Kemencés Csárda Hajdúszoboszló

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2023. szeptember 5.a párjával járt itt
Kétszemélyes frissensült tál 5 perc alatt,Melegített rizs,krumpli tegnapi sült egy adagos mennyiség. 12000ft-os alapár ,1500ft szervízdíj. Egy fillért nem ért az egész.Az asztalok nem voltak letakarítva pincérből hiányzott minden ami a szakmához kell.Nem gondolom ,hogy valaha még betérek ide.
Szörnyű 2021. július 16.gyerekekkel járt itt
Érdekes. . . . és különös. . . . ebédelni szerettünk volna. 3 gyermekkel. . . 11 éves,4 éves,3 éves. . . Reklámozzák hogy van NAPI MENÜ ! ! ! ! ! 1300ft ha jól emlékszem. . . mikor rendelni szerettünk volna hatalmas tágra nyílt szemekkel néz rám a "kedves" pult túloldalán lévő hölgy hogy hát őőő menü csak elvitelre van !
Szörnyű 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Másodjára vacsoráztunk ebben az étteremben a családdal. Tavaly voltunk először, mert kívülről nézve hangulatos és barátságos a hely. Már tavaly is nehezményeztük, hogy a felszolgálás lassú, azonban ezt betudtuk a telt háznak. Idén a gyerekek kedvéért mentünk el de nem kívánok ilyen estét még az ellenségeimnek sem.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. március 16. járt itt
Többször jártunk már Hajdúszoboszlón,de most próbáltuk ki először a kemencés csárdát. A hely hangulata vonzott. Kár volt az ételeket kipróbálni. A fokhagymakrém leves ehetetlenül sós,a két személyes tálon a rántott máj kemény, rágós,a fokhagymás szelet papírvékony, rágós,a sültkrumpli valami borzalmas fűszerkeverékkel volt megszórva,talán valami curry-s.
Szörnyű 2015. augusztus 18.a párjával járt itt
Augusztusi szombat este próbáltunk egy vacsorát elfogyasztani az étteremben, sajnos nem sikerült! Teltház volt és a pincérek úgy döntöttek hogy a 2 fős asztalhoz nem jönnek oda rendelést felvenni, mert nagyobb üzlet ha az asztalt 4-5 fős társaság foglalja!
Szörnyű 2014. január 8.barátokkal járt itt
2013. dec. 5. -én voltunk jászberényi, River Étterem -ben, asztalfoglalással, vendéggel 5 fővel. Nagyot csalódtunk, 3 főnek nem izlett az étel (kacsa comb rágós, lazac olyan vékony hogy keresni kellett a tányéron igy ize sem volt,az xxl-es rántott húst pedig csak el lehetett rontani pedig úgy véltük lehetetlen, a széle szétklopfolva közepe 2centi vastag!
Szörnyű 2013. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Szezonban, vasárnap vacsora időben érkeztünk. Az csárdában közepes volt a forgalom, viszonylag kevés étkező vendéggel. Rettentő hangulatos hely ez. Kellemes környezet, magyaros berendezés, tisztaság, hangulatos fakkok, remek díszítések mindenhol. A kiszolgálással semmi gond nincs. Kedvesek. A csapolt sör nagyon finom.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. november 20.a párjával járt itt
Múlt év novemberében már jártunk a Kemencés csárdában, én akkor se voltam elégedett. De a párom kérésére most is oda mentünk. A berendezés most is nagyon szép, tetszetős. A kiszolgálás jó volt, a pincér udvarias. Halászlét ettünk harcsával, finom és elegendő volt. Ennek ára elfogadható volt, azonban az étlapot végiglapozva igencsak meglepődtem az árakon.
Gyenge 2016. november 28.családjával járt itt
Belépve nagyon megnyerő az étterem, a berendezés tetszett. A szakértelem azonban igencsak hiányos. Alap tudnivaló, hogy a vörösbort nem jéghidegen fogyasztjuk, mi így kaptuk. Az étkezés befejeztével hosszan vártuk, hogy elvigyék a tányérokat, eközben több pincér is elment az asztalunk mellett, de eszük ágában sem volt leszedni az üres tányért.
Gyenge 2016. június 5.egyedül járt itt
Kívülről nagyon kellemes helynek tűnik, de nem hiszem, hogy ide vissza térek! Először is jó 10perc után kérdezték meg mit is szeretnék, pedig csak négy asztalnál ültünk összesen! Reggelizni szerettem volna, egy egyszerű gombás tojásos lepényt is ellehet rontani és a tejeskávét is!
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - Külső képKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étlap/itallapKemencés Csárda Hajdúszoboszló - MosdóKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étlap/itallapKemencés Csárda Hajdúszoboszló - MosdóKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Külső kép