Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred

Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül.

Hotel Szeleta Lillafüred - 4 éjszakás ajánlat
4 éjszakás ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Palota Lillafüred vélemények

Kiváló 2013. augusztus 24.barátokkal járt itt
Az ételválaszték kiváló, itt mindenki megtalálhatja az ízlésének megfelelő fogásokat. A kiszolgálás is kiváló. Nagyon tetszett a wellness részlegbe a csendes wellness rész. Nagyon szép a környék,a szálloda parkja is csodálatos, csak azt sajnálom, hogy a függő kertet nem nézhettük meg, mivel folynak a felújítási munkálatok, de nem baj majd jövőre.
Gyenge 2013. július 29.gyerekekkel járt itt
1. az étel rendszeresen sós volt, a választék igen közepes
2. a személyzet két alkalommal is kioktatott bennünket arról, hogy "aki nem kezdésre érkezik,az azt eheti meg, ami marad" - holott ez semmilyen tájékoztatóban nem szerepel és 4 csillagos magyar szállodában elképzelhetetlen. ( reggel 9 -kor és este 8 kor már nem mindig töltötték újra a tálakat)
Kiváló 2013. július 21.a párjával járt itt
Szinte mindennel elégedettek voltunk. A szálloda elhelyezkedése jobb már nem lehetne. Gyönyörű környezet,finom,választékos ételek,kényelmes szoba. Ami sajnálatos,hogy a függőkert felújítás alatt állt,de ha elkészül biztos nagyon feldobja majd a szállodát. Ha már ennyi szauna van én az egyiket beállítanám 80 fok körülire főleg nyáron(semmibe nem kerülne).
Kiváló 2013. július 1.a párjával járt itt
Kétszer jártam ebben a csodálatos környezetben elhelyezkedő szállodában, és azt hiszem nem utoljára. Figyelmes kiszolgálás, udvariasság jellemzi minden tekintetben. Az egyetlen amit nehezményeztem idén, húsvétkor telt háznál, rengeteg gyerekkel ennek megfelelően, nagyon zavaró volt hogy a meghatározott időpontokban feltüntetett "csendes wellness"-t, nemcsak a szülők nem tartották be, hanem a személyzet sem ellenőrizte.
Kiváló 2013. június 19.a párjával járt itt
Hát szinte elmondani nem lehet, hogy milyen csodálatos hely! ! Pazar a kiszolgálás, a szoba kényelmes,tiszta. A wellness egyszerűen fergeteges! Minden egy helyen, ki sem kell mozdulni, itt tényleg mindenki ki tudja magát pihenni! ! Az étterem,és a bár,! ! - változatos ételköltemények! !
Hotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Belső
Kiváló 2013. május 22.a párjával járt itt
A szálloda gyönyörű, a személyzet előzékeny, a szoba takaros. Mindennel meg voltunk elégedve, jól éreztük magunkat.
Egy kis hiányosságra szeretném felhívni a figyelmet, egyes szolgáltatások díjai(szervizdijak, sport szolgáltatás díjai )nincsenek sehol egyértelműen fetüntetve, hogy plusz költéséggel járnak (és mennyivel) vagy a szobaárban benne vannak.
Kiváló 2013. május 14.családjával járt itt
Egy téli hosszú hétvégét töltöttünk el itt, ami felejthetetlen élmény maradt felnőttnek, gyereknek egyaránt. Udvarias, segítőkész, mindig mosolygó személyzet, minden igényt kielégítő étel-ital választék, a kikapcsolódási lehetőségek számtalan formája. . . sorolhatnánk a pozitív dolgokat hosszasan. Nagyon jól éreztük magunkat!
Kiváló 2013. május 3.a párjával járt itt
Két évvel ezelőtt töltöttünk itt néhány napot. Csodálatos fekvésű, gyönyörű panorámával rendelkező szálloda. A szoba kényelmes, tiszta, csendes. Az infrastruktúra minden igényt kielégítő. A kikapcsolódás, testedzés, fürdőzés lehetőségei kiválóak. Az étkezés változatos,az ételek ízletesek, bőséges kínálat és igényesség jellemzi. Nagyon jól éreztük itt magunkat. KÖSZÖNJÜK!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2013. április 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon gyönyörű helyen van,a szobai kilátás csodálatos. Nagyon jókat lehet kirándulni. A programok nagyon jók voltak,minden este Sanyi bohóc szórakoztatta a gyerekeket. Az ételek kiválóak voltak,nagyon sok volt a választék mindenki talált fogához valót. A medencék vize nagyon kellemes és tiszta volt. A személyzet kedves és segítőkész.
Kiváló 2013. április 25.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen van. 2010 őszén voltunk 3 napot a szállodában és tökéletes volt minden.A hálószoba erkélyéről este rókát lehetett látni próbált észrevétlenül körbejárni de nem zavartatta magát ,hogy mi nézzük fentről. Ez volt a legjobb pihenésünk az országban a többinél mindig voltak kisebb problémák .