Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
Nagyon vártuk már hogy egy picit kikapcsolódjunk és úti célunknak Miskolc-Tapolcát választottuk. A szálláslehetőségek között keresgélve bukkantunk rá a hangulatos Hungária Panzióra. Nem csalatkoztunk,megérkezésünkkor nagyon szívélyesen fogadtak bennünket. Tájékoztattak a lehetőségekről,programajánlatot tettek! Mindvégig figyelmesek és kedvesek voltak!
2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 1.
Nagyon finom volt a vacsora mindkét este. Reggel hiányoltuk az egyébként bőséges reggelinél a kávét, és a tea jobb lenne, ha egyénileg ízesíthetnénk (nagyon édes volt). Zavart bennünket a kora reggeli (1/2 7 körüli kopácsolás a szomszéd építkezésen és a villanyszereléssel járó kora reggeli zaj a szállásunkon.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 3.
Kellemes négy napot töltöttünk el a Hungáriában.!Mint azt már az értékelésbe is jeleztük,jó volt a fogadtatás úgy a személyzettel mint az étkekkel és a szobával nagyon meg voltunk elégedve.Dicséret illeti a szakácsot /okat/ízletes és kiadós adagokat készítettek.!!!Jól esett a bemutatkozó pálinka..! Üdvözlettel

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 31.
Akciós 3 napot töltöttünk ott a párommal. A szállás elhelyezkedése nagyon jó, nagyon közel van a Barlangfürdő. A parkolás rendben volt, udvaron belül. A panzióban kedves és segítőkész a személyzet, sajnos egészségügyi okból többször is kellett módosítani a foglalást, de nem okozott problémát.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 30.
Csak apró hibákat tudok említeni, s ezektől eltekintve remek hely, kényelmes, családias! Az apró hiba, hogy a mi fürdőszobánkban átható bűzös penész szag terjengett egészen addig, amíg a zuhanykilépőt rá nem raktam a padlóösszefolyóra. Hiányoltam a wc mellől a szemetest, az ágy mellől az éjjeliszekrényt, s csak helyfoglaló volt a két hatalmas fotelágy az ágyaink mellett a szobában.
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 19.
A szoba ablakán lévő sötétítő függöny egyik fele hiányzott, így csak a fél ablakot takarta. A helységben 2 db dug-aljzat található, mely a tv-t és a hűtőt működtette. A telefonunk töltésekor valamelyiket ki kellett kapcsolni. A fürdőszobában villanyborotvát használni nem tudtunk, ment nincs konnektor.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 4.
A személyzet nagyon barátságos,segítőkész.Az ételek finomak,és mennyiségileg is elegendőek voltak.A szoba tiszta,kellemes,fűtés kiváló volt.A fürdő 10perc sétával megközelithető.Az egész panzió területe tiszta,rendezett.Parkolási lehetőség kiváló.Ár -érték arány kiemelkedően jó.Napi élvezeti cikkek /kávé,sör,üditő / megfelelő árban vannak.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 1.
Vegyesek az érzéseim, jó volt ugyan, de vannak alapvető hiányosságok. A szállás elhelyezkedése nagyon jó, nagyon közel van a Barlangfürdő. A parkolás rendben volt, udvaron belül. A panzióban kedves volt és segítőkész a személyzet. A wellness részleg jó volt, finn és infraszauna, sószoba, külön köszönet a tündéri, nagyon kedves masszőrnőnek.
2015. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. november 15.
A személyzet kedves és segítőkész. a lefoglalt 1 ágyas szoba helyett 2 ágyas, kényelmest kaptam. A szoba (22. szám) színvonala a kedvező ár ellenére hagy kívánnivalót maga után. Pl. cserére szoruló zuhanyzótálca, átszerelt radiátor után tátongó lukak a falon. Ezek könnyen kijavítható, de a menedzsment és/vagy tulajdonos figyelmességet megkövetelő, de sürgősen orvoslandó hibák.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 8.
A szállás az árnak megfelelő, a személyzet roppant segítőkész és kedves minden egyes tagja, az ételek nagyon finomak, nagy a választék az étlapon, bár én a rántott gombát hiányoltam, de ettől függetlenül minden este ott vacsoráztunk, és olyannyira jól is laktunk, hogy a vacsorát követően elmentünk sétálni, szinte már rutinná vált minden este.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, Flabélos és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finnszauna, infraszauna és pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 12.750 - 18.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-használattal, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.09.30.
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2019.08.25-ig
Aurora Hotel
Érvényes: 2020.06.17-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.07.31-ig
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.21-ig
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.17-ig
2019.07.01. - 2019.08.20.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

MiskolctapolcaX