2623 Kismaros, Börzsönyliget, Morgó megálló

Wellness csomagok Kismaros városában

Öreg Morgó Étterem Kismaros vélemények

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. július 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Idén új helyet próbáltunk ki az erdei iskolánkhoz. Kismaroson a Kismagost. Részben önellátásra vállalkoztunk: reggelit magunk vittünk egy hétre és a másik két étkezésnél a tálalást, szervírozást és a mosogatást csinálta az osztály minden tagja velünk karöltve, beosztás szerint. Mint már egy másik értékelésnél írtam, a tábori körülmények kialakításának sarkalatos pontja, az étkezés megszervezése.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Késő ősszel jártunk az étteremben, de nagyon jó idő volt, igy a kinti részben foglaltunk helyet. A pincér azonnal érkezett, kedves és udvarias volt. Rendeltünk levest is amit nem bántam meg, mert életem legjobb fokhagyma levesét kaptam! A tálra sem kellett sokat várni, bőséges és finom volt. Hamarosan visszatérünk, megnézzük a benti éttermet is.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Évek óta szemezgettünk már a hellyel,most spontán eljöttünk vacsorázni. Nem csalódtunk benne ,bár az adag lehetett volna kicsit nagyobb. A kiszolgálás, a hangulat és a hely pont megfelel az igényeknek. A kv mellé automatikusan hozzák az édesítőszert, ami nem sok helyen divat.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos erdei étterem, mesebeli kisvasút mellett. Ár-érték arányban kiváló, az ételek finomak, az adagok bőségesek. A kiszolgálás gyors, kedves és figyelmes. Az ételre várva az ember gyönyörködhet a tájban és az étterem mellett elhaladó erdei kisvasútban is. Kényelmesen el lehet férni, nem zsúfolt, és jó időben a kerthelyiség is rendelkezésre áll.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 8.
Köszönjük a finom ételeket,és a kedves felszolgálást!
Az ételek bőségesek és nagyon finomak voltak!
Köszönöm a Nőnapi ajándék desszertet is! ;-)
És imádtam a cicát a fotelban! ;-)

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 2.
Többször megfordultunk már az étteremben, mindennel meg voltunk elégedve mindig! Fantasztikus ételek, gyönyörű hely, gyors kiszolgálás, kedves felszolgálók és felszolgáló hölgyek! Mi épp egy hétköznapi nap voltunk mikor két kedves hölgy várt minket, mosolyogva, segítőkészen, udvariasan. Gyermekeinkkel voltunk akikhez igazán türelmesek, viccesek voltak.

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Mai napon egy kirándulás után érkeztünk az étterembe asztalfoglalás nélkül. Három család, mindegyikben három gyerek. Nagyon éhesek voltunk, nem éppen elegánsan, erdei kirándulás nyomaival, és az összesen kilenc gyerek elevenségével. A kiszolgálás csillagos ötösre vizsgázott, a végtelen türelemmel, kedvességgel. Többféle levest választottunk, mind nagyon finomak voltak.

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavaly nyáron voltunk itt egy 6 fős baráti társasággal. Már első ránézésre is szimpatikus és hangulatos volt a hely. A kiszolgálás udvarias volt, és a rendelt ételek mennyiségéhez képest nem volt lassú. Az ételeket egyszerre kaptuk, és nagyon finomak voltak. Az étterem tisztasága kitŰnő és a mosdó felszereltségéhez hasonló színvonalat még sehol máshol nem tapasztaltam.

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves,jó kiszolgálás!Nagyon finom,friss ételek! Ajanlani tudom csak!!

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 3.
Ma voltam itt a családommal - sokadszorra! A hely hangulatos, talán kicsit lassan jött a főétel a leves után, de a fenséges ízek kárpótlást nyújtottak. A felszolgálás udvarias, emberien közvetlen. A somlói galuska pedig mesteri befejezése az étkezésnek. Legközelebb is megyünk, ajánlom mindenkinek.

Legnépszerűbb csomagok Kismaroson és környékén
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.222,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.13. - 2021.08.11.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 12.614 - 20.183,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.867 - 31.137,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.10.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 16.842,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2020.10.31.
Globall Hotel
Telki
2020.08.10. - 2021.08.11.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kávé és teafogyasztással, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, wifi elérhetőséggel
2020.07.14. - 2020.12.27.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.08.31.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 6.055,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.453 - 23.579,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.07.04.

Szállodák Kismaros környékén
Tó Wellness Hotel Kismaros
City Hotel Unió  Kismaros
Royal Club Hotel Kismaros
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Öreg Morgó Étterem KismarosX