Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1.
Felejthetetlen élményekkel telve, jöttünk haza. Nagyon tettszett a családias hangulatú légkör. A személyzet kedvessége, és nem utolsó sorban a finom ételek. A kiszolgálás tökéletes, mindenben a kedvünket keresték. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Heten érkeztünk a panzióba és kellemesen éreztük magunkat. A szállás kifogástalan, tiszta rendezett szobák vártak ránk, a környezet hangulatos. Vacsora után a lányok kipróbálták a szaunát és a szolit, a fiúk pedig nagy pingpongcsatát vívtak. Esténként összeültünk az egyik teraszon és elemeztük az aznapi kirándulás élményeit.

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 4.
A földszinten kaptunk szobát, közvetlenül a parkoló mellett, a mellettünk lévő 4* szállodára nézően. Ami azzal az "előnyös" tulajdonság járt, hogy a másik szálloda tetején lévő ki-be kapcsoló légkondicionáló zaját hallgathattuk, szinte szüntelenül. Ha ezt eluntuk, akkor meg a szálloda bővítésével járó építési zajokat, munkaidőben.

molzsu56 TOP egyébhely értékelő
2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Nagyon készültem erre a kikapcsolódásra életemben először jártam Miskolctapolcán A szállás rendben volt kisebb hibákkal mint az ágynemű ami igencsak viseltes volt a fürdőszobában a tusoló is lehetett volna penész mentes Ja és pehhünkre a folyosó utolsó szobáját kaptuk ott már fény sem volt vakon mentünk a szobánkba Viccesen el is neveztük cselédszobának DE ennek ellenére a személyzet remek volt udvarias az ételek finomak és a Barlangfürdő kárpótolt mindenért.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
Nagyon vártuk már hogy egy picit kikapcsolódjunk és úti célunknak Miskolc-Tapolcát választottuk. A szálláslehetőségek között keresgélve bukkantunk rá a hangulatos Hungária Panzióra. Nem csalatkoztunk,megérkezésünkkor nagyon szívélyesen fogadtak bennünket. Tájékoztattak a lehetőségekről,programajánlatot tettek! Mindvégig figyelmesek és kedvesek voltak!
2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 1.
Nagyon finom volt a vacsora mindkét este. Reggel hiányoltuk az egyébként bőséges reggelinél a kávét, és a tea jobb lenne, ha egyénileg ízesíthetnénk (nagyon édes volt). Zavart bennünket a kora reggeli (1/2 7 körüli kopácsolás a szomszéd építkezésen és a villanyszereléssel járó kora reggeli zaj a szállásunkon.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 3.
Kellemes négy napot töltöttünk el a Hungáriában.!Mint azt már az értékelésbe is jeleztük,jó volt a fogadtatás úgy a személyzettel mint az étkekkel és a szobával nagyon meg voltunk elégedve.Dicséret illeti a szakácsot /okat/ízletes és kiadós adagokat készítettek.!!!Jól esett a bemutatkozó pálinka..! Üdvözlettel

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 31.
Akciós 3 napot töltöttünk ott a párommal. A szállás elhelyezkedése nagyon jó, nagyon közel van a Barlangfürdő. A parkolás rendben volt, udvaron belül. A panzióban kedves és segítőkész a személyzet, sajnos egészségügyi okból többször is kellett módosítani a foglalást, de nem okozott problémát.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 30.
Csak apró hibákat tudok említeni, s ezektől eltekintve remek hely, kényelmes, családias! Az apró hiba, hogy a mi fürdőszobánkban átható bűzös penész szag terjengett egészen addig, amíg a zuhanykilépőt rá nem raktam a padlóösszefolyóra. Hiányoltam a wc mellől a szemetest, az ágy mellől az éjjeliszekrényt, s csak helyfoglaló volt a két hatalmas fotelágy az ágyaink mellett a szobában.
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 19.
A szoba ablakán lévő sötétítő függöny egyik fele hiányzott, így csak a fél ablakot takarta. A helységben 2 db dug-aljzat található, mely a tv-t és a hűtőt működtette. A telefonunk töltésekor valamelyiket ki kellett kapcsolni. A fürdőszobában villanyborotvát használni nem tudtunk, ment nincs konnektor.

Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.19.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2019.09.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2019.12.29.
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szabadtéri élmény-strand és fitnesz terem használattal
Érvényes: 2019.08.31-ig
Katka Vendégház
Szilvásvárad
Érvényes: 2020.08.23-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 32.245,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, töklámpás készítéssel, bográcsozási és nyársalási lehetőséggel, gyermekek részére játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.23. - 2019.11.03.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
Akár 1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet 2=3
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX