Vámház Fogadó étterme Komárom

Golden Ball Club Hotel Győr - Wellness kikapcsolódás
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Vámház Fogadó étterme Komárom vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
Kiváló 2023. december 28.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely, nagyon finom ételekkel.
A kiszolgálás gyors, az ételek minden elvárásunknak megfeleltek.
Tele volt az étterem, ráadásul középen egy nagy asztalnál családi rendezvény is volt, mégis
viszonylag hamar tudtunk étkezni.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Klassz hely!
2055
Átlagos 2021. június 8.barátokkal járt itt
Mondjuk, így összhatásában vegyes a benyomás. A monostori erődből kijövet feltűnt ez a létesítmény az út túloldalán. Valami vendéglátósnak látszott messziről. Közelítve még mindig kételkedtem, mert csak két nagy fagyis zászló volt kint, lehet, hogy csak egy cukrászda vagy büfé. . .
Vámház Fogadó étterme Komárom - Külső képVámház Fogadó étterme Komárom - Étel/italVámház Fogadó étterme Komárom - Étel/italVámház Fogadó étterme Komárom - EgyébVámház Fogadó étterme Komárom - Étel/ital
Szörnyű 2018. július 20., csoporttal járt itt
Külföldi táborozókkal jöttünk, nagyot csalódtunk mind az ételben, mind a kiszolgálásban. A sör romlott volt, a carbonara spagetti után rohantunk a vécére, valaki kért tejfölt a rakott káposztához, az udvarias kérésre alpári stílusban a válasz: 'Ha kifizeted. '
Az italokat úgy kellett kifizetni, hogy rögtön az étel mellett számoltunk el, ami elég furcsa volt.
Átlagos 2018. május 11.gyerekekkel járt itt
Átlagos hangulatú étterem, finom ételekkel, amit elfogadható áron kínálnak, minden o. k, ha nem családi, 10 fo feletti, ebédet szeretnél itt megoldani. Akkor minden borul, a pincér arrogánsá, tukmálósá válik, kellemetlen és tolakodó lesz, képtlelen elfogadni kérésed.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
2018. február 4.a párjával járt itt
Megnéztük párommal a Monostori erődöt és megéheztünk, de valami nasit ettünk volna. Vele szemben található ez az étterem, főúton, parkolás megoldható az erődnél, ingyenesen. Étterem maga egész jó, átlagosnak mondanám, étlap szintén. Mikor ott voltunk épp ebédeltetés zajlott, szóval kicsit lassú volt a kiszolgálás, de személyzettel nem volt gond, tette a dolgát.
2017. szeptember 18.családjával járt itt
Egy kirándulás alkalmával tértünk be ebbe az étterembe. Szombat este volt, iszonyatosan túlzsúfolt volt, de szorítottak nekünk helyet, amit nagyon értékeltük és örültünk neki. Nem volt előzetes foglalásunk. Kint hűvös volt, bent mégis nagyon levegőtlen.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 9.családjával járt itt
Családdal voltunk születésnapot ünnepelni. Már hallottam a helyről,és úgy döntöttünk itt tarjuk. A kiszolgálás kielégítő,az ételek finomak. Igaz ha valaki hétvégén akar betérni,előtte jobb ha foglal,mert pillanatok alatt tele lett a hely. A főút mellett könnyen megközelíthető helyen van,saját udvari parkolási lehetőséggel.
Kiváló 2016. október 16.a párjával járt itt
Nyitás óta ismerem az éttermet. A tulajdonosok szakmai odaadó munkája és szorgalma tette a helyet ilyen pompássá. Mindenre odafigyelnek,udvariasak és gyorsak. Finomak az ételek és kiadósak. Folyamatosan fejlesztik a Céget. Nagyon kellemes a külső megjelenés is. Itt a vendég körül forog minden. Célszerű időben,előre bejelentkezni ! ! ! !
Kiváló 2016. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Először használtam az ittjártam-ot, de úgy érzem nem utoljára. Tanácstalanul álltunk, megnéztük az első helyezést és nem csalódtunk. Szép a hely, kedvesek voltak a felszolgálók, jó volt az étel, és korrekt az ár.
Minden elégedettek voltunk. Ha Komáromba megyünk, már tudjuk hova kell menni...
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. május 19.a párjával járt itt
Komáromi ottlétünk alkalmával betértünk az ittjártam. hu-n első helyre értékelt Vámház Fogadóba. Szépen felújított kívül-belül, nagyon kulturált összkép fogadott minket. A rossz idő ellenére is sokan voltak, igaz pünkösd hétvége volt. Én halat kértem, párom szárnyast, nagyon hamar megkaptuk.