Majordomus étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Majordomus értékeléseit!

Olvasd el Majordomus étterem értékeléseit!

Majordomus horti értékelései

Étterem teszt 259.- gyorstalpaló -

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Tavaly ősszel összefoglaltam minden tudnivalót,a gyorsétteremről,a lényeg nem változott,csak a részletek. Úgy látszik olvasták az értékeléseket. Belépéskor köszönéssel fogadnak. Hm. Szokásos babgulyásom után udvariasan megkérdezik elvihetik e a tányért. Fejlődünk. Ételek finomak,a babgulyást nagyon ízletesen készitik,rengeteg étel van,10 féle köret,és jó köretek!
Étterem teszt 161.- Gyorsan jó ebéd -

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy év alatt semmi sem változott. A két gyorsétterem változatlanul üzemel,változatlan menűvel,és változatlan áron. Tulajdonképpen nincs rá okuk,mert a bolt megy,szerintem jól,és ez igy van jól! Aki uton van Pestre,még a zsufolt város előtt kényelmesen meg tud állni,s 20 perc alatt degeszre eheti magát. Én nagyon szeretem az itteni babgulyást,a kanál megáll benne.
Étterem teszt 33.- -

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 17. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Budapest felé többször útbaejtettem e helyet táplálkozás céljából, s meglepne tapasztaltam hogy nem szerepel az Ittjartam. hu oldalán. Pedig megérdemlik. Sajátos megoldás, két teljesen egyforma épület az autópálya két oldalán azonos berendezéssel. Abból kiindulva, hogy a budapesti dugó előtt vagy után az utazó feltankol némi energiával.