Kemencés Csárda Hajdúszoboszló

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2021. július 16.gyerekekkel járt itt
Érdekes. . . . és különös. . . . ebédelni szerettünk volna. 3 gyermekkel. . . 11 éves,4 éves,3 éves. . . Reklámozzák hogy van NAPI MENÜ ! ! ! ! ! 1300ft ha jól emlékszem. . . mikor rendelni szerettünk volna hatalmas tágra nyílt szemekkel néz rám a "kedves" pult túloldalán lévő hölgy hogy hát őőő menü csak elvitelre van !
2019. szeptember 17.családjával járt itt
Múltkor bejött a szoboszlói kirándulás,ezért ma ismét ide vezet útunk,ezuttal az ittjartam. hu olvasói által a helyi éllovasnak választott csárdában. Fél háromkor érkezünk,előzőleg telefonon foglaltunk asztalt. Bent ülünk le,a hatalmas terasz nem vonz,a belső rész annál inkább.
Szörnyű 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Másodjára vacsoráztunk ebben az étteremben a családdal. Tavaly voltunk először, mert kívülről nézve hangulatos és barátságos a hely. Már tavaly is nehezményeztük, hogy a felszolgálás lassú, azonban ezt betudtuk a telt háznak. Idén a gyerekek kedvéért mentünk el de nem kívánok ilyen estét még az ellenségeimnek sem.
Szörnyű 2013. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Szezonban, vasárnap vacsora időben érkeztünk. Az csárdában közepes volt a forgalom, viszonylag kevés étkező vendéggel. Rettentő hangulatos hely ez. Kellemes környezet, magyaros berendezés, tisztaság, hangulatos fakkok, remek díszítések mindenhol. A kiszolgálással semmi gond nincs. Kedvesek. A csapolt sör nagyon finom.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - Belső
Szörnyű 2023. szeptember 5.a párjával járt itt
Kétszemélyes frissensült tál 5 perc alatt,Melegített rizs,krumpli tegnapi sült egy adagos mennyiség. 12000ft-os alapár ,1500ft szervízdíj. Egy fillért nem ért az egész.Az asztalok nem voltak letakarítva pincérből hiányzott minden ami a szakmához kell.Nem gondolom ,hogy valaha még betérek ide.
2022. december 20.egyedül járt itt
A Kemencés csárdát régóta nézegetem, de eddig valahogy soha nem mentem be, mindig volt más célpont. Ma úgy gondoltam, kipróbálom a napi menüjüket. Mivel kevés volt az időm, kértem, hogy csomagolják be. A krumplileves elfogyott, helyett fokhagymakrémlevest ajánlottak, teljesen rendben volt, mint ahogy a majonézes céklasalátával és hasábburgonyával körített hortobágyi palacsinta is.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Egyéb
Átlagos 2022. szeptember 5.a párjával járt itt
Elég drága hely, az ételek finomak, de az adagok kicsik voltak. A pincérek figyelmetlenek, a rendelésnél több dolgot elfelejtettek hozni. A cigányzenészek szinte belelógtak az ételünkbe és az arcunkba, rendkívül kellemetlen volt. Alapvetően nem lenne rossz hely, de sajnos nekünk inkább csalódás volt.
2020. július 11.gyerekekkel járt itt
Unokákkal nyaraltunk a városban és hát jött az ebédidő megéheztünk. Helyfoglalásunk után rögtön ott termett a pincér, felvette a rendelést, és pár percen belül megkaptuk a kért ételt, ami nagyon gusztusos friss és finom volt.
Megvoltam elégedve a kiszolgálással, az étel izével. Biztos máskor is ezt az éttermet választjuk ha a városban járunk.
2019. szeptember 15.a párjával járt itt
A sok jó ajánlás ellenére az étterem nem volt az a nagyon extra hely. A kora őszi nyárias időben a teraszon foglaltunk helyet, ahol élő zene is szólt. A zenének és az étterem kialakításának volt hangulata. A kiszolgálók kedvesek, udvariasak, előzékenyek voltak. Az ételek teljesen átlagosak és nem túl olcsók.
Kiváló 2018. május 2.gyerekekkel járt itt
Először voltunk Hajdúszoboszlón,de csak átutazóban. Jó helyen van, az ételek finomak, a kiszolgálás figyelmes, udvarias. Az ételek nagyon finomak! Ár-érték arányban megfelelő, nagyon ízlésesen berendezett kis vendéglő! Nagyon gyorsan hozták az ételeket, amikor befejeztük a vacsorát, azonnal elvitték a koszos tányért, nem kellett ott ülni felette! Ha legközelebb célirányosan ide fogunk menni!