Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 27.
A szobánkba belépéskor erős csatorna szag fogadott, a fürdőszobából. A fürdőszoba tisztasága nem megfelelő. A zuhany tálca körül penész foltok több helyen. A fa keretes ágy nem megfelelő matraccal kényelmetlen. Az étteremben az ellátás megfelelő, a vacsora bőséges és ízletes. A panzióban az ablakok cseréje erős zajjal és porral járt, amiről előre nem tájékoztattak.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 27.
Nagyon elégedett voltam az ételekkel, amit kaptunk. A svédasztalos reggeli kiváló volt, a vacsorakor lehetett választani, hogy mit szeretnénk vacsorázni. A személyzet kedves volt és segítőkész. A szoba tisztasága és kényelme is megfelelő volt, valamint kaptunk 1-1 belépőjegyet a Barlangfürdőbe.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hely tele kedvességgel, odafigyeléssel. Kényelmes, csendes szobák, nagy adag vacsora, finom kávé. Éjjel-nappal értünk vannak. Minden kérésünket, kérdésünket azonnal teljesítették, válaszoltak.
A fürdőbelépővel pedig a egyszerűen a tömeg mellett elsétálva mehettünk be. Élmény volt! Köszönjük!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4.
Három napot töltöttünk a Panzióban gyerekekkel,nagyon jól éreztük magunkat a személyzet nagyon kedves és segítőkész. A környezet nagyon szép nagyon szeretünk itt lenni és nagyokat sétálni a ligetben a mókusok között,és a szuper játszóteret ki próbálni. A vacsora mindíg nagyon finom,a pizzát nagyon szeretjük. Esténként sokat pingpongoztunk,jól éreztük magunkat.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1.
Felejthetetlen élményekkel telve, jöttünk haza. Nagyon tettszett a családias hangulatú légkör. A személyzet kedvessége, és nem utolsó sorban a finom ételek. A kiszolgálás tökéletes, mindenben a kedvünket keresték. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Heten érkeztünk a panzióba és kellemesen éreztük magunkat. A szállás kifogástalan, tiszta rendezett szobák vártak ránk, a környezet hangulatos. Vacsora után a lányok kipróbálták a szaunát és a szolit, a fiúk pedig nagy pingpongcsatát vívtak. Esténként összeültünk az egyik teraszon és elemeztük az aznapi kirándulás élményeit.

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 4.
A földszinten kaptunk szobát, közvetlenül a parkoló mellett, a mellettünk lévő 4* szállodára nézően. Ami azzal az "előnyös" tulajdonság járt, hogy a másik szálloda tetején lévő ki-be kapcsoló légkondicionáló zaját hallgathattuk, szinte szüntelenül. Ha ezt eluntuk, akkor meg a szálloda bővítésével járó építési zajokat, munkaidőben.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Nagyon készültem erre a kikapcsolódásra életemben először jártam Miskolctapolcán A szállás rendben volt kisebb hibákkal mint az ágynemű ami igencsak viseltes volt a fürdőszobában a tusoló is lehetett volna penész mentes Ja és pehhünkre a folyosó utolsó szobáját kaptuk ott már fény sem volt vakon mentünk a szobánkba Viccesen el is neveztük cselédszobának DE ennek ellenére a személyzet remek volt udvarias az ételek finomak és a Barlangfürdő kárpótolt mindenért.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
Nagyon vártuk már hogy egy picit kikapcsolódjunk és úti célunknak Miskolc-Tapolcát választottuk. A szálláslehetőségek között keresgélve bukkantunk rá a hangulatos Hungária Panzióra. Nem csalatkoztunk,megérkezésünkkor nagyon szívélyesen fogadtak bennünket. Tájékoztattak a lehetőségekről,programajánlatot tettek! Mindvégig figyelmesek és kedvesek voltak!
2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 1.
Nagyon finom volt a vacsora mindkét este. Reggel hiányoltuk az egyébként bőséges reggelinél a kávét, és a tea jobb lenne, ha egyénileg ízesíthetnénk (nagyon édes volt). Zavart bennünket a kora reggeli (1/2 7 körüli kopácsolás a szomszéd építkezésen és a villanyszereléssel járó kora reggeli zaj a szállásunkon.

Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2021.05.31-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Zsuzsanna Kúria
Feldebrő
Érvényes: 2021.01.31-ig
Agria Vintage Apartman
Invest Apartmanok
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Kristály Apartman
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.310 - 33.777,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.06-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX