Ugor étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Ugor értékeléseit!

Olvasd el Ugor étterem értékeléseit!

Nem éreztem rosszul magam -

Nádas Csárda Gyenesdiás

Értékelt: 2020. szeptember 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Valami reggelizőhelyre álltam be az út túloldalán, egy darabig töprengtem, hogy ez tényleg csak reggeliző vagy ebédelni is lehet? Amúgy vonzó volt, jópofa hely. Aztán megláttam srégem, átellenben ezt a Nádas Csárdát, és gondoltam, inkább biztosra megyek. Hát átgurultam oda. Hatalmas létesítmény, három oldalról mindenféle vendéglátó egységek veszik körül a parkolót.
Értékelt: 2020. szeptember 25.
Egy lakótelep parkolójában az egyik autóból ezt ajánlották. menjek le az úton és ez éppen odavezet. Kis megszakítás, hogy közben megnéztem a Thury-várat, ha már éppen arra mentem. Az építésvezető, aki majdnem elzavart, szintén ezt az éttermet ajánlotta a vár mellett. Valami olaszos kaját emlegetett, hogy az olcsó is. Hát betértem ide.
Értékelt: 2020. szeptember 25.
A 3-as meg a 4-es között ingadoznék. . . valamiért rosszul esik hármast adni. Leparkoltam a közelben, odamentem, és megkérdeztem, hogy találok-e WC-t vagy kezet moshatnék-e, mielőtt fogyasztanék. . . a hölgy azt mondta, hogy persze, kerüljem meg az épületet, és menjek be, használhatom az övékét. Ez nagyon kedves volt.
Értékelt: 2020. szeptember 25.
Direkt Zirc felé kerültem, mert szerettem volna feltétlenül meglátogatni a Patkó Vendéglőt, amit az ittjartam. hu 14 zirci étterem közül az elsőnek jelöl. Bevallom, a többi 13-ban még nem jártam, de erősen kétlem, hogy ez lenne a legjobb. A külső, szabadtéri részen foglaltam helyet, ez a szék kb.
Háttér étterem -

Pizza Café Budapest

Értékelt: 2020. szeptember 25.
Talán kissé megtévesztő az elnevezés. . . ez nem egy pizzéria és nem egy kávézó, inkább egy magyaros kifőzés. Akadnak itt pozitív és más dolgok is. . . különös, hogy itt, 50 méteres körzetben három étterem is megpróbál elboldogulni. De sok sikert hozzá! Amikor ezt a belső, udvarit megtalálod, azért elgondolkodsz. Hogy szeretnél-e itt ebédelni vagy sem?
Értékelt: 2020. szeptember 25.
A belépőm nem volt valami kirobbanó siker, nyilván új vagyok itt, hát nem jár még az öröm a jöttmentnek. Kiderült, hogy a kártya nem fizetőeszköz, beázott a terminál, menjek el valahová pénzt kivenni, van itt nem messze egy CBA. Volt. Elmentem, visszajöttem. Az ötletem még mindig a gyrostál volt, hát arra fizettem be, megkaptam a kis elektromos UFO-t, hogy az majd énekel vagy táncol, ha kész.
Még egy jó hely az út mentén -

Punto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 24.
Azt hiszem, párhuzamosan haladtam éppen az 1-es úttal és valami helyet kerestem, ahol ehetnék valamit Budaörsön. Azután kibukkantam az 1-esre és ezt találtam. Nem tudtam róla, abszolút meglepetés volt. Parkoló van, szabad hely is van, egy próbát mindenképpen megér. Elég újnak tűnik az épület és szépen parkosítva van a környezete, vonzónak is látszik.
Értékelt: 2020. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy remek felfedezés (részemről). Lehet, hogy máskor már elmentem mellette? Lehet. Kár volt! Most betértem, csupa jó dolog ez! A számtalan kellemetlen vendégfogadás után itt egy nagyon bájos lány szívesen és örömmel szolgált ki mosolyogva, beszédesen, ráadásul nagyon finomak a fagylaltok is, Szulejmán kedvence (ha jól emlékszem), sós karamell, ország kedvence.
Az Ódry színpad árnyékában -

Club 93 Pizzéria Budapest

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
Sűrűn akad errefelé dolgom, meg idejárnak sokszor az egyetemisták is az SzFE-ről, én is biztos voltam itt már, csak nem emlékszem hirtelen, de most beültünk páran egy sörre. Éppen alig volt vendég, a teraszt választottuk, aztán hiába vártam, csak be kellett mennem rendelni valamit. Bementem és ott is hiába vártam, három ember nevetgélt bent a pultban, hátrébb húzódva, én meg mintha nem is lennék.
Valahogy vegyes -

Boomerang Bisztró Budapest

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
Valami ennivalót kutattam a múlt héten, mint távoli őseim a dzsungelben, amikor felfedeztem ezt a helyet. Egy próbát megér ez a pince, ételkínálat is van. A pulthoz somfordálva találkoztam egy nem túl lelkes rendelésfelvevővel, akitől az aktuálisan legdrágább ételt kértem, tarját sült hagymával, steak-burgonyával. Rendben, üljek le. Úgy is történt.