Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred

Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül.

Hotel Szeleta Lillafüred - Pihentető napok
Pihentető napok
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Palota Lillafüred vélemények

Kiváló 2014. október 3.gyerekekkel járt itt
Három szobát kértünk előzetesen. Az előzetesen bejelentett igényeknek megfelelően biztosították a szobákat. Ezeket a helyszíni megtekintés után felmerült, de előre nem jelzett igények alapján a recepciós a lehetőségek figyelembe vételével készségesen kicserélte.
Kiváló 2014. szeptember 4.a párjával járt itt
Csodálatos ez a hely, a szálloda is győnyörű. Mindennel meg voltunk elégedve, az ételek nagyon finomak voltak.
A park is nagyon szép volt. A fürdője is nagyon szép. A személyzet nagyon kedves volt, az étterembe a felszolgáló még képet is csinált rólunk. 4 napot töltöttünk itt a párommal,de nem szivesen jöttünk haza, nagyon szép hunguest szálloda! !
Ajánlom mindenkinek! !
Hotel Palota Lillafüred - Külső kép
Kiváló 2014. augusztus 16.a párjával járt itt
Gyönyörű, festői környezetben levő szálloda. Igényesen kialakított, gondozott park. A személyzet kedves és segítőkész. A szoba tisztasága megfelelő. Az ételek bőségesek és finomak. A wellness részleg jó, csak a gyerek medencét hiányoltuk. Nagyon elégedettek vagyunk mindennel. Mindenkinek csak ajánlani tudom a Hotel Palotát.
Kiváló 2014. július 15.barátokkal járt itt
Nagyon régi álom teljesült azzal, hogy ide eljutottunk. Várakozáson felüli volt a szálloda. Jó a konyhája és a wellness részlege. A környezet pazar, sokféle kikapcsolódáshoz alkalmas. A parkoló őrzött, a kertje igényesen rendben van.
Igazi pihenést jelentett számunkra a hosszú hétvége.
Aki egy rövidebb kiruccanásra vágyik annak is tökéletesen alkalmas.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Kiváló 2014. június 15.a párjával járt itt
A festői környezeten kívül már az érkezéskor rögtön feltűnt a személyzet kedvessége. A táj magával ragadó, a levegő ózondús, friss, üde. Az erkélyünkről a Hámori tó csodálatos panorámája tárult elénk, a szemközti hegy süvegje alatt a patak folyamatosan morajlott. Az igényesen felújított függőkert, a vízesés mind egyedi hangulatot áraszt.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Mesés környezetben lévő szálloda, szerelmes pároknak, pihenni vágyó embereknek kiváló uticél. Remek sétát lehet tenni az erdőbe, és a tó környékén. Van lehetőség vonatozásra is. Ki szereti a halat annak ajánlani tudom az erdei séta alkalmával a pisztrángos sütödéket. Maga a szálloda, és a parkja gyönyörű.
Kiváló 2014. június 5.családjával járt itt
Már többször voltunk a szállodában (legutóljára 2013 nyarán). Exkluziv környezet, jó konyha, kiváló kiszolgálás. A welness szolgáltatások remekek. Hibája, hogy programról nem gondoskodnak (alternatív lehetőséggént sok rangos szálló szervez (természetesen térítés ellenében) programot a vendégeinek. Kisgyerekkel én sem ajánlom.
Kiváló 2014. április 24.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen van a hotel, a levegő fantasztikusan tiszta, mindennap nagyokat sétáltunk a feleségemmel. Egy kisebb lakosztályban voltunk, így volt bőven elég helyünk. Egyszer már jártam itt, akkor csak "sima" szobám volt, az elég kicsinek bizonyult. A wellness részleg egész nagy, több szauna is van, sajnos nagy, úszásra alkalmas medence nincs, de több kisebb van.
Hotel Palota Lillafüred - SzobákHotel Palota Lillafüred - SzobákHotel Palota Lillafüred - VendéglátásHotel Palota Lillafüred - VendéglátásHotel Palota Lillafüred - Vendéglátás
Kiváló 2014. március 23.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép, csodálatos helyen van. Belülről is nagyon impozáns. Sajnos a vízesés nem működött, de a függőkert nagyon szépen kialakított. A személyzet udvarias, az ételek finomak voltak. A wellness részleg is nagyon tetszett. A szobánk Hámori tóra nézett, pazar panorámával.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2014. március 6.a párjával járt itt
Barátságtalan, ködös, csípős időben látogattunk el a Palota szállóba. Miskolcon volt hivatalos programunk, és úgy gondoltuk, beiktatunk még egy kis túrázást, sétát, romantikázást. Gyönyörű kastély, pazar panorámával a természet szívében. A szobák egy része a Hámori tóra, részben a kastélyparkra néz.
Hotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - KörnyékHotel Palota Lillafüred - KörnyékHotel Palota Lillafüred - KörnyékHotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - KörnyékHotel Palota Lillafüred - Környék