2623 Kismaros, Börzsönyliget, Morgó megálló

Wellness csomagok Kismaros városában

Öreg Morgó Étterem Kismaros vélemények

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén új helyet próbáltunk ki az erdei iskolánkhoz. Kismaroson a Kismagost. Részben önellátásra vállalkoztunk: reggelit magunk vittünk egy hétre és a másik két étkezésnél a tálalást, szervírozást és a mosogatást csinálta az osztály minden tagja velünk karöltve, beosztás szerint. Mint már egy másik értékelésnél írtam, a tábori körülmények kialakításának sarkalatos pontja, az étkezés megszervezése.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Késő ősszel jártunk az étteremben, de nagyon jó idő volt, igy a kinti részben foglaltunk helyet. A pincér azonnal érkezett, kedves és udvarias volt. Rendeltünk levest is amit nem bántam meg, mert életem legjobb fokhagyma levesét kaptam! A tálra sem kellett sokat várni, bőséges és finom volt. Hamarosan visszatérünk, megnézzük a benti éttermet is.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Évek óta szemezgettünk már a hellyel,most spontán eljöttünk vacsorázni. Nem csalódtunk benne ,bár az adag lehetett volna kicsit nagyobb. A kiszolgálás, a hangulat és a hely pont megfelel az igényeknek. A kv mellé automatikusan hozzák az édesítőszert, ami nem sok helyen divat.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos erdei étterem, mesebeli kisvasút mellett. Ár-érték arányban kiváló, az ételek finomak, az adagok bőségesek. A kiszolgálás gyors, kedves és figyelmes. Az ételre várva az ember gyönyörködhet a tájban és az étterem mellett elhaladó erdei kisvasútban is. Kényelmesen el lehet férni, nem zsúfolt, és jó időben a kerthelyiség is rendelkezésre áll.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 8.
Köszönjük a finom ételeket,és a kedves felszolgálást!
Az ételek bőségesek és nagyon finomak voltak!
Köszönöm a Nőnapi ajándék desszertet is! ;-)
És imádtam a cicát a fotelban! ;-)

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 2.
Többször megfordultunk már az étteremben, mindennel meg voltunk elégedve mindig! Fantasztikus ételek, gyönyörű hely, gyors kiszolgálás, kedves felszolgálók és felszolgáló hölgyek! Mi épp egy hétköznapi nap voltunk mikor két kedves hölgy várt minket, mosolyogva, segítőkészen, udvariasan. Gyermekeinkkel voltunk akikhez igazán türelmesek, viccesek voltak.

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Mai napon egy kirándulás után érkeztünk az étterembe asztalfoglalás nélkül. Három család, mindegyikben három gyerek. Nagyon éhesek voltunk, nem éppen elegánsan, erdei kirándulás nyomaival, és az összesen kilenc gyerek elevenségével. A kiszolgálás csillagos ötösre vizsgázott, a végtelen türelemmel, kedvességgel. Többféle levest választottunk, mind nagyon finomak voltak.

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavaly nyáron voltunk itt egy 6 fős baráti társasággal. Már első ránézésre is szimpatikus és hangulatos volt a hely. A kiszolgálás udvarias volt, és a rendelt ételek mennyiségéhez képest nem volt lassú. Az ételeket egyszerre kaptuk, és nagyon finomak voltak. Az étterem tisztasága kitŰnő és a mosdó felszereltségéhez hasonló színvonalat még sehol máshol nem tapasztaltam.

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves,jó kiszolgálás!Nagyon finom,friss ételek! Ajanlani tudom csak!!

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 3.
Ma voltam itt a családommal - sokadszorra! A hely hangulatos, talán kicsit lassan jött a főétel a leves után, de a fenséges ízek kárpótlást nyújtottak. A felszolgálás udvarias, emberien közvetlen. A somlói galuska pedig mesteri befejezése az étkezésnek. Legközelebb is megyünk, ajánlom mindenkinek.

Legnépszerűbb csomagok Kismaroson és környékén
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2021.01.20.
Tó Wellness Hotel
Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373 - 21.473,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2021.01.02.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tea délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.02.28.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.364,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.11.07.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.05.06.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2021.01.20.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.564,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.01.31.
Klebelsberg Kastély
2020.01.19. - 2021.01.20.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
2020.01.19. - 2021.01.20.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 19.713,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2020.12.30.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.06.15.

Szállodák Kismaros környékén
Royal Club Hotel Kismaros
Abacus Business & Wellness Hotel Kismaros
Tó Wellness Hotel Kismaros
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

Öreg Morgó Étterem KismarosX