Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
6 éjszakát töltöttünk a panzióban gyerekekkel. A személyzet kedves, az ételek nagyon finomak, szobák kényelmesek voltak. A fürdő lehetett volna tisztább, de kibírtuk a 6 éjszakát így is :)Szuper helyen van, rengeteg kirándulási lehetőség a környéken, Barlangfürdő sétával kényelmesen elérhető a gyönyörű - mókusokkal teli - parkon keresztül :) Mindenkinek ajánlom, szuper hely!

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Barátnőmmel 2 éjszakát töltöttünk el a Hungária Panzióban. A személyzet kedves, udvarias, az ételek finomak voltak, mennyiségre is megfelelő. A környezet szép, csendes, nyugodt. A barlangfürdőtől kb. 500 m-re van, kellemes sétával könnyen elérhető, főleg úgy, hogy közben a tájban is gyönyörködni lehet.
Mindenkinek ajánlani tudom.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
Két éjszakát töltöttünk a Hungária Panzióban, és összességében pozitív véleménnyel és kipihenten távoztunk. A környezet csendes és nyugodt, a személyzet barátságos, az ételek finomak.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 5.
Minden nagyon jó volt az ételek finomak és a mennyisége is megfelelő. Ami nem tetszett hogy az ágyon a matracok elég elavultak voltak ( kivoltak feküdve) és a fürdőben fürdés után vacogtunk.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
A személyzet nagyon kedves, szolgálatkész volt. Az étkezések alkalmával felszolgált ételek finomak és bõségesek voltak. Minden amit igértek elérhetõek, használhatóak voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a Panziót.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzettel és kiszolgálással maximálisan megvoltunk elégedve. az ételek minősége
és menyisége kifogástalan volt. a szobák elfogadható állapotúak voltak, kivéve a 4 főre berendezett APARTMANNAK nevezett helyiséget. ez minden volt, csak nem apartman. A nappali részben, egy igencsak megviselt leszakadt 3 ajtós mosogató szekrényben,1
2 medencés mosogató.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Kedves,figyelmes volt a kiszolgálás. A szilveszteri buli vidam. A svédasztalos reggeli és a menüválasztós vacsora bőséges volt. Forralt borral enyhitettek a hideget. A szoba kényelmes,fürdőszoba tiszta. A szobában kicsi a szekrény,nem elég,ha télen érkezik a vendég. Ez a kicsi kényelmetlenség volt,nem szeretek bőröndből élni.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 22.
A szálláshely összességében tetszett, de a fürdő tisztasága nem volt a legtökéletesebb. Az ágymatrac olyan kényelmetlen volt első éjjel,hogy átköltöztem a kihúzható pótágyra, ami jó volt. A kényelmetlenségeket ellensúlyozta a nagyszerű konyha. Ízletes ételek, gyors kiszolgálás. Ami nagyon furcsa volt, hogy a svédasztalos reggelibe nem fért bele a kávé, azt külön kellett fizetni.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 4.
Érkezéskor gyorsan és korrektül tájékoztattak a lehetőségekről és a házi rendről.
A szoba megfelelő a fürdőszoba kissé alul fűtött állapotban fogadott bennünket, ami a három nap alatt sem változott.A vacsora és a reggeli kielégítő.A személyzet többnyire figyelmes . Ár-Érték arányban ajánlom másoknak is a szállást.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 20.
Nagyon jól éreztük magunkat, szép tiszta rendezett szoba várt.A fogadtatás kedves és udvarias volt.Az ételek nagyon finomak( dicséret a szakácsnak).
Csak a legjobbat tudjuk. Legközelebb több napra és barátokkal megyünk.

Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2021.05.31-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Bükk Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék pezsgővel, sétakocsikázással, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
Érvényes: 2021.06.07-ig
Szent János Vendégház
Érvényes: 2021.06.07-ig
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.050 - 18.343,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.29-ig
Jázmin Vendégház
Érvényes: 2020.09.13-ig
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX