Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred

Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül.

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Palota Lillafüred vélemények

Kiváló 2015. július 13.barátokkal járt itt
2014 októberében jártunk itt először. Meseszép volt, visszavágytunk, így a múlt hét első 3 napját újra itt töltöttük. Gyönyörű táj, kényelmes szoba, kedves dolgozók, finom reggelik és vacsorák, szép környezetben elfogyasztva. Nyáron a teraszon vacsoráztunk. Két órával előbb érkeztünk, később indultunk haza, nem jelentett gondot. Ha tehetném, máris visszamennék. Csak ajánlani tudom!
Hotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 10.a párjával járt itt
Kétszer jártam ebben a hotelben. Először még tizenéves koromban a szüleim vittek el nyaralni. Már akkor olyan hatással volt rám ez a közeg, hogy tudtam, hogy visszajövök még. Így is lett a párommal töltöttünk itt egy csodálatos wellness hétvégét. Leírni egyszerűen lehetetlen, hogy milyen szép a hely, a szálloda.
Hotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Környék
Kiváló 2015. január 15.barátokkal járt itt
Véleményem nem az első látogatásom követően irom le. Az első alkalommal ajandékként kaptam a standard 3nap/2éjszakás pihenést. Azt követően, már magam kerestem a lehetőséget, hogy visszatérjek. Ott tartozkodásom mindig a téli idpszakra esik, igy a táj, a környezetről alkotott véleményem emiatt nem teljeskörű.
2015. január 9.barátokkal járt itt
Már harmadizben töltötük a szilvesztert a Palota Szállóba,és mindig elégedetten távoztunk,annak köszönhetöen hogy a szálloda a vendégek igényeire,elvárásaira messzemenökig figyelemmel van,a programok változatosak,hangulatosak. A szálloda igyekszik a vendégek "kedvébe" is járni,amely kisebb-nagyobb meglepetésekkel eredményesek,sikeresek.
Kiváló 2014. október 22.kollégákkal járt itt
A hely csodálatos, pazar, felülmúlhatatlan. Gyönyörű környezetben kiváló fel-és kiszolgáló személyzettel. Minden igényt kielégítő wellness-részleg, makulátlan tisztaság, igényesség. Lakói igazán királyként és királynőként érezhetik magukat eme gyönyörű palotában. Mindenkinek legalább egyszer át kell élnie az élményt, amit a hotel nyújt. Köszönünk mindent!
Hotel Palota Lillafüred - Medence/kert
Kiváló 2014. október 9.barátokkal járt itt
Mindenki nagyon figyelmes volt. A szobánk kényelmes, csodás kilátással. Maga a szálló igazi kastély, palota! Gyönyörű a berendezés, a helyiségek. A wellness részleg csendes, valóban pihentető. Az étkezés kínálata pazar, minden igényt kielégít. A táj csodás, a szálló környékét is gyönyörűen felújították.
Hotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Külső kép
Kiváló 2014. október 3.gyerekekkel járt itt
Három szobát kértünk előzetesen. Az előzetesen bejelentett igényeknek megfelelően biztosították a szobákat. Ezeket a helyszíni megtekintés után felmerült, de előre nem jelzett igények alapján a recepciós a lehetőségek figyelembe vételével készségesen kicserélte.
2014. szeptember 29.a párjával járt itt
Amivel elégedett voltam, az látszik a csillagokból. Nem tetszett, hogy megállt a víz a zuhanyzóban, nem volt tisztességes 4*-os bekészítés a fürdőszobában ( azonos kategóriájú szállodába nem viszek testápolót pl. , mert van . )
A Házhoz méltatlan az a bazári kirakodás a Recepció mellett, mindenféle ízléstelen giccsel, biztosan találnánk a helyhez illő minőségi suvenireket.
2014. szeptember 7.a párjával járt itt
Kedves Utazók! A Hotel Palota igazán gyönyörű helyen van, kellemes 3 napot töltöttünk ott férjemmel (45 és 46 évesek vagyunk). Az értékelésben néhány szempontnál "csak" jó osztályzatot adtam, ennek okai:
A személyzet: udvariasak, kedvesek, minden kérdésünkre választ kaptunk, de plusz gesztust nem tapasztaltunk. Pl.
Kiváló 2014. szeptember 4.a párjával járt itt
Csodálatos ez a hely, a szálloda is győnyörű. Mindennel meg voltunk elégedve, az ételek nagyon finomak voltak.
A park is nagyon szép volt. A fürdője is nagyon szép. A személyzet nagyon kedves volt, az étterembe a felszolgáló még képet is csinált rólunk. 4 napot töltöttünk itt a párommal,de nem szivesen jöttünk haza, nagyon szép hunguest szálloda! !
Ajánlom mindenkinek! !
Hotel Palota Lillafüred - Külső kép