Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

11. helyezett a 294 hajdúszoboszlói szállás közül
18. helyezett Észak Alföldön - 665 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló képei

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Pozitívan értékelem a szálloda bőséges svédasztalos reggeli és 3 fogásos menüválasztásos vacsoráját és a személyzet kedvességét. Nagyon jól éreztük magunkat a wellness részlegen is és a gyermekünk is felhőtlenül pancsolt a gyermekmedencében és pezsgőfürdőben.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ami nem tetszett,hogy első este 7. 10-re elfogyott az összes ètel(6-8ig volt a vacsora)! ! ! Amikor szóltam akkor azt a választ kaptam,hogy nem tudnak màr mit hozni,mert minden elfogyott! Azt hittem ,hogy viccel a pincér,de mondta,hogy ő nem viccel,ennyi volt a vacsi! Nem volt ètkèszlet,mindenért külön szóltunk( villa,kès,pohár,szalvéta),mert különben maguktól eszükbe sem jutott!

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
Kellemes meglepetés volt számomra,hogy a Rudolf Hotel távol a város zajától kitűnően alkalmas kiszakadás a zsongó nagyvárosok mókuskerekéből. Megérkezve a szálloda esztétikus külseje fogadott! A recepcióhoz érve a szálloda munkatársai barátságosan fogadtak és készségesen álltak rendelkezésünkre! Az étteremben kîtűnő volt a kiszolgálás az ételek finomak és bőségesek voltak!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Ide többet nem jövünk, de nem is ajánljuk ismerőseinknek sem. Így az ár is kicsit túlzott volt.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 4.
Az étkezésen kívül mindennel elégedettek voltunk. A személyzet figyelmes volt és segítőkész. A szobák tiszták voltak. A falak vékonyak, sokszor hallottuk mi történik a másik szobában. :)
A reggeli választéka nagyon szegényes volt. A vacsorát egy menüsorból kellett kiválasztani. Próbáltak különleges ételeket kínálni, ami nem mindig jön be egy egyszerű embernek vagy egy gyerekes családnak.
2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 26.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, az árak elfogadhatóak,de sajnos a személyzet hiába kedves mosolygós ha nem tud megfelelő tájékoztatást adni a vendégnek. Legyen az a gyógykezelésekkel kapcsolatban vagy a strandra menetellel kapcsolatos kedvezményekről vagy a csomagárakról.
2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 27.
Kellemes meglepetés ért, hogy a szállodában lehetőség van transzferre, így nem kell keresgetni a címet, sőt mindez igen barátságos áron. A szálloda nagyon szép, különösen az udvarra néző erkélyekről nagyon szép a kilátás az udvari medencékre. Amivel nagyon elégedetlen voltam, az unalmas reggelik, minden nap ugyanaz, nem széles választék ráadásul mindig hideg volt a meleg étel.

luckystar TOP szállásértékelő
2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Minden jó, és szép volt,mikor ott jártunk a csomag ajánlatunkhoz tartozott 2 db belépő az új aquaworld-be, azt a recepción úgy kellett külön megemlíteni. Az étel nekem kicsit "kommersz" volt hotel-hez képest, (frankfurti leves, 1 kis csészényi) és a vacsorára a banán desszertként csak úgy az ember kezébe nyomva. . .

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó helyen, kulturált környezetben található a hotel. Személyzet segítőkész.Több látnivaló található a környéken (Bocskai , Fazekas múzeum, Harangház).Ilyen időben is sokan veszik igénybe a Hungarospa Gyógyfürdő szolgáltatásait. Köszönjük!!!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8.
Összeségében mindennel elégedettek voltunk : barátságos , segítőkész személyzet , szoba megfelelő és tiszta . Családias hotel, a konyha kitűnő , ételek finomak , svéd asztal bőséges . Ár / érték arány jó .

Hotel Rudolf
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.01.08.
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Villa Toscana
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, napi friss gyümölccsel vagy süteménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.15.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.29.
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.220,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Aqua-Palace fürdőbelépővel, masszázsággyal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 25.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 297.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.809 - 13.961,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700 - 8.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Akciós kihagyhatatlan hétköznapi kényeztetés (min. 5 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX