Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

Értékelt: 2013. július 1. - 5 látogató hasznosnak vélte
Kétszer jártam ebben a csodálatos környezetben elhelyezkedő szállodában, és azt hiszem nem utoljára. Figyelmes kiszolgálás, udvariasság jellemzi minden tekintetben. Az egyetlen amit nehezményeztem idén, húsvétkor telt háznál, rengeteg gyerekkel ennek megfelelően, nagyon zavaró volt hogy a meghatározott időpontokban feltüntetett "csendes wellness"-t, nemcsak a szülők nem tartották be, hanem a személyzet sem ellenőrizte.

Értékelt: 2013. június 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hát szinte elmondani nem lehet, hogy milyen csodálatos hely! ! Pazar a kiszolgálás, a szoba kényelmes,tiszta. A wellness egyszerűen fergeteges! Minden egy helyen, ki sem kell mozdulni, itt tényleg mindenki ki tudja magát pihenni! ! Az étterem,és a bár,! ! - változatos ételköltemények! ! Egyszerűen le írni nem lehet, ezt a helyet egyszer (én alig várom, hogy újra ott pihenjünk!
2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű, a személyzet előzékeny, a szoba takaros. Mindennel meg voltunk elégedve, jól éreztük magunkat. Egy kis hiányosságra szeretném felhívni a figyelmet, egyes szolgáltatások díjai(szervizdijak, sport szolgáltatás díjai )nincsenek sehol egyértelműen fetüntetve, hogy plusz költéséggel járnak (és mennyivel) vagy a szobaárban benne vannak.

2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy téli hosszú hétvégét töltöttünk el itt, ami felejthetetlen élmény maradt felnőttnek, gyereknek egyaránt. Udvarias, segítőkész, mindig mosolygó személyzet, minden igényt kielégítő étel-ital választék, a kikapcsolódási lehetőségek számtalan formája. . . sorolhatnánk a pozitív dolgokat hosszasan. Nagyon jól éreztük magunkat!

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két évvel ezelőtt töltöttünk itt néhány napot. Csodálatos fekvésű, gyönyörű panorámával rendelkező szálloda. A szoba kényelmes, tiszta, csendes. Az infrastruktúra minden igényt kielégítő. A kikapcsolódás, testedzés, fürdőzés lehetőségei kiválóak. Az étkezés változatos,az ételek ízletesek, bőséges kínálat és igényesség jellemzi. Nagyon jól éreztük itt magunkat.

2013. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 28.
Nagyon gyönyörű helyen van,a szobai kilátás csodálatos. Nagyon jókat lehet kirándulni. A programok nagyon jók voltak,minden este Sanyi bohóc szórakoztatta a gyerekeket. Az ételek kiválóak voltak,nagyon sok volt a választék mindenki talált fogához valót. A medencék vize nagyon kellemes és tiszta volt. A személyzet kedves és segítőkész.

2012. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen van. 2010 őszén voltunk 3 napot a szállodában és tökéletes volt minden.A hálószoba erkélyéről este rókát lehetett látni próbált észrevétlenül körbejárni de nem zavartatta magát ,hogy mi nézzük fentről. Ez volt a legjobb pihenésünk az országban a többinél mindig voltak kisebb problémák .

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 25.
A szálló elhelyezkedése kiváló, gyakorlatilag a vízesés fölött és közvetlenül a Hámori tó mellett helyezkedik el. A mintegy 80 évvel ezelőtt épült elegáns épület ma is őrzi régi hangulatát, a csodaszép falborítások, festmények, üvegképek és a főúri hangulatú étterem a hatalmas kandallóival és lámpáival igazán külünleges élményt nyújt.

Értékelt: 2013. április 25.
Csodálatos hosszú hétvégét tölthettem el itt Nőnap alkalmából Kedves Párommal. Mint a személyzet, mint a szolgáltatások maximálisan megfeleltek elvárásainknak. A szálloda eleganciája, színvonala visszarepített minket az időben. A wellness részleg felülmúlta elképzeléseinket. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Remélem még vissszatérhetek ide a Párommal.

2012. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 25.
Remélem sokan eljutnak a jövőben ebbe a csodálatos környezetben lévő kitünő szállodába. A pihenésre, kikapcsolódásra keresni se lehet megfelelőbb helyet. A csodálatos Hámori tó, a kisvasuttal megközelithető pisztrángos, Diósgyőr várával, Miskolc és a tapolcai barlangfürdő közelsége, aki csak teheti ott a helye !

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 26.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Hotel Panoráma
2-4 éjszaka 10.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 16.917 - 25.459,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitness terem használattal, kerékpárbérléssel, játszóház használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.06.26-ig
Agria Vintage Apartman
Érvényes: 2021.06.07-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
Érvényes: 2021.06.07-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 3.470,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, éttermi kuponnal, kincsvadászattal, kerékpárbérléssel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 24.408,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, hűsítő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.361,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

LillafüredX