Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 4.
Érkezéskor gyorsan és korrektül tájékoztattak a lehetőségekről és a házi rendről.
A szoba megfelelő a fürdőszoba kissé alul fűtött állapotban fogadott bennünket, ami a három nap alatt sem változott.A vacsora és a reggeli kielégítő.A személyzet többnyire figyelmes . Ár-Érték arányban ajánlom másoknak is a szállást.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 20.
Nagyon jól éreztük magunkat, szép tiszta rendezett szoba várt.A fogadtatás kedves és udvarias volt.Az ételek nagyon finomak( dicséret a szakácsnak).
Csak a legjobbat tudjuk. Legközelebb több napra és barátokkal megyünk.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 27.
A szobánkba belépéskor erős csatorna szag fogadott, a fürdőszobából. A fürdőszoba tisztasága nem megfelelő. A zuhany tálca körül penész foltok több helyen. A fa keretes ágy nem megfelelő matraccal kényelmetlen. Az étteremben az ellátás megfelelő, a vacsora bőséges és ízletes. A panzióban az ablakok cseréje erős zajjal és porral járt, amiről előre nem tájékoztattak.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 27.
Nagyon elégedett voltam az ételekkel, amit kaptunk. A svédasztalos reggeli kiváló volt, a vacsorakor lehetett választani, hogy mit szeretnénk vacsorázni. A személyzet kedves volt és segítőkész. A szoba tisztasága és kényelme is megfelelő volt, valamint kaptunk 1-1 belépőjegyet a Barlangfürdőbe.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hely tele kedvességgel, odafigyeléssel. Kényelmes, csendes szobák, nagy adag vacsora, finom kávé. Éjjel-nappal értünk vannak. Minden kérésünket, kérdésünket azonnal teljesítették, válaszoltak.
A fürdőbelépővel pedig a egyszerűen a tömeg mellett elsétálva mehettünk be. Élmény volt! Köszönjük!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4.
Három napot töltöttünk a Panzióban gyerekekkel,nagyon jól éreztük magunkat a személyzet nagyon kedves és segítőkész. A környezet nagyon szép nagyon szeretünk itt lenni és nagyokat sétálni a ligetben a mókusok között,és a szuper játszóteret ki próbálni. A vacsora mindíg nagyon finom,a pizzát nagyon szeretjük. Esténként sokat pingpongoztunk,jól éreztük magunkat.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1.
Felejthetetlen élményekkel telve, jöttünk haza. Nagyon tettszett a családias hangulatú légkör. A személyzet kedvessége, és nem utolsó sorban a finom ételek. A kiszolgálás tökéletes, mindenben a kedvünket keresték. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Heten érkeztünk a panzióba és kellemesen éreztük magunkat. A szállás kifogástalan, tiszta rendezett szobák vártak ránk, a környezet hangulatos. Vacsora után a lányok kipróbálták a szaunát és a szolit, a fiúk pedig nagy pingpongcsatát vívtak. Esténként összeültünk az egyik teraszon és elemeztük az aznapi kirándulás élményeit.

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 4.
A földszinten kaptunk szobát, közvetlenül a parkoló mellett, a mellettünk lévő 4* szállodára nézően. Ami azzal az "előnyös" tulajdonság járt, hogy a másik szálloda tetején lévő ki-be kapcsoló légkondicionáló zaját hallgathattuk, szinte szüntelenül. Ha ezt eluntuk, akkor meg a szálloda bővítésével járó építési zajokat, munkaidőben.

molzsu56 TOP egyébhely értékelő
2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Nagyon készültem erre a kikapcsolódásra életemben először jártam Miskolctapolcán A szállás rendben volt kisebb hibákkal mint az ágynemű ami igencsak viseltes volt a fürdőszobában a tusoló is lehetett volna penész mentes Ja és pehhünkre a folyosó utolsó szobáját kaptuk ott már fény sem volt vakon mentünk a szobánkba Viccesen el is neveztük cselédszobának DE ennek ellenére a személyzet remek volt udvarias az ételek finomak és a Barlangfürdő kárpótolt mindenért.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, Flabélos és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finnszauna, infraszauna és pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 12.750 - 18.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-használattal, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.09.30.
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2019.08.25-ig
Aurora Hotel
Násfa Boutique Hotel
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.27-ig
Katica Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
3 nap/2 éjszaka 7.333 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.01. - 2019.08.20.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

MiskolctapolcaX