Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred

Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül.

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Palota Lillafüred vélemények

Kiváló 2016. október 2.a párjával járt itt
Csodálatos környezetben helyezkedik el a Palota Szálló. A személyzet figyelmes, a konyha kiváló, a wellness valóban felfrissít és megnyugtat. Sok helyen jártunk már, de álmaink szállodája mindig a Palota Szálló marad.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2016. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Anyukám születés napját ünnepeltük itt,és mondhatom most sem csalódtam. Mi már jártunk itt és ezért választottuk újra ezt a helyet. Gyönyörű környezet szép kilátás a szobákból,nagyon finom ételek,remek wellness,a környék látnivalói,a személyzet kedvessége,a kiszolgálás,szóval minden szuper ezen a helyen. Ajánlani tudom mindenkinek,ezt a remek szállást!
Kiváló 2016. szeptember 2.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Tóra néző, erkélyes szobát kaptunk, ami nem volt túl meleg. Az ételek választéka és minősége nagyon jó volt. Amikor nem kértünk innivalót, a pincér ajánlotta föl, hogy hoz tiszta vizet. Ez nagy ritkaság manapság. Kellemes volt az élőzene is. Rendkívül udvarias volt a személyzet, a pincérek is nagyon segítőkészek voltak.
Hotel Palota Lillafüred - Környék
Kiváló 2016. augusztus 18.a párjával járt itt
19 éve már voltunk ebben a szállodában. A szobák és az egész szálloda külleme sokat változott azóta. Nagyon tetszett a park gondozottsága, a függőkertek kialakítása.
A szálloda személyzete nagyon kedves és segítőkész. Az ételek minősége és változatossága magas színvonalú.
Kiváló 2016. augusztus 4.családjával járt itt
Tökéletes helyen van a személyzet barátságos az ételek finomak voltak. Mindenkinek ajánlom mi biztosan vissza térünk :)
Hotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Vendéglátás
Kiváló 2016. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve! Gyönyörű hely, kedves személyzet,finom ételek, szép medencék, szauna tökéletes merülőmedencével,exluzív környezet! Talán egy klimatizálás még javíthatna a komforton, illetve ebben a modern világban 2felnőtt 2gyermek esetén kevés a konektor aljzat!
2016. július 30.a párjával járt itt
Nagyon kellemesen éreztük magunkat az itt töltött néhány napban. A kiszolgálás és a személyzet nagyon előzékeny és szolgálatkész volt. A szálló távlati terveiben biztos szerepel a felújítás,de azért megemlíteném az ablakok állapotát,amely hagy kívánnivalót maga után. A reggelinél talán lehetne bővíteni néhány további élelmiszerrel, étellel a kínálatot.
Kiváló 2016. június 12.barátokkal járt itt
Gyönyörű helyen, gyönyörű szálloda! Nagyon tetszett az épület, a berendezés, a környék, a park. Mindenki kedves, segítőkész volt. Az ellátás kitűnő, az ételek változatosak, finomak. AZ étterem csodás. Egyedül a szobánk volt nagyon kicsi, gondolom a kedvezményes árnak köszönhetően! Bejártuk Függőkertet, a környéket, libegőztünk,vasutaztunk. Jövünk máskor is!
Hotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - VendéglátásHotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Külső kép
Kiváló 2016. június 6.gyerekekkel járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve a hotelben! Kedvesek voltak a szálló alkalmazottai. A svédasztalon megtalálható volt mindenféle étel reggelikor és vacsorakor is, jó minőségben! A hotel csodás helyen található, több napra ajánlanám!
Átlagos 2016. június 1.üzleti partnerrel járt itt
A szálloda a várakozásnak majdnem megfelelt. Két dolog volt amivel nem voltam megelégedve teljesen. A kisebbik probléma a szoba mérete volt, ami szerintem kicsi volt, és ezáltal elég kényelmetlen is. Az étel minősége és mennyisége megfelelő volt .
Hotel Palota Lillafüred - KörnyékHotel Palota Lillafüred - BelsőHotel Palota Lillafüred - BelsőHotel Palota Lillafüred - BelsőHotel Palota Lillafüred - BelsőHotel Palota Lillafüred - Belső