Ugor étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Ugor értékeléseit!

Olvasd el Ugor étterem értékeléseit!

Ugor budapesti értékelései

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Olyan régen volt, hogy tán igaz sem volt. . . a Gólyából jöttem kifelé vasárnap, ott még nem főznek, éhes voltam, nem akartam a nagy kínaiba menni az Orczy téren, ahol korábban olyan nyögvenyelős tapasztalatom volt, de előtte, a kettő között van egy benzinkút vagy mi, és ennek az egyik oldalába be van építve ez az Oscar nevű hely.
2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Este a Katona József Színház Kamrájában voltunk, volt még néhány perc és azt gondoltam, hogy bekapok valamit, meg a biztonság kedvéért egy kávét is megiszom, hogy ne lankadjon a figyelmem a benti levegőtlenségben. Így aztán kirohantam és 10 méter után ide tértem be, pont alkalmas volt a hely a terv megvalósítására.
2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Ma gondoltam egyet, meg kellene már valami mást is nézni, ne már minden nap ugyanarra a helyre menni enni. . . és kitörtem a kis hatókörömből. A Kondorosi útnál feltűnt ez a hely, nem emlékszem, hogy korábban láttam volna, több se kellett. . . kellemes tapasztalat. A hely háromosztatú, stílusában és funkciójában eltérő egységekre tagolódik.
2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
Gondoltam, beugrom valahová a Király utca elejére, ha már jöttem a kisföldalattival a Liget felől. . . és akkor ma ez került először az utamba. Harsány köszönés, magyarul jól beszélő ázsiai kiszolgáló, ledaráljuk a szokásos kérdéseket, igen, itt eszem, tészta meg olyan hús, meg még savanyúság is.
Értékelt: 2020. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ezen a helyen viszonylag gyorsan változnak a vendéglátóipari-egységek, most is jött egy új, és feltétlenül érdemes a kipróbálásra! A Crunchy csirkéiről mindenféle legendák keringenek a falon, nem úgy tartják őket, mint máshol más csirkéket, tudjuk, a japán marhát még masszírozzák is, meg sör, máshol meg Mozartot hallgatnak a malacok. . . de!
Nem érdemes hibát keresni -

Fülemüle Étterem Budapest

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 21.
Hideg, borongós téli napon bemenni ide, egy jó maceszgombócos levesre, meg egy sóletre. . . hát mit is mondjak, pont az, amire vágytam! Hétköznap, ebédidő kellős közepén, és láss csodát, üres volt a hely. Pedig már vagy kétszer jártam itt, benéztem és mindenki azt ajánlotta, hogy telefon, asztalrendelés, mert különben baj lesz. Ma én voltam egyedül itt.
2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 16.
Ide is be kéne mennem egyszer. . . hát akkor ma. Nincs fali nyomkodás ujjaddal meg orroddal, lehet szóban rendelni. Kis zsinóros ösvény vezet oda. Itt állj meg és várj a sorodra. Nincs túl sok turista ebben az évszakban, hamar odajutok. Kis hagymakarika, kis krumpli, valami kis burger meg talán egy narancslé. . . nem nagy ebéd, kis ebéd van, dolgom van, megyek valahová.
2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 15.
Didergős zimankó van, gondoltam, benyitok ide, ahol nem szitál a dér, világítanak, meg még meleg is van talán. A temetők felől jövet a sötétben ez egy üdítő sárga folt a késői estében. Különleges megjelenésű hölgy simán letegez, a magam közel 68 évével, hát legyen. Kiválasztom kis okosan a legdrágább kaját, ez kb. 2000 forint, és Sza-Sa tálnak hívják.
Nemzetközi buli -

Teherán Büfé Budapest

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 14.
Betértem valamikor a József körúton ide, szóba is elegyedtünk a sráccal, és annyira jól vitt a kommunikáció, hogy pár perc múlva már azon merengtünk, hogy az iráni az nem arab ám! Mert, hogy sokan azt hiszik. Én meg mondtam, hogy magyar vagyok, de azért nem hülye ám, nagyon jól tudom, hogy az irániak nem arabok.
2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
Nem ide készültem, jöttem az Andrássy út felől és gondoltam, hogy eszem valamit errefelé. Kapóra jött. Majdnem üres volt, két-három vendég lézengett benne. Nem baj, egy tésztára jó lesz. Mondtam, hogy valami sonkást, tejszínest. Így könnyen rájöttünk, hogy carbonarat fogok enni. A pincér azt mondta, hogy tessék, üljek bárhová, ahová csak tetszik.