Sinhead
Országjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság

Sinhead adatlapja

Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Gasztro-guru  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Sushi imádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Mindenevő
Regisztráció2016.02.19
Utoljára itt2023.12.22

Kiváló 2016. február 24.gyerekekkel járt itt
Az első alkalommal véletlenül kerültünk ide. Hallottuk,hogy jó véleményük van az ismeröseimnek avendéglőről. Gondoltuk egy próbát megér,ami teljes egészében beváltotta a szóbeszédet. A vendéglő hangulatos,igaz első alkalommal csak beestünk,de ha valaki tudja mikor akar menni,érdemes foglalni,mert nyitás után szinte rögtön teltházas!
Felhasználó fényképei:
Öreg Favágó Kocsmája Tarján -
Gyenge 2017. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Betértünk a pincébe egy bagett- bor kombóra. A rendelésnél kértem a felszolgálót,hogy mivel az édes bort szeretem,a bagett mellé ajánlott száraz fehér bor helyett kaphatnánk esetleg vörös édeset? Természetesen cserélhető volt a bor,csak azt mondták most sül a bagett kicsit várni kell. Ez érthető!
Gyenge 2017. április 21.gyerekekkel járt itt
A visszaigazolás szerint egy tetőtéri légkondicionált apartman volt lefoglalva. Érkezéskor a tulajdonos közölte,hogy az itt levő apartman lesz amit elfoglalhatunk. Ők nem lesznek elérhetők csak telefonon,mert elutaznak. Első reggel már telefonálni kellett,mert a gázkazán nem működött. Alig volt langyosnak nevezhető a víz.