Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

Érdekes 2024. április 16. 21:37egyedül járt itt
Esküszöm, fogalmam sem volt, hogy a Hunyadi téren egy működő zsinagóga van, ugyanis nem látszik belőle semmi kívülről.
Hunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, Budapest
Kihagyhatatlan 2024. április 16. 19:47egyedül járt itt
Régebben szinte havonta voltak új Kolodko-miniszobrok, nem győztünk rohangálni a város egyik végéből a másikba, hogy megtaláljuk őket, most úgy érzem, a Mester már hosszabb ideje hallgatott, és nem érkezett közénk újabb köztéri alkotás. De ennek most vége, egyszer csak megjelent Chuck Norris a Megyeri híd végén, és ott fekszik azóta is gúzsba kötve.
Kolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, Budapest
2024. április 16. 18:23családjával járt itt
Itt dolgoztam sokáig, 200 méteres körzetben két helyen is, tehát sokat jártam az Árkádba naponta ebédelni. Úgy emlékszem, az alsó szinten volt a tömegdühöngő, mindenféle gyorséttermek hada, a felsőn meg a választékosabb, minőségibb éttermekből néhány.
Okay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád, BudapestOkay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád, BudapestOkay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád, BudapestOkay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád, Budapest
Kihagyhatatlan 2024. április 15. 23:21egyedül járt itt
Már korábban láttam, hogy ZigZag említette, tervben is volt, de ma egy kissé véletlenül kerültem ide, rossz sávba soroltam, aztán bekanyarodtam, ahol nem is annyira akartam, és véletlenül itt kötöttem ki, de egy cseppet sem bánom, jó, hogy megvan! Én még élőben láttam bokszolni Papp Lacit. Később, hogy un.
Papp László szobor - Papp László tér, BudapestPapp László szobor - Papp László tér, BudapestPapp László szobor - Papp László tér, BudapestPapp László szobor - Papp László tér, BudapestPapp László szobor - Papp László tér, BudapestPapp László szobor - Papp László tér, Budapest
Kiváló 2024. április 15. 22:37egyedül járt itt
Már kinéztem magamnak párszor, újpesti színházi előadások után itt trappol az ember hazafelé, aztán mindig csak mondtam, hogy na, egyszer már be kéne nézni ide is! Ma jött el az ideje. Kis túra a Megyeri hídhoz, aztán hazafelé Újpest-Városközpont. Az étterem majdnem üres volt, egy fiatal nő lapult a belső teremben az árnyékban, de egyébként szabad volt a pálya.
Calavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, Budapest
Kiváló 2024. április 15. 21:54a párjával járt itt
Nem rég járttam az aréna plaza mevlana étterembe.Remek hangulat,kedves kiszolgálás,és nagyon finom ételeket fogyasztottunk.Máskoris szívesen jövünk ha Budapestre látogatunk.Ajánlom bátran a helyet másoknakis.
Átlagos 2024. április 15. 2:39egyedül járt itt
Este jöttem a Hunyadi tér felől, és a körúton valami elképzeléseket körvonalaztam, hogy így nyolc óra tájban már ennék valamit. Volt a Teréz krt. elején egy ázsiai étterem, kedvem is volt hozzá, de tele volt. Pár lépéssel arrébb meg ez a kebabos, gyorsan előkaptam a telefont, a mindenhol evő nagyemberek ettek már itt és négyesre minősítették, akkor jó lesz az biza!
Antalya Kebab - Teréz körút, BudapestAntalya Kebab - Teréz körút, BudapestAntalya Kebab - Teréz körút, BudapestAntalya Kebab - Teréz körút, BudapestAntalya Kebab - Teréz körút, BudapestAntalya Kebab - Teréz körút, BudapestAntalya Kebab - Teréz körút, BudapestAntalya Kebab - Teréz körút, Budapest
Átlagos 2024. április 15. 0:47egyedül járt itt
Nem sokkal azután, hogy ettem valami Zing burgert, és tallóztam egyet a Levi's boltban, ebéd után szomjúságommal küzdve kijöttem a híres vászongatyák shopjából és pont ott, a bolt előtt termett egy kínai teázó, amolyan színes-bogyós kis gyerekség, én meg próbaképpen rá is ugrottam azonnal.
Bonboncha - Allee, BudapestBonboncha - Allee, BudapestBonboncha - Allee, BudapestBonboncha - Allee, Budapest
Szörnyű 2024. április 14. 21:00családjával járt itt
Katasztrofális estét töltöttünk a Joe bácsiban a kisebbik fiam születésnapját ünnepelve. A négy főből háromnak kihozták a főételt, majd a pincér Rám nézve csodálkozva kérdezte: ' Maga mit is rendelt? ' Kiderült , hogy elfelejtették a rendelésem de megígérték, hogy gyorsan pótolják.
Kihagyhatatlan 2024. április 14. 20:03egyedül járt itt
A hazai hangversenyélet egyik legjelentősebb helyszíne, ahogy nagyon helyesen írja a wikipedia. Az 1904-1907 között épült csodás szecessziós épület a VI. kerületben, a Liszt Ferenc téren található, a Zeneakadémia is a művész-zseni nevét viseli, aki a Zeneakadémia első elnöke volt (ami nem eben az épületben működött még akkoriban, hiszen ez az épület csak kb.
Zeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, Budapest