Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza

3,9
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza
Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő OrosházaGyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza

Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza bemutatkozása

Ha az Alföldön járunk, akkor mindenképpen érdemes ellátogatni a térség gyöngyszemébe, a Gyopárosfürdő Gógy-, Park- és Élményfürdőbe. A komplexum az egész család számára kiváló szórakozási és pihenési lehetőséget kínál egész évben. A Gyopárosi tó és környéke vonzza a látogatókat a a természet szépség és a tó vizének "gyógyító" ereje miatt.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Napi árak félpanziós ellátással
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza vélemények

Kihagyhatatlan 2020. július 28.a párjával járt itt
Nagyon kellemes fürdő, sok és változatos megedcével, a gyógyfürdőtől az élmény és gyerek medencékig minden van, nyitott és zért egyaránt. Ottjártunkkor nem volt tömeg, bár a fekvőhlyek mindegyike foglalt volt. A tisztaságra, vagy egyéb kiszolgálásra nem lehet panaszunk.
Kihagyhatatlan 2018. szeptember 27.a párjával járt itt
Nyáron 5 napot töltöttünk Gyopárosfürdőn, minden nap felkerestük a strandot is, a szállodai szobánk ára tartalmazta a mindenhova érvényes belépőt. Kulturált, rendezett strand, hangulatos gyógymedence, szép kiszolgáló létesítmények, pompás szauna park, hatalmas úszómedence, és minden kapható, mi szem-szájnak ingere.
Kihagyhatatlan 2018. augusztus 7.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, emberi a gyopárosfürdői strand. A parkfürdő és az élményfürdö is tetszik. Egy augusztusi kánikulai napon sem volt nagy tömeg és árnyékot is lehet találni. Tetszik az is, hogy sok gyerekmedence van. A gyopárosi tó partján, festői környezetben helyezkedik el. Érdemes meglátogatni!
Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza -
Kihagyhatatlan 2017. november 20.a párjával járt itt
Fenyők és lombhullató gyönyörű fák, füves, hatalmas, gondozott park padokkal, ülőhelyekkel, és a tó teszik szinte tökéletessé a gyógyvizű fürdőt és strandot. Van meleg vizű benti medence, kinti is, gyerekmedence, normál vizű medence, élménymedence. Egész napos programot kínál a hatalmas strand.
Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza - Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza -
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. november 8.barátokkal járt itt
2017. októberében 3 napot töltöttünk a fürdő közelében, hétköznap. A fürdő nagyon jó helyen, kellemes környezetben, remek személyzettel müködik. Csendes, nem túlzsúfolt, kényelmes minden szempontban, pihenés, relax, masszázs és étkezés szempontjából.
Nekem nagyon bejött ez a fürdő, igy novemberben is az Önök vendége lesz, jó hirüket viszem az ismerőseim körében :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. július 26.a párjával járt itt
Feleségemmel jártunk ott,hát lenyűgöző szép helyen fekszik,csodás bő a medencék kínálata! Ha még nem jártak ott akkor tegyék meg ne gondolkozzanak rajta! Minden igényt kielégít a fürdő,hiszen olyan sok a medence,gyermekeknek,felnőtteknek,nyugdíjas beteg embereknek is bátran ajánlom! A belépő megfizethető és amit nyújt a fürdő,nem drága azért. Az ételek is korekt áron vannak és finomak.
Kihagyhatatlan 2017. július 25.gyerekekkel járt itt
A gyermekeimmel Gyopárosfürdőn nyaraltunk. A Hotel Corvus Aquában szálltunk meg. A csomag tartalmazta a fürdő belépőt is. Az egész napunkat a fürdőben töltöttük. A büfét drágának találtam. Az ugrálóvár remek ötlet. A medencék valami fantasztikusak. Kisebb és nagyobb gyerekekre is egyaránt gondoltak.
Kihagyhatatlan 2016. május 12.a párjával járt itt
Szép környezetben kialakított fürdő. Több kinti és benti medence áll a vendégek rendelkezésére és minden korosztály talál neki megfelelő hőfokú és élményekben gazdag medencét. Az öltöző rész tágas. A wellness részben kellemesen el lehet lazulni. Bőséges éttermi választék. Rendszeresen felszárítják géppel a vizet a medencék szélénél.
Érdekes 2020. november 5.gyerekekkel járt itt
Ősszel voltunk és végre egy fürdő, ahol az élménymedencéktől kezdve a levegőig minden meleg és nem kell megfagyni, ha kijövünk a vízből! 2 beltéri élménymedence van, mindkettő azonos hőfokú, jó meleg, lehet benne ücsörögni. A gyógyvíz nekem már túl meleg olyan fél óra után, de kiültem a szélére, míg férjem fürdőzött.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Érdekes 2019. november 3.gyerekekkel járt itt
Novemberben jártunk itt, a fedett fürdő részen. Az épület nagyon szép, esztétikus kialakítású. Az egyik részen van egy gyógyvizes medence, két élménymedence, egy gyerek - és egy babamedence, az emeleten szaunavilág, az épület másik szárnyában masszázs, pedikűr, gyógyvizes medence, sószoba, stb.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 9 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Gyopárosfürdő Gyógy-, Park- és Élményfürdő Orosháza a térképen
5904 OrosházaFasor utca 3.
+36-68/512-260
Éjszakai fürdőzés