Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred

Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül.

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Palota Lillafüred vélemények

Kiváló 2014. január 2.gyerekekkel járt itt
Magyarország egyik legszebb,legszínvonalasabb szállodája.Pazar,az ételek fenségesek a legbőségesebb a választék.A környéken rengeteg a látnivaló,de pihenésre is kiváló! Itt tanult meg járni a kisfiúnk,nekünk külön élmény volt! A szobák kényelmesek,tiszták.A kilátás szép.
Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2013. december 28.a párjával járt itt
Nincs még egy ilyen gyönyörű helyen fekvő szálloda Magyarországon, mint a lillafüredi Hotel Palota! Olyan, akár egy mesebeli kastély. Mindhárom étteremnek sajátságos hangulata van, és nagyon finoman főznek! A wellness részleg kiváló, hangulatos, megnyugtató. Az egyik szauna közvetlenül szabadtérre nyílik, ott van a merülő medence is.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Lillafüred nagyon tetszett. A táj csodálatos volt, így ősszel. A Palota Szállóval nagyon meg voltunk elégedve. A személyzet is aranyos volt. Nagyon kellemes volt a kandalló mellett borozgatni. Nagyon jó élményem van, mivel a születésnapomat itt töltöttük. Az ételek az italok fenségesek voltak. Az Anna barlang is érdekes volt.
Kiváló 2013. november 14.gyerekekkel járt itt
Egy páratlan szépségű helyen lévő, csodálatos szállás. A szoba átlagon felüli méretű és kényelmes. A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész. Az étteremben külön tetszett az élő zene és hihetetlenül jó a konyha és a választék. A wellness részleg is nagyon jó, bár kisgyermekkel kevesebb a lehetőség,de ezt természetesen feledteti a többi élmény.
Átlagos 2013. november 6.gyerekekkel járt itt
3 gyerekes család vagyunk, ajándékba kaptuk a 2 éjszakás lillafüredi tartózkodást, szóval ajándék lónak. . . Előrebocsátom, hogy tudom magamról, hogy extrásan igényes vagyok és vevőként/vendégként szeretem, ha érzem, hogy odafigyelnek rám. Lillafüred gyönyörű, nem tudom, ilyen természeti adottságokkal rendelkezik-e más magyarországi hely (biztos, csak én még nem voltam ott).
Kiváló 2013. október 13.a párjával járt itt
Régi tervezett uticélunk volt Lillafüred . Szeptember elején töltöttünk 5 nagyon kellemes napot a Palotában ! A kisvasutak napján érkeztünk amely gyerekkori élményeket idézett vissza ,séta után nagyon finom sültpisztrángal . A szálloda egy igazi Palota hangulatát idézi a mai kor kényelmével . Szoba étterem wellness park minden tiszta csendes .
Hotel Palota Lillafüred - VendéglátásHotel Palota Lillafüred - VendéglátásHotel Palota Lillafüred - WellnessHotel Palota Lillafüred - KörnyékHotel Palota Lillafüred - Külső kép
Kiváló 2013. október 4.a párjával járt itt
Régóta terveztünk ezen a gyönyörű helyen egy pár napos pihenést. Maradandó élményekkel gazdagodtunk. A szálloda belső szépsége lenyűgöző, a park és a sétány páratlan látvány. A Hotel dolgozói maximálisan segítőkészek és udvariasak voltak. A változatos és kitűnő ételek fokozták megelégedettségünket.
Kiváló 2013. szeptember 27.a párjával járt itt
A szálloda meseszép környezetben, a vízesés és a hámori tó közvetlen közelében. a wellness részlege minden igényt kielégít. Kiemelném a több éttermet,ahol mindenféle gasztronómia megtalálható. Különösen a mátyás király étterem, a lantszóval, koronával és kézzel evős királyi lakomáival. A szobák tiszták, a személyzet udvarias.
2013. szeptember 12.a párjával járt itt
Tetszett a szoba, a fürdőszoba, a környezet. A medencéje, mint általában itt is kicsi a vendégek számához viszonyítva. A vacsora jó volt, nagy választékkal. A reggeli felvágott-kínálata sem ízben sem változatosságban nem volt jó. A személyzet udvarias volt, néha a takarítókkal nehezen lehetett kommunikálni.
2013. augusztus 27.a párjával járt itt
A szálloda a várakozásnak majdnem megfelelt. Két dolog volt amivel nem voltunk megelégedve teljesen. A kisebbik problémánk a szoba mérete volt, ami szerintünk kicsi volt, és ezáltal elég kényelmetlen is. Ebbe beletartozik a szekrény mérete is, és az erkély hiánya is.