Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

6. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk el itt, de alig vártuk, hogy hazaérjünk. A személyzettel meg voltunk elégedve, mindenki nagyon kedves volt. A szoba is rendben lett VOLNA. Sok volt a hangya, illetve amikor este húztam be a sötétítő függönyt előkerült az előző vendég vastag, téli zoknija a radiátoron. A fürdőszoba csempe koszos volt (penész foltok, hajszálak) és hiányoltam a kéztörlő kendőt.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Kellemes napokat töltöttünk el a panzióban,egyszerű de kényelmes szállás,sajnos hideg volt és nem volt fűtés,a fürdőszobába még fűtési lehetőséget sem találtam, Az ételek finomak voltak,csak nem volt választék,a személyzet kedves.Az egész napos ingyenes barlangfürdő belépő nagyon jó ötlet volt,köszönjük.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 9.
Először jártunk ebben a kis panzióban de nem csalódtunk, hiszen remek 3 napot töltöttünk ott. Az ételek, italok változatosak és finomak. Gratulálunk az ott dolgozó szakácsoknak. A szálloda épülete, berendezése tiszta és barátságos. A környéken rengeteg a látnivaló. Egyszóval minden remek és csodálatos volt.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Barlangfürdő egyedi és csodálatos. A település szép, lakói barátságosak. Ősszel a levegő illata "harapni való", frissítő.Mindenkinek csak ajánlani tudom

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
6 éjszakát töltöttünk a panzióban gyerekekkel. A személyzet kedves, az ételek nagyon finomak, szobák kényelmesek voltak. A fürdő lehetett volna tisztább, de kibírtuk a 6 éjszakát így is :)Szuper helyen van, rengeteg kirándulási lehetőség a környéken, Barlangfürdő sétával kényelmesen elérhető a gyönyörű - mókusokkal teli - parkon keresztül :) Mindenkinek ajánlom, szuper hely!

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Barátnőmmel 2 éjszakát töltöttünk el a Hungária Panzióban. A személyzet kedves, udvarias, az ételek finomak voltak, mennyiségre is megfelelő. A környezet szép, csendes, nyugodt. A barlangfürdőtől kb. 500 m-re van, kellemes sétával könnyen elérhető, főleg úgy, hogy közben a tájban is gyönyörködni lehet.
Mindenkinek ajánlani tudom.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
Két éjszakát töltöttünk a Hungária Panzióban, és összességében pozitív véleménnyel és kipihenten távoztunk. A környezet csendes és nyugodt, a személyzet barátságos, az ételek finomak.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 5.
Minden nagyon jó volt az ételek finomak és a mennyisége is megfelelő. Ami nem tetszett hogy az ágyon a matracok elég elavultak voltak ( kivoltak feküdve) és a fürdőben fürdés után vacogtunk.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
A személyzet nagyon kedves, szolgálatkész volt. Az étkezések alkalmával felszolgált ételek finomak és bõségesek voltak. Minden amit igértek elérhetõek, használhatóak voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a Panziót.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzettel és kiszolgálással maximálisan megvoltunk elégedve. az ételek minősége
és menyisége kifogástalan volt. a szobák elfogadható állapotúak voltak, kivéve a 4 főre berendezett APARTMANNAK nevezett helyiséget. ez minden volt, csak nem apartman. A nappali részben, egy igencsak megviselt leszakadt 3 ajtós mosogató szekrényben,1
2 medencés mosogató.

Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Hungária Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.18-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ünnepi gyertyafényes vacsorával, teadélutánnal, kerékpár használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.11. - 2021.02.14.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 16.650,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, wellness kuponnal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 32.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2021.05.31-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, gyerekjátszóval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.044 - 33.102,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.12.23.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
Érvényes: 2022.01.26-ig
M&D Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tea és kávéfogyasztással, ajándék üveg borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.15-ig
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 23.777 - 48.070,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.10.03-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Szent István Hotel Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
Egri romantika (min. 2 éj)
Édes semmittevés (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX