Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 3.
Először jártunk ebben a kis panzióban de nem csalódtunk, hiszen remek 1 hetet töltöttünk ott. A Személyzet kedves, barátságos, az ételek változatosak, finomak és bőségesek. A csomagban Barlang fürdő belépő, szolárium,flabélos,szauna használat. . Gratulálunk az ott dolgozó szakácsoknak. A szálloda épülete, berendezése tiszta és barátságos.

mandrea70 TOP fotófeltöltő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Valentin nap alkalmával töltöttünk itt 3 napot. A Személyzet,kedves,barátságos,az ételek finomak,bőségesek. A csomagban Barlang fürdő belépő. szolárium,flabélos,szauna használat. A szoba egyszerű,fa butorok,törölközö bekészitve-de sajnos az ágy kényelmével nem voltunk megelégedve(ki volt feküdve,kemény párna ,szerencsémre vittem a saját kispárnámat.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk el itt, de alig vártuk, hogy hazaérjünk. A személyzettel meg voltunk elégedve, mindenki nagyon kedves volt. A szoba is rendben lett VOLNA. Sok volt a hangya, illetve amikor este húztam be a sötétítő függönyt előkerült az előző vendég vastag, téli zoknija a radiátoron. A fürdőszoba csempe koszos volt (penész foltok, hajszálak) és hiányoltam a kéztörlő kendőt.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Kellemes napokat töltöttünk el a panzióban,egyszerű de kényelmes szállás,sajnos hideg volt és nem volt fűtés,a fürdőszobába még fűtési lehetőséget sem találtam, Az ételek finomak voltak,csak nem volt választék,a személyzet kedves.Az egész napos ingyenes barlangfürdő belépő nagyon jó ötlet volt,köszönjük.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 9.
Először jártunk ebben a kis panzióban de nem csalódtunk, hiszen remek 3 napot töltöttünk ott. Az ételek, italok változatosak és finomak. Gratulálunk az ott dolgozó szakácsoknak. A szálloda épülete, berendezése tiszta és barátságos. A környéken rengeteg a látnivaló. Egyszóval minden remek és csodálatos volt.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Barlangfürdő egyedi és csodálatos. A település szép, lakói barátságosak. Ősszel a levegő illata "harapni való", frissítő.Mindenkinek csak ajánlani tudom

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
6 éjszakát töltöttünk a panzióban gyerekekkel. A személyzet kedves, az ételek nagyon finomak, szobák kényelmesek voltak. A fürdő lehetett volna tisztább, de kibírtuk a 6 éjszakát így is :)Szuper helyen van, rengeteg kirándulási lehetőség a környéken, Barlangfürdő sétával kényelmesen elérhető a gyönyörű - mókusokkal teli - parkon keresztül :) Mindenkinek ajánlom, szuper hely!

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Barátnőmmel 2 éjszakát töltöttünk el a Hungária Panzióban. A személyzet kedves, udvarias, az ételek finomak voltak, mennyiségre is megfelelő. A környezet szép, csendes, nyugodt. A barlangfürdőtől kb. 500 m-re van, kellemes sétával könnyen elérhető, főleg úgy, hogy közben a tájban is gyönyörködni lehet.
Mindenkinek ajánlani tudom.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
Két éjszakát töltöttünk a Hungária Panzióban, és összességében pozitív véleménnyel és kipihenten távoztunk. A környezet csendes és nyugodt, a személyzet barátságos, az ételek finomak.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 5.
Minden nagyon jó volt az ételek finomak és a mennyisége is megfelelő. Ami nem tetszett hogy az ágyon a matracok elég elavultak voltak ( kivoltak feküdve) és a fürdőben fürdés után vacogtunk.

Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Alfa Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 21.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal és vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2019.12.29.
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.05-ig
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 11.645 - 14.972,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.08-ig
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX