Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór ★★★

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór
8060 Mór, Arany János utca 4.

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór a térképen

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór értékelése:

2. helyezett a 4 móri szállás közül
28. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór bemutatkozása

Mór központjában épült meg a 300 éves múlttal rendelkező csendes, nyugodt kis utcában a Fogadó az Öreg Préshez. Ekkortájt a jómódú parasztgazdák tulajdonában voltak az itteni parasztházak. A ma meglévő apartmanokat eredeti használatukhoz hűen a fogadó főépületeinek gangos bejáratai, konyhái, szobái, fürdőszobái alkotják. A keresztben álló csűrökből szobák, reggeliző, szauna, szolárium, illetve konferenciaterem lett. Ahol lehetőség volt, ott visszafalazták a megmaradt agyagtéglákat.
A móri Öreg prés fogadó felidézi az 1700-as éveket faragott, festett osztrák bútoraival. Egyes szobák hazai ónémet stílusú bútorokkal vannak berendezve, míg más szobákra a neobarokk jellemző. A fogadó udvarának közepére kenyérsütő kemence épült, mely hangulatával külön élményt nyújt az ott megrendezett partik, összejövetelek során. A Hétkúti Lovasparkban a lovagolni vágyók hódolhatnak szenvedélyüknek.

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór képei

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
A szállás jó helyen fekszik, kicsit reggel behallatszik az utca zaja, de nem annyira zavaró. A szoba megfelelő, tiszta, napi takarítás van, nekünk ugyan kicsit kicsi volt, de ez ízlés dolga. A személyzet nagyon kedves, udvarias, és segítőkész. Az étterem mindkét helyen kiváló, az adagok bőségesek, és finomak.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
A tulajdonos család legendáriuma szerint a fogadónak helyet adó módos parasztgazda háza már a 17. században is itt állt. A fogadó a felújított, de tájjellegét megőrző épületcsoportban 1992-ben nyitotta meg kapuit, azóta is a Möllmann-család működteti, akik szintén sváb gyökerekkel rendelkeznek.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 15.
Véletlenül mentünk ide enni de nem bántuk meg.bőséges választék kiadós adagok gyors kedves kiszolgálás .........ár érték arányban igazán jónak mondható ..........nem voltunk még móron de egy igazi kis gyöngyszem tiszta rendezett utcák parkok sok-sok látnivaló biztos még vissza megyünk....

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 23.
Hálás köszönet a vendéglátásért, szenzációsan éreztük magunkat. Külön kiemelném a kedves recepciós-, a kedves "reggeliztetős" fiatalasszonyt, a séfet, aki "álmatlan" éjszakákat okozott, mivel olyan finom vacsorákat készített, hogy muszáj volt mindent elfogyasztani, és nem utolsó sorban a "gazdát" aki ilyen csinossá tette a helyet! Egy problémánk volt csak.
Válasz az értékelésre - 2018. május 11.
Kedves Katalin és Partnere! :)

Szívből köszönjük a dicsérő szavakat! Úgy gondoljuk, amíg a vendég nálunk van, addig ez az otthona! Ezen dolgozunk nap, mint nap, már 25 éve.

Reméljük, még találkozunk!

Baráti üdvözlettel,
Möllmann Eszter

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Elfelejteni Budapest zaját és nyüzsgését! Ezzel a céllal érkeztem a Fogadóba. Nem kellett csalódnom. Maximálisan azt kaptam, amit reméltem ettől a három naptól. Nyugalmat, csendet a környezetben, figyelmességet, odafigyelést a személyzet részéről, profizmust a vendéglátásban, és valami hihetetlen ráérzést az ide szállást foglalók igényeire.
Kedves Katalin!

Köszönjük a megható szavakat, örülünk, hogy sikerült kipihennie a hétköznapok fáradalmait. Várjuk vissza! :)
Az Öreg Prés Csapata

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 14.
2 éjszakát töltöttünk el a férjemmel és kislányunkkal. Fantasztikusan éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, udvarias. A szobák kifogástalanok, tiszták, egyedi berendezésűek. Az étterem színvonalas, a felszolgálók figyelmesek, az ételek fenségesek. Bátran ajánlom pároknak, családoknak, az ember innen tényleg kipihenten és feltöltötten tér haza!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 24.
Nagyon tetszett a régi stílusú szobák és az udvar berendezése. A város központja is olyan mintha egy kicsit vissza mentünk volna az időben, de minden szép és rendezett. Az étteremben nagyon finom volt a vacsora és a 3 pohár bor is ami a csomaghoz tartozott. A személyzet gyors és figyelmes volt.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a pozitív szavakat, örülünk, hogy kellemes "időutazásban" volt része. Igen, a kerékpárkölcsönzés információ sajnos nem volt helyes a szobájában, ezt már természetesen kicseréltük. Elnézést!
Reméljük, még találkozunk!
Az Öreg Prés Csapata

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016. októberében töltöttünk egy hosszú hétvégét a szálláson. Első meglepetés maga a város volt, melyet idáig sosem látogattunk meg, amikor Győrből Székesfehérvár felé vitt az utunk. A szép és rendezett, barátságos város sokkal nagyobb ismertséget érdemelne. A szálláson a személyzet kedvessége kiemelkedő, mindent megtesznek a vendég elégedettségéért.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Szeretjük, mert csendes, rendes, izgalmas, finom a bor és családias a hangulat. Tökéletes! A reggeli személyes. A fogadás szeretett teljes és mindig remek bort választanak hozzá. Ha probléma merül fel, mindent megtesznek, hogy megoldódjon. Visszatérő vendégek vagyunk, ezért jóleső érzés, hogy megismernek minket a fogadóban is és az étteremben is.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 29. - 4 látogató hasznosnak vélte
A mese ott kezdődött, hogy Mór meghatóan kedves kis város, már karácsonyi díszben várta az ünnepeket. A szállás, vagy szálloda pedig lélegzetelállítóan vonzó, barátságos, szépséges. A kialakulásáról részletesen lehet információt találni, ezzel nem akarom kitölteni a rendelkezésre álló helyet, csak annyit, hogy régi sváb parasztházakból áll – de ez NEM falusi turizmus!

Mór
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható programmal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.09. - 2020.06.03.
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, lovaskocsizással, gyermekek részére lovaglással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Mór
2 nap/1 éjszaka 11.000 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Kiss
Tata
3-4 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, masszázs kuponnal, vársonézés kisvonattal, mesevetítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 21.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétahajózással, kerékpár kölcsönzéssel, éjszakai fürdőzéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.27-ig
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.02. - 2021.01.03.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.875,- Ft/fő/éj ártól: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Szárcsa Hotel
3-4 éjszaka 13.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos húsvéti programokkal, szórakozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, szobaszéffel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Mór környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)

MórX