Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 25.
A szálló elhelyezkedése kiváló, gyakorlatilag a vízesés fölött és közvetlenül a Hámori tó mellett helyezkedik el. A mintegy 80 évvel ezelőtt épült elegáns épület ma is őrzi régi hangulatát, a csodaszép falborítások, festmények, üvegképek és a főúri hangulatú étterem a hatalmas kandallóival és lámpáival igazán külünleges élményt nyújt.

Értékelt: 2013. április 25.
Csodálatos hosszú hétvégét tölthettem el itt Nőnap alkalmából Kedves Párommal. Mint a személyzet, mint a szolgáltatások maximálisan megfeleltek elvárásainknak. A szálloda eleganciája, színvonala visszarepített minket az időben. A wellness részleg felülmúlta elképzeléseinket. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Remélem még vissszatérhetek ide a Párommal.

2012. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 25.
Remélem sokan eljutnak a jövőben ebbe a csodálatos környezetben lévő kitünő szállodába. A pihenésre, kikapcsolódásra keresni se lehet megfelelőbb helyet. A csodálatos Hámori tó, a kisvasuttal megközelithető pisztrángos, Diósgyőr várával, Miskolc és a tapolcai barlangfürdő közelsége, aki csak teheti ott a helye !

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Az elmúlt nyár legszebb három napját töltöttem itt a párommal. A szálloda patinája, eleganciája, színvonala, a személyzet figyelmessége és udvariassága megragadó volt. Az általam előzetesen kért, emeleti sarokszobát kaptuk, ahonnan gyönyörű kilátás nyílt a Hámori tóra. A hotel konyhája, a büfé reggeli és vacsora nagyszerű.

2012. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztem magam Gyerek barát tiszta szép. Gyönyörű környezetben. Éterem kiváló az étel változatos és finom a felszolgálok figyelmesek és kedvesek a recepciósok minden kérésünkre figyeltek és meg is oldották. Kis babával voltunk és minden kényelmet meg kaptunk. A fürdőben nem volt tömeg a víz tiszta volt és kellemes meleg. Kiváló volt.

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Kedvesemmel nagyon kellemes, romantikus 3 napot töltöttünk a hotelben, nagyon jól éreztük magunkat, tökéletes hely a kikapcsolódáshoz! A környezet, a hotel gyönyörű, a szolgáltatások rendkívül színvonalasak, mind a wellness részleg, mind a félpanziós ellátás bőséges, változatos, és nagyon ízletes! Ajánlom Mindenkinek! Remélem lesz még szerencsém újra eljutni.

2012. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 16.
Húsvétkor az utolsó pillanatban találtuk ki, hogy elindulunk. Csak egy padlásszobát tudtak adni de teljesen rendben volt. Sőt romantikusabb volt. A tóra néző ablakokkal. A szálloda nagyon szép, tiszta mintha időutazásban lenne részünk a múltban. A wellnes részleg jó a kert gondozott. A vacsora átlagon felüli. Húsvéti terítékkel apró meglepetésekkel.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 20.
Nagyon jól éreztük magunkat a márciusi hosszú hétvégén. Gyönyörű, festői környezetben helyezkedik el a szálloda. Kifogtuk a hatalmas havazást ami még varázslatosabbá tette a helyet. A reggeliről ill. a vacsoráról csak elismerően tudok nyilatkozni, bőséges, ízletes, változatos, egyszerűen lenyűgöző. Minden elismerésem ezért.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 11.
Igazából minden rendben volt. Patinás régi múltra visszatekintő szálloda. Azoknak ajánlom, akik direkt erre vágynak. Ódon kastély jellege romantikus és (feleségem szerint) kicsit már félelmetes. Szobák ok, wellness ok, személyzet nem volt olyan mosolygós, mint vártuk, de ezt betudtuk a rossz időnek. Mi is egy kicsit le voltunk hervadva. . .
2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. február 12.
Mindennel tökéletesen elégedettek voltunk és fantasztikus volt a hétvége, egyedül a vacsora ételválasztékánál javasolnék több kímélő, húsmentes (vegetáriánus vagyok) valamint könnyebb, gyerekbarát ételt.
Köszönjük Hotel Palota!

Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 21.350 - 25.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.698,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2020.06.30.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Széchenyi Apartman
Érvényes: 2020.02.01-ig
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.075 - 14.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.16-ig
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 46.895,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

LillafüredX