Géza Konyhája Gyula

Géza Konyhája Gyula
Géza Konyhája GyulaGéza Konyhája Gyula
Géza Konyhája GyulaGéza Konyhája Gyula

Géza Konyhája Gyula bemutatkozása

A város szívében, a természet és a víz közelében. Otthonos, hangulatos környezetben, korszerű nemzetközi konyhával várjuk kedves vendégeinket! Árnyas virágos, KÖRÖSPARTI TERASZUNK kellemes kikapcsolódást és kulináris élményeket kínál! Állandó kínálatunkban helyet kapnak mediterrán jellegű ételek is!

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Géza Konyhája Gyula vélemények

Kiváló 2023. május 16.a párjával járt itt
Bár szakadó esőben mentünk, a hely barátságos hangulatot árasztott. A pincérek rendkívül udvariasak, közvetlenek. Eperlevest ettünk túrógombóccal, isteni finom volt. A pizza is fenséges, vékony ropogós tésztával, kiváló alapanyagokból. Árban is megfelelő. Ha Gyulán járunk, ide biztos eljövünk majd. Profi hely.
Géza Konyhája Gyula - EgyébGéza Konyhája Gyula - EgyébGéza Konyhája Gyula - Egyéb
Kiváló 2022. december 16.a párjával járt itt
Nagyon finom és nagy adagokat szolgáltak fel. Az étterem maga is nagyon hangulatos, a kiszolgálók is kedvesek voltak. Fogyasztottunk előételt, főételt és desszertet is. Mind a három étel nagyon finom volt. :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. június 16.gyerekekkel járt itt
Ugyan csak egy pizzára és sörre tértünk be a Géza Konyhájába, jól döntöttünk. A hely már messziről hívogat kellemesen kialakított teraszával ami közvetlenül a vízre épült. Az étel kiváló volt, vékony tésztás olasz pizza ahogy szeretem. A kiszolgálás pörgős, jó hangulatú, az árak is teljesen rendben vannak, így kell ezt csinálni!
Kiváló 2022. március 13.családjával járt itt
Egy márciusi hétvégén tértünk be az étterembe vacsirázni.Nagyon kedves,figyelmes felszolgálás,finom,ízletes ételek jellemzik az éttermet.A fogasfilé vajas,citromos mártással és zöldborsópürével isteni volt!Máskor is betérünk ide,csak ajánlani tudom.
2021. június 26.családjával járt itt
A Géza konyhája nevű étteremben nem jártam 2015 óta. Mielőtt nekifogtam az értékelésnek elolvastam az akkori beszámolómat, annyit megállapíthatok, hogy fejlődés nem mutatkozott, sőt, úgy tűnik, hogy inkább a választékból tűnt el néhány étel. Ami egyébként nem feltétlenül baj, főként, ha azok a fogások, amiket kínálnak, izgalmasak, s nem készülnek unalmas alapanyagokból.
Géza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - BelsőGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Étlap/itallapGéza Konyhája Gyula - Étlap/itallapGéza Konyhája Gyula - BelsőGéza Konyhája Gyula - BelsőGéza Konyhája Gyula - BelsőGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Külső kép
Kiváló 2020. november 2.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos kis étterem. Már voltunk egyszer ebbe az étteremben és ezért ismét ide jöttünk. Most a pizzájukat próbáltuk ki. Nem is csalódtunk most sem. Isteni finom pizzákat kóstolhatunk meg. A párom az ungarese pizzát kóstolta meg én pedig a rustica elnevezésűt. Mind a kettő nagyon ízletek volt.
Géza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/ital
2020. október 20.barátokkal járt itt
Legjobb barátnőmmel, Kittivel együtt érkeztünk azért, hogy gyorsan megtömjük magunkat, mielőtt Ő maga hazautazik vonattal. A grillen sütött kolbász furcsán nézett ugyan ki, de a körítés meg a zöldségek nagyon ízlettek nekem. Aztán, amíg vártuk, hogy fizetni lehessen, megcsodáltam egy öreg halászt, aki a folyó partján üldögélt békésen. Nagyon hangulatos pihenés és étkezés volt.
Átlagos 2019. október 14.a párjával járt itt
Ismerős ajánlása alapján tértünk be az étterembe. Szezonon kívül mentünk, így az étterem, csak délután 3-ig van nyitva, így egy ebédet fogyasztottunk. A pincér eléggé lekezelően bánt velünk, mintha rabolnánk az idejét, pedig csak páran voltak a vendéglőben. A kiszolgálás gyors volt, még nem fejeztem be a levest, amikor a főételt már az asztalra tette a pincér.
Kiváló 2019. június 16.családjával járt itt
A júniusi forróságban voltunk vendégeik. Kellemes árnyas kerthelyiség fogadott a Körös partján. Asztalt előre foglaltunk, a fogadó pincér mégis el akart küldeni (nem azzal a kérdéssel kezdte van-e foglalásunk), ezért kapott csak négyest. Utána mindent behozott kedvességgel. Az ételek ízletesek finomak voltak, tálalás modern, ízléses.
Kiváló 2019. február 27.a párjával járt itt
Nagyon szép tálalás, és finom ételek.
Szuper kiszolgálás.
Hatalmas adagok.
Jó ár- érték arány.
Hangulatos kis vendéglő.Tiszta hely.
Ez a helyet mindenkinek ki kell próbálni aki Gyulán jár.
A sétáló utcától nem messze.
Rosszat egyáltalán nem tudok írni róla,hisz minden tökéletes volt.
Géza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/ital
Géza Konyhája Gyula a térképen
5700 GyulaKossuth tér 3.
06 70 3798282
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
nemzetközi, olasz, spanyol, gluténmentes, vegetáriánus
grill ételek
2600 Ft (kb. ár)