Benevár Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Parádi út 10.

Benevár Étterem Mátrafüred a térképen

Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Túra után tértünk be az étterembe barátunk javaslatára. Már éhesek voltunk, sokan voltak, gondoltam mennyi idő még mire megkapjuk? Hamar kaptuk az ételeket is. Én tonicot kértem, melyhez itt sajnos nem tartozik a citrom karika. Az ebéd finom volt és normál adagok, nem lógnak le a tányérról. A kiszolgálás gyors és figyelmes volt.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
vasárnap, teltház. előre foglaltam asztalt, dejó. kellemes környezet hangulatos volt a működő kandalló. a pincérek mindig figyletek nem kellett keresgélni őket. változatos étlap, amit kértünk finom volt és éppen elég. az áraik meglepően barátságosak. sztem kirándulószezonban többször visszamegyünk.

Tom180 TOP étteremértékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
Mivel azt a hírt kaptam, hogy a régi szakács újra az étteremben alkot, újra mertünk próbálkozni. Nos, lehet benne valami. A Jókai bableves újra a régi sűrűségében tetszelgett, a sztrapacska friss, finom, a rántott tonhalhoz a krumplipüré nem grízes-vizes valami, hanem tényleg jó püré. És ami a heppem a tartár mártás nem híg sós tejföl, hanem valóban látott tojás sárgáját is, sűrű, édes.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mátrafüreden járva, igyekszünk a Benevárban elfogyasztani az ebédet. Mindig teltház fogad bennünket. Az étterem jó belső kialakítása miatt sikerül azért egy szabad asztalt találni. A pincérek kedvesek,készségesek. A megrendelt ételre több mint háromnegyed órát kellett várni. A pincér hozzáállása viszont nagyon korrekt volt.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mikor a Mátrában túrázunk, mi mindig betérünk ide. Visszajáró vendégek vagyunk. Udvarias a kiszolgálás, az ételek finomak. Nem túl nagy a választék és ne várja az ember, hogy Michelin-csillagos a színvonal, viszont az árak is barátságosak. A tulajdonos helyében kicsit javítanék az ételek minőségén, a tálalás színvonalán.
Veszprém
Zirc

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Vagy 20 év után újra betértünk a Benevár étterembe és biztosan állíthatom, hogy semmi nem változott. Ugyanazok a bútorok, ugyanazok az abroszok és étkészletek. Viszont nekem nagyon ízlett a Jókai bableves, vagy a sztrapacska, amit a Mátrában mindenhol ki szoktam próbálni. Extra szalonnapörccel rendeltem, jó forrón. Úgy is kaptam.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ittjártam. hu alapján választottuk az éttermet, igaz nem kapott valami jó értékelést, de a Feketerigót nagyon dícsérték és az nagy csalódás volt. Akinek nagy igénye és elvárása van ne válassza, de aki gyors, egyszerű, megfelelő minnőségű ételekkel is megelégszik bátran betérhet. Gyors, udvarias, kiszolgálás.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hazafelé indultunk mátrai hosszú hétvégénkről, amikor nagyobb baráti társasággal (3 autó) megálltunk Mátrafüreden ebédelni, mielőtt ismét a főváros felé vesszük az irányt. A szomszédos Grill Land nem igazán nyerte el a tetszésünket, így a Benevárnál próbálkoztunk.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal egy szép napot szerettünk volna megkoronázni, valami finom vacsorával. Fáradtan, nagyon éhesen értünk az étterembe. Gyorsan kaptuk az ételeket az elég morcos pincértől. Finomakat ettünk, nem kellett várni. Fizetéskor olyat láttunk, mint az elmúlt évtizedekben soha. . . . . a mellékelt fotón látható, kézzel írt cetli a számla.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 12.
MINDIG itt eszünk ha a mátrába jövünk. vad ételek a kedvencünk itt a legjob és árban is verhetettlen ,levest is ajánlom nagy adag a deszert is isteni finom somloi sok habbal minden tökeletes ropogot a kandaloba a tüz kint esett a hó,finom volta mátrai bor is haza is vittünk belöle 1 üveggel. 1 dolog nagyon hiányzik a zene tök csend van ez kicsit unalmassá teszi a várakozast ,de amugy imádtuk .

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.06.22. - 2019.12.31.
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.23. - 2019.12.23.
Szabolcs Apartmanok
Demjén
2 nap/1 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.24. - 2019.10.30.
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Imola Hostel
2020.09.23. - 2019.09.23.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 23.880,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.01. - 2019.12.20.
Kék Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 17.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, lovas kocsikázással vagy szánozással, túrával, forralt borozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Aviátor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.23. - 2020.03.31.
Rózsapark Vendégház
Demjén
Várlak Vendégház
Salgóbánya
5 nap/4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 7.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, vár belépővel, kerékpár bérléssel
2018.01.02. - 2019.12.20.

Szállodák Mátrafüreden és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Hotel Villa Völgy Mátrafüred
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
L'amour hétvége (min. 2 éj)
Szilveszter 2019/2020 (min. 3 éj)

Benevár Étterem MátrafüredX