Paksi Halászcsárda Paks

halászcsárda
Paksi Halászcsárda Paks
Paksi Halászcsárda PaksPaksi Halászcsárda Paks
Paksi Halászcsárda PaksPaksi Halászcsárda Paks

Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.16-21.
Erzsébet Nagy Szálloda Paks
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve

Paksi Halászcsárda Paks vélemények

Átlagos 2019. december 6.a párjával járt itt
Tolnáról Pest felé tartva céloztuk meg ezt a Halászcsárdát, elsősorban a halászléért, illetve haltepertőért. Korábban már jártunk itt, a retró belső mellett a panoráma teraszról jó kilátás nyílik a Dunára. Most a terasz zárva volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. november 12.barátokkal járt itt
Hatan tértünk be erre a helyre, útban Budapest felé. . . először és utoljára. A "pincér" viselkedése minden volt, csak nem vendég marasztaló, a viselkedése és hozzáállása kritikán aluli. Ha t adag ételből három olyan sós volt, hogy - kis túlzással - a fél éves sóadagomat letudtam ezzel.
2017. november 26.a párjával járt itt
Finom, nagy adag ételek retró helyen, szuper kilátással. Leves kicsit sós. Élőzene nekünk nem hiányzott volna.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. november 19.családjával járt itt
Emlékeim szerint valaha nem ez a retró ronda épületben működött, hanem az út melletti hangulatos épületben.
Hangulat nélküli hodály, ízléstelen asztalterítőkkel, függönyökkel, ócska berendezés, ronda csillárok.
A kaja nem rossz, de pl. a túrós csusza, amit a halhoz rendeltünk garnírungnak, tök hideg volt.
Kiváló 2017. október 29.barátokkal járt itt
Nem eloszor ettem itt. Barataim halat en turos csuszat valasztottam. Kedves holgy pincer szolgalt ki.
Átlagos 2017. április 17.a párjával járt itt
Nagy remenyekkel es korgo gyomorral ultunk be a paksi halaszcsardaba. Az etelek minosege sajnos kritizalhato! A rantott fogas az ujnyi vastag panirral is hideg, a turos csusza turot csak nyomokban tartalmazott es feketere egetett "tesztacsipsszel" volt tele. A halaszle finom volt csak a ponty veget kaptuk kozvetlen a farka melletti patkot ami ehetetlen volt a rengeteg szalka miatt.
2016. október 3.barátokkal járt itt
A minap jártunk a Halászcsárdában meglepően kedves és figyelmes volt
a fogadtatás és a kiszolgálás is ami abban nyilvánult meg, hogy a kért
különböző ételféleségeket egyszerre kaptuk meg, így nem kellett éhesen
nézni a már jóízűen falatozó asztaltársaságunkat.
Gyenge 2014. október 21., üzleti partnerrel járt itt
Kora nyári katasztrófa...Langyosan tálalt halászlé, állott ízt keltő lé, és pontyszeletek, mindez ízszegény környezetben! A névhez méltatlan ebéd! Ebéd?
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2014. október 9.családjával járt itt
Környékbeliek vagyunk, többször jártunk már itt. Az étterem a 6-os számú főút mellett található. Könnyen megközelíthető. Az épület kívülről nagyon "kocka" (Tipikus szocreál),de a lehető legtöbbet próbálták kihozni belőle. A belső tér kellemes, a teraszról a kilátás csodás! Az ebéddel meg voltunk elégedve.
2014. október 8.családjával járt itt
Ettünk már jobb halászlevet is, régebben itt is kiválót szolgáltak fel, de most sem volt rossz. A környezet borzasztó sivár lenne, ha nincs az a szép, Dunára néző kilátással rendelkező hangulatos terasz. A hal ételek elkészítése elég fantáziátlan és nem túlzottan figyelnek az elkészítésére, pedig jó az alapanyag.
Gyors, átlagos kiszolgálás, tűrhető árak.