Judith54

Judith54 adatlapja

Regisztráció2016.07.11
Utoljára itt2024.04.26

Kiváló 2024. március 24.a párjával járt itt
Párommal először jártunk ebben a szállodában, ahol 4 éjszakát töltöttünk el. A szálloda mind külsőleg, mind belsőleg előkelő, ízlésesen berendezett. A recepción beérkezésünkkor hamar ment a bejelentkezés, minden információt megkaptunk. Az étterem vezetőjét (Zsoltot) külön kiemelném, a vendégek fogadása, figyelmessége, udvariassága és szakmai tudása miatt.
Kiváló 2024. április 21.a párjával járt itt
Először jártunk párommal ebben a szállodában. A foglalás visszaigazolása hamar megtörtént. Recepciónál kedvesen fogadtak, hamar ment a bejelentkezés, minden információval elláttak. A szoba nagyméretű, kényelmes ízlésesen berendezett volt. Nagyon kényelmes ággyal. Az étterem minden személyzete udvarias, kedves volt.
Kiváló 2024. április 21.a párjával járt itt
Csak ismételni tudom, hogy törzsvendégek vagyunk, már nagyon régóta, a szálloda tartja a szinvonalát, annak ellenére, hogy sok embernek nem tetszik a szálloda berendezése. Berendezéssel semmi gond, úgy mint a személyzettel, különösképpen Gerard úrral, aki a szállodai programokat vezeti nagy hozzáértéssel, az étterem teljes személyzetével, akik a vendégek minden kérését teljesítik, s teljes mértékben udvariasak, segítőkészek, figyelmesek!