Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
A személyzet nagyon kedves, szolgálatkész volt. Az étkezések alkalmával felszolgált ételek finomak és bõségesek voltak. Minden amit igértek elérhetõek, használhatóak voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a Panziót.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzettel és kiszolgálással maximálisan megvoltunk elégedve. az ételek minősége
és menyisége kifogástalan volt. a szobák elfogadható állapotúak voltak, kivéve a 4 főre berendezett APARTMANNAK nevezett helyiséget. ez minden volt, csak nem apartman. A nappali részben, egy igencsak megviselt leszakadt 3 ajtós mosogató szekrényben,1
2 medencés mosogató.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Kedves,figyelmes volt a kiszolgálás. A szilveszteri buli vidam. A svédasztalos reggeli és a menüválasztós vacsora bőséges volt. Forralt borral enyhitettek a hideget. A szoba kényelmes,fürdőszoba tiszta. A szobában kicsi a szekrény,nem elég,ha télen érkezik a vendég. Ez a kicsi kényelmetlenség volt,nem szeretek bőröndből élni.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 22.
A szálláshely összességében tetszett, de a fürdő tisztasága nem volt a legtökéletesebb. Az ágymatrac olyan kényelmetlen volt első éjjel,hogy átköltöztem a kihúzható pótágyra, ami jó volt. A kényelmetlenségeket ellensúlyozta a nagyszerű konyha. Ízletes ételek, gyors kiszolgálás. Ami nagyon furcsa volt, hogy a svédasztalos reggelibe nem fért bele a kávé, azt külön kellett fizetni.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 4.
Érkezéskor gyorsan és korrektül tájékoztattak a lehetőségekről és a házi rendről.
A szoba megfelelő a fürdőszoba kissé alul fűtött állapotban fogadott bennünket, ami a három nap alatt sem változott.A vacsora és a reggeli kielégítő.A személyzet többnyire figyelmes . Ár-Érték arányban ajánlom másoknak is a szállást.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 20.
Nagyon jól éreztük magunkat, szép tiszta rendezett szoba várt.A fogadtatás kedves és udvarias volt.Az ételek nagyon finomak( dicséret a szakácsnak).
Csak a legjobbat tudjuk. Legközelebb több napra és barátokkal megyünk.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 27.
A szobánkba belépéskor erős csatorna szag fogadott, a fürdőszobából. A fürdőszoba tisztasága nem megfelelő. A zuhany tálca körül penész foltok több helyen. A fa keretes ágy nem megfelelő matraccal kényelmetlen. Az étteremben az ellátás megfelelő, a vacsora bőséges és ízletes. A panzióban az ablakok cseréje erős zajjal és porral járt, amiről előre nem tájékoztattak.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 27.
Nagyon elégedett voltam az ételekkel, amit kaptunk. A svédasztalos reggeli kiváló volt, a vacsorakor lehetett választani, hogy mit szeretnénk vacsorázni. A személyzet kedves volt és segítőkész. A szoba tisztasága és kényelme is megfelelő volt, valamint kaptunk 1-1 belépőjegyet a Barlangfürdőbe.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hely tele kedvességgel, odafigyeléssel. Kényelmes, csendes szobák, nagy adag vacsora, finom kávé. Éjjel-nappal értünk vannak. Minden kérésünket, kérdésünket azonnal teljesítették, válaszoltak.
A fürdőbelépővel pedig a egyszerűen a tömeg mellett elsétálva mehettünk be. Élmény volt! Köszönjük!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4.
Három napot töltöttünk a Panzióban gyerekekkel,nagyon jól éreztük magunkat a személyzet nagyon kedves és segítőkész. A környezet nagyon szép nagyon szeretünk itt lenni és nagyokat sétálni a ligetben a mókusok között,és a szuper játszóteret ki próbálni. A vacsora mindíg nagyon finom,a pizzát nagyon szeretjük. Esténként sokat pingpongoztunk,jól éreztük magunkat.

Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.19.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2019.09.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2019.12.29.
Borostyán Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
Érvényes: 2019.10.01-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 32.245,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, töklámpás készítéssel, bográcsozási és nyársalási lehetőséggel, gyermekek részére játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.23. - 2019.11.03.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
Érvényes: 2020.08.23-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet 2=3
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX