Majordomus étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Majordomus értékeléseit!

Olvasd el Majordomus étterem értékeléseit!

Étterem teszt 156.- hidi vásár -

Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 9.
Utolsó esténk Szegeden,ezért még egy vacsorát beiktatunk. Jöjjön most az ezüstérmes,a Régi Hid étterem. A kapcsolat nem indul jól, óvatosságból foglalnánk asztalt estére,a délelőtti séta során,de csak a dörömbölésre nyitnak ajtót,5 perccel a 11. 30-as hivatalos nyitási idő után. Este pontosan érkezünk 18 órára,asztalunk megvan,egyuttal az étlapot is megkapjuk.
Étterem teszt 156.- mesterfok -

Szeged Étterem, Borozó & Pub Szeged

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 9.
Szegedi kirándulásunk utolsó napja,igy az éllovas éttermet látogatjuk meg,ahol kizárólag kiváló értékelések sorakoznak. Ketten fogadnak a bejáratnál,szerintük a legjobb helyen vagyok mikor jelzem táplálkozási szándékunkat. Ahogy leülünk,étlap azonnal. italt kinálnak,ahogy kell. Rendelünk 14. 55. Ráérünk,de
meglepetésemre 5 percen belül asztalon a fácánleves,gazdagon és gyorsan.
Étterem teszt 155.- régi dicsőségűnk... -

Virág Cukrászda & Kávéház Szeged

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8.
hol késel. . . . A Virág cukrászda olyan fogalom Szegeden mint nálunk a Bika. Hosszu évek után tavaly nyáron nyilt meg ujra a 150 éves patinás cuki. Dicséretes,hogy az eredeti állapotában állitották helyre. A butorzattal egyűtt értve. Borús,esőre hajló idő van,mikor a sétálóutcában
beléoünk az ajtón,ráadásul ősz,megkezdődött az iskola .
Étterem teszt 154.- ékszerdoboz -

Kis Virág Cukrászda Szeged

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8.
Két meglepetés ért a Kis Virággal
. Az első,mikor beléptem oda,a második,mikor nekifogtam e teszt irásának. Ez a kitűnő fagyizó nem szerepel az ittjartam. hu oldalán! Pedig 1922 óta működik. Ezért most pótoljuk a hiányosságot. A Klauzál tér Szegeden a sétálóutca,a belváros
szinfoltja. Nyáron szuper hely,de most is gőzerővel működik. Fennakad a szemem.
Étterem teszt 153.- vendégtisztelő -

Dóm Hotel étterme Szeged

Értékelt: 2017. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szegeden töltünk néhány napot,
ebben a kedves kis hotelben,viszont csak reggeli van az árban. Este csak belépünk egy vacsorára,milyen az amit mi nem kértünk. Személyzet azonnal ott. étlap egy A4-es oldal. Italok,kóla,baileys jéggel. ahogy kell. Leves úgymint sertés húsleves. a 14. percben megérkezik. úgy ahogy kell. Forró,tele van hússal és répával.
Étterem teszt 150.- gyorsétterem -

Fehértói Halászcsárda Szeged

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7.
Szegeden töltünk néhány napot,és ajánlás alapján keressűk fel a csárdát. Vacsorázni jöttünk,óvatosságból, foglalunk asztalt. Tömeg nincs,de vannak este 8-kor. Kiderül,hogy nonstop üzemü a hely. Asztalunk megvan,étlap azonnal jön,pincér rutinosan ,,mit hozhat inni,,kérdéssel nyit. Étlap többnyelvű,egy csárdához képest több mint bőséges.