Jaj Péter
11901
1 évnyi aktív tagság

Jaj Péter adatlapja

Ilyen vagyok
Sörkedvelő  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó
Regisztráció2015.01.20
Utoljára itt2022.09.14

Kiváló 2016. január 29.gyerekekkel járt itt
Sokszor jártunk már a vitnyédi Kantár fogadóban a családdal, de idáig nem jutott eszembe értékelni őket. Feltételezem azért, mert a sokadik alkalommal is annyira tökéletes a hely, a vendéglátás és az ételek, hogy ez mostanra természetessé vált számomra. Nagyon finom ételek (erdélyi specialitások is), jó adagok és visszafogott ár jellemzi a helyet.
Felhasználó fényképei:
Kantár Fogadó Étterem Vitnyéd -
Kiváló 2015. április 22.gyerekekkel járt itt
Vasárnap kora 15 órára foglaltunk helyet (biztonság kedvéért, mert heten voltunk) de számításunk bejött, mert nem voltak sokan. Az étterem kicsit eldugott helyen található szinte csak akkor veszi észre az ember, ha már előtte áll. Figyelmes, udvarias, gyors kiszolgálás. Ízletes ételek korrekt áron. Az olasz mellett magyaros ételeket is kínálnak.
Gyenge 2016. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Augusztus végén egy kellemes ebédet követően látogattunk el a Zsigmond utcában levő cukrászdába. Az első meglepetést a szűkös sütemény választék okozta. A második kellemetlen élményként a pincérre kellett várnunk közel tíz percet, pedig szinte csak mi vártunk kiszolgálásra.