Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 9.
Először jártunk ebben a kis panzióban de nem csalódtunk, hiszen remek 3 napot töltöttünk ott. Az ételek, italok változatosak és finomak. Gratulálunk az ott dolgozó szakácsoknak. A szálloda épülete, berendezése tiszta és barátságos. A környéken rengeteg a látnivaló. Egyszóval minden remek és csodálatos volt.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Barlangfürdő egyedi és csodálatos. A település szép, lakói barátságosak. Ősszel a levegő illata "harapni való", frissítő.Mindenkinek csak ajánlani tudom

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
6 éjszakát töltöttünk a panzióban gyerekekkel. A személyzet kedves, az ételek nagyon finomak, szobák kényelmesek voltak. A fürdő lehetett volna tisztább, de kibírtuk a 6 éjszakát így is :)Szuper helyen van, rengeteg kirándulási lehetőség a környéken, Barlangfürdő sétával kényelmesen elérhető a gyönyörű - mókusokkal teli - parkon keresztül :) Mindenkinek ajánlom, szuper hely!

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Barátnőmmel 2 éjszakát töltöttünk el a Hungária Panzióban. A személyzet kedves, udvarias, az ételek finomak voltak, mennyiségre is megfelelő. A környezet szép, csendes, nyugodt. A barlangfürdőtől kb. 500 m-re van, kellemes sétával könnyen elérhető, főleg úgy, hogy közben a tájban is gyönyörködni lehet.
Mindenkinek ajánlani tudom.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
Két éjszakát töltöttünk a Hungária Panzióban, és összességében pozitív véleménnyel és kipihenten távoztunk. A környezet csendes és nyugodt, a személyzet barátságos, az ételek finomak.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 5.
Minden nagyon jó volt az ételek finomak és a mennyisége is megfelelő. Ami nem tetszett hogy az ágyon a matracok elég elavultak voltak ( kivoltak feküdve) és a fürdőben fürdés után vacogtunk.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
A személyzet nagyon kedves, szolgálatkész volt. Az étkezések alkalmával felszolgált ételek finomak és bõségesek voltak. Minden amit igértek elérhetõek, használhatóak voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a Panziót.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzettel és kiszolgálással maximálisan megvoltunk elégedve. az ételek minősége
és menyisége kifogástalan volt. a szobák elfogadható állapotúak voltak, kivéve a 4 főre berendezett APARTMANNAK nevezett helyiséget. ez minden volt, csak nem apartman. A nappali részben, egy igencsak megviselt leszakadt 3 ajtós mosogató szekrényben,1
2 medencés mosogató.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Kedves,figyelmes volt a kiszolgálás. A szilveszteri buli vidam. A svédasztalos reggeli és a menüválasztós vacsora bőséges volt. Forralt borral enyhitettek a hideget. A szoba kényelmes,fürdőszoba tiszta. A szobában kicsi a szekrény,nem elég,ha télen érkezik a vendég. Ez a kicsi kényelmetlenség volt,nem szeretek bőröndből élni.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 22.
A szálláshely összességében tetszett, de a fürdő tisztasága nem volt a legtökéletesebb. Az ágymatrac olyan kényelmetlen volt első éjjel,hogy átköltöztem a kihúzható pótágyra, ami jó volt. A kényelmetlenségeket ellensúlyozta a nagyszerű konyha. Ízletes ételek, gyors kiszolgálás. Ami nagyon furcsa volt, hogy a svédasztalos reggelibe nem fért bele a kávé, azt külön kellett fizetni.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, Flabélos és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finnszauna, infraszauna és pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 12.750 - 18.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-használattal, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.09.30.
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
3 nap/2 éjszaka 7.333 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Mátyus Udvarház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szabadtéri élmény-strand és fitnesz terem használattal
2019.07.01. - 2019.08.31.
2019.07.01. - 2019.08.20.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

MiskolctapolcaX