Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

7. helyezett a 154 gyulai szállás közül
29. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17.
Alapvető dolgok hiányzoztak,mint pl. fürdőköntös,hajszárító,klíma! Az aquapalotában belépő! Játszóház folyton zárva volt! Gyerekprogramok! Mi nem éreztük jól magunkat! Az árértékaránynak semmi képpen nem felelt meg! Soha többet nem megyünk vissza! Mindenkinek ezeket fogjuk mondani róla! Borzasztó! Első nap jeleztük is a recep ción,de mosolyogva közölték,hogy ez a 3 csillag!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csomagban szereplő szolgáltatásokat nem kaptuk meg (üdvözlő ital, szolárium). Az éttermi személyzet kifejezetten b*nkó! Kértünk etetőszéket a 2 éves kicsinek, de a pincér nem hozott. Másik alkalommal italt szerettünk volna rendelni a vacsorához, a pincérnő azt mondta, hogy"Tőle biztos nem, majd a szőke hajú kolléganőjétől kérjünk!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Akkor újra,nem volt jó! Már az értékesítés és vételnél is gondok voltak! Elérni a szállót lehetetlen! Az emailon ha kérsz valamit gunyosan kigolyóznak! A szobák koszosak,csótányosak s nem vicc,menj oda meglátod! Az ablakok koszosak,azt mondták van légkondi nem volt,nagyon [moderálva - a szerk. ] meleg volt benne Május elsejei hétvégén!

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Imádom magát a várost a családommal 10 éve járunk vissza most sikerült a párommal is visszmenni. A szüleim dicsérték a szállást igy az általuk adott vélemény alapján foglaltam és hatalmas csalódás ért minket. A Munkácsy szárnyban kaptunk szállást már a recepciós fogadása hagyott kivetnivalót maga után. . . . A szoba pókhálos volt a ágynemű szétszakadva.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Nagyon elégedettek voltunk a szoba tisztaságával, az udvarias személyzettel. Hangulatos zene, finom ételek vártak ránk. Első közös utazásunk volt és nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is visszamegyünk ide ! Mindenkinek tudom ajánlani !

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Nagyon kedves volt a fogadtatás,a személyzet segitőkész volt jó volt hogy közvetlen át lehetet menni a strandra a szálloda wellnes része is szupi volt a bárba jo volt a kiszolgálás sz ételek is finomak voltak
Kedves Éva!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy maximálisan elégedettek voltak kollégáink vendégszerető hozzáállásával.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Szép a szoba azonban a zuhanyzó WC nagyon kicsi. Az étkezés pazar. A medencék, wellness szolgáltatások nagyon jók. A szállodavezetés nagyon figyelmes volt, szülinapos révén egy üveg pezsgőt küldtek a szobába, ez nagyon pozitív. Ami sajnos elégedetlenségre ad okot, hogy nagyon meleg volt 32-35 fok, és sajnos a légkondícionáló nem működik megfelelően, éjjelente képtelenség volt aludni, hiába szóltunk, küldtek fel szerelőt, a helyzet nem változott.
Kedves Mária!

Sajnálattal olvastuk visszajelzését, miszerint a légkondicionáló nem működött megfelelően. A következő években várható szállodánk felújítása, így ezt a problémát ezzel orvosolni tudjuk majd.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Amikor iskolába jártam, ugy tanították: egy nap 24 óra. 2éj 3 nap,, a valóságban még 48 óra sem jön össze. 3 . napon nem fürödhetsz,, magyarázat nincs, csak a pénzt tudják elrakni. . Ezen el kellene gondolkodni, hogy a 3 nap valami módon összejöjjön. Ráadás: Munkácsi szárny 3csillaggal megérdemelné a klímát! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Tisztelt Ferenc!

A fürdőbelépő közvetített szolgáltatás, amelyet az éjszakák árába tudunk belefoglalni, emiatt a fürdőbelépő éjszakák számával megegyezően biztosított kedves Vendégeinknek.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A pünkösdi időben hajnalig igen magas volt a zaj, lehetetlen volt aludni. Éjfél után kezdődött el az utolsó program, a retró diszkó, teljes hangerővel, a szállodával szemben, az ablakokra irányított hangfalakkal. Rémes volt.

Értékelt: 2019. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étkezés kiváló volt, mint mindég,de a matrac 20 évvel ezelőtti,borzasztóan kényelmetlen!Nem vagyunk nagy TV nézők,de hogy ilyen TV legyen(kb 30 éves),hogy egy normális sport műsort sem lehet megnézni,az szomorú.A klímáról már nem is beszélve.
János
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Tisztelt Országh János!

Sajnálattal olvastuk visszajelzését, miszerint a szobák felszereltségével nem voltak maximálisan elégedettek. A következő években várható szállodánk felújítása, így ezt a problémát ezzel orvosolni tudjuk majd.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hunguest Hotel Erkel
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.14-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, fürdőköntös és szobaszéf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyermek játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medence és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.250 - 3.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Nyári hétvégi álom (min. 2 éj)
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)
Hurrá, nyári szünet! Családi akció! (min. 2 éj)

GyulaX