Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 29 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2020. március 9.a párjával járt itt
A szoba gépészeti berendezése kissé zavaró volt a nem hangos de monoton kopogó hangok miatt. Ez elég meghatározó volt. A szoba kényelmével semmi gond nem volt.
2020. március 4.gyerekekkel járt itt
Már nem először jártunk ott a családdal, most a lányomék és a sógoromék is velünk jöttek. A szoba, az étkezés, a wellness nekünk tetszett, ezért is voltunk visszatérő vendégek. Most sajnos csalódás volt, mert nem az előzetesen leegyeztetett (már megszokott), szobát kaptuk meg, valami kavarodás miatt.
2020. február 24.a párjával járt itt
A személyzet gyors, segítőkész, kedves. A szálloda hangulata kellemes, a tisztaság kiváló. Az ételválaszték bőséges. A pincérek gyorsak és udvariasok. A vacsorák alatti szolgáltatások (ékszer és népművészeti) hangulatot és kedvet teremtenek a környék megismeréséhez.
2020. február 14.a párjával járt itt
A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness nagyon kényelmes és kellemes volt, jól éreztük magunkat!
A szálloda és a szobánk csendes, kellemes volt.
A melegvizes medencék délutánonként kifejezetten zsúfoltak voltak.
A fürdőszoba is kielégített minden igényt, csak a WC ülésmagassága kényelmetlenül magas, ennek javítására nem tartom elegendőnek azt a gyerek-fellépőt, amit bekészítettek. Ennél nagyobb méretűre lenne szükség!
2020. január 27.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk itt januárban. Választásunk alapjául a wellness részleg és a pozitív vélemények voltak. Nekünk vegyes érzelmeink voltak. A személyzet többsége kedves és segítőkész volt, persze mindenhol vannak kivételek, érkezéskor a recepciós hölgy kedvessége kimenőt kapott, illetve, reggelinél a felszolgáló hölgy válasza kérdésünkre "ott van arra" számomra tág fogalom.
2020. január 24.a párjával járt itt
Elégedett voltam az elhelyezéssel,az étkezés számomra kiváló volt,a személyzet segítőkész volt. Ami nem volt tökéletes , az a wellness részleg.
A vendégszámhoz képest , túl szűkös volt.
2020. január 24.a párjával járt itt
Pihenésre nagyon jó, nyugodt a szálloda, a szoba berendezése minden igényt kielégít. A wellness sokrétű, jól kihasználható. A személyzet udvarias, az ételek finomak. Visszatérünk.
2020. január 11.a párjával járt itt
A gyógyvizes medence jó, az úszómedence 140 cm mély, ami kedvező a laza úszáshoz. A reggeli - vacsora minősége és választéka kiváló. A személyzet udvarias. Rend és tisztaság van a hotelben.
2019. november 27.a párjával járt itt
A szálloda egész területén rendkívüli volt a tisztaság, a személyzete udvarias és előzékeny volt. Az ételek finomak és választékosak voltak. Ami negatívumként könyvelhető el az az ágyak kényelmetlensége ugyanis az ágy kétlábát kerekekkel látták el ami minden mozdulatnál gurult, így nem volt a pihentetőnek nevezhető az alvás sem.
2019. november 2.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett: az ünnepi nagy tömeg ellenére figyelmes kiszolgálás, kitűnő ételek, valamint a meglepetés: a 4 csillagos szálloda a la carte étlapjának árai egy II. osztályú vendéglőt idéznek.

Ami nem tetszett: a szálloda méretéhez képest kis kapacitású wellness részleg, érkezés napján nem tudták pótolni a hiányzó törölközőket, ill. fürdőköntöst, ezért fürdeni a saját utcai ruhánkban kellett menni.