Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Az elmúlt nyár legszebb három napját töltöttem itt a párommal. A szálloda patinája, eleganciája, színvonala, a személyzet figyelmessége és udvariassága megragadó volt. Az általam előzetesen kért, emeleti sarokszobát kaptuk, ahonnan gyönyörű kilátás nyílt a Hámori tóra. A hotel konyhája, a büfé reggeli és vacsora nagyszerű.

2012. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztem magam Gyerek barát tiszta szép. Gyönyörű környezetben. Éterem kiváló az étel változatos és finom a felszolgálok figyelmesek és kedvesek a recepciósok minden kérésünkre figyeltek és meg is oldották. Kis babával voltunk és minden kényelmet meg kaptunk. A fürdőben nem volt tömeg a víz tiszta volt és kellemes meleg. Kiváló volt.

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Kedvesemmel nagyon kellemes, romantikus 3 napot töltöttünk a hotelben, nagyon jól éreztük magunkat, tökéletes hely a kikapcsolódáshoz! A környezet, a hotel gyönyörű, a szolgáltatások rendkívül színvonalasak, mind a wellness részleg, mind a félpanziós ellátás bőséges, változatos, és nagyon ízletes! Ajánlom Mindenkinek! Remélem lesz még szerencsém újra eljutni.

2012. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 16.
Húsvétkor az utolsó pillanatban találtuk ki, hogy elindulunk. Csak egy padlásszobát tudtak adni de teljesen rendben volt. Sőt romantikusabb volt. A tóra néző ablakokkal. A szálloda nagyon szép, tiszta mintha időutazásban lenne részünk a múltban. A wellnes részleg jó a kert gondozott. A vacsora átlagon felüli. Húsvéti terítékkel apró meglepetésekkel.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 20.
Nagyon jól éreztük magunkat a márciusi hosszú hétvégén. Gyönyörű, festői környezetben helyezkedik el a szálloda. Kifogtuk a hatalmas havazást ami még varázslatosabbá tette a helyet. A reggeliről ill. a vacsoráról csak elismerően tudok nyilatkozni, bőséges, ízletes, változatos, egyszerűen lenyűgöző. Minden elismerésem ezért.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 11.
Igazából minden rendben volt. Patinás régi múltra visszatekintő szálloda. Azoknak ajánlom, akik direkt erre vágynak. Ódon kastély jellege romantikus és (feleségem szerint) kicsit már félelmetes. Szobák ok, wellness ok, személyzet nem volt olyan mosolygós, mint vártuk, de ezt betudtuk a rossz időnek. Mi is egy kicsit le voltunk hervadva. . .
2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. február 12.
Mindennel tökéletesen elégedettek voltunk és fantasztikus volt a hétvége, egyedül a vacsora ételválasztékánál javasolnék több kímélő, húsmentes (vegetáriánus vagyok) valamint könnyebb, gyerekbarát ételt.
Köszönjük Hotel Palota!
2013. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. február 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Wellness részbe, ha már beengedek "kölsősőket" , vasárnap többen vannak, mint a szálloda lakói, akkor felügyelem a "rendet", hogy a pihenni vágyókat ne zavarják. Ötlőzőben italoztak, medencetérben hangoskodtak, személyzet nem szolt rájuk, még a "csendszobába" sem. Technikai probláma után /átkellet költözni másik szobába, 3 szobából dugulás miatt/.

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 23.354,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.637,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
HR Apartmanház
2-3 éjszaka: reggelis ellátással, kávé- és borbekészítéssel, 1 alkalmas strandbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/ 3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: szállással, önellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 5.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.02-ig
Fenyő Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

LillafüredX