kínai ötlet, a vegyesbolt és a kávézó fúziója. Mindezt egy alkalmazottal megvalósítják, aki ahhoz a pulthoz megy, ahová éppen kell. Ő is kínai, kicsit beszél magyarul. A mostanság a fiatalok körében igen népszerű bubble tea is kapható, de normál kávé is, elég kedvező áron, de közepes, középszerű minőségben.
Kávésziget, BudapestKávésziget, BudapestKávésziget, BudapestKávésziget, BudapestKávésziget, BudapestKávésziget, BudapestKávésziget, BudapestKávésziget, Budapest