Ugor étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Ugor értékeléseit!

Olvasd el Ugor étterem értékeléseit!

Ugor budapesti értékelései

Ugyanaz, de mégsem -

Kő fagyi? a Bartókon Budapest

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A mindszentkállai Kő fagyi? egy legendás hely, biztos nem túlzok, ha azt mondom, hogy az ország egyik legjobb fagylaltozója, a recept alapján már jelen voltak Budapesten is, a Kell Fagylalt? formájában a Városmajor mellett, de azok nem ők voltak, hanem csak a lisence.
Célzott túra -

Leonidas Gyros Budapest

2020. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Meg kellett már nekem is néznem ezt a bizonyos, híres-neves Leonidas Gyrost, különösen azért is, mert a múlt héten jelent meg róla egy dicsérő cikk is. . . Rosszkor indultam, mert éppen megáll a metró a Nagyvárad térnél, onnan pótló buszok, szóval, négy-négy járművel jutottam el oda meg vissza. A hely tényleg falatka, a sor nehezen fordul meg, alig lehet elférni egymás mellett.
2020. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Ahogy belép az ember, valami különösen nyomasztós szag csapja meg az orrát. Nem konyhaszag, az más. . talán a dohszaghoz áll közel, de ez nem egy pince, mitől lenen itt az? De mindenesetre nem valami étvágygerjesztő. Egyedül voltam, egy elég kényelmetlen sarokba préseltem be magam, önként eltávolodva a belső élettől, a kirakatból figyeltem közben az esőben szomorkodó Margit körutat.
2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Olyan régen volt, hogy tán igaz sem volt. . . a Gólyából jöttem kifelé vasárnap, ott még nem főznek, éhes voltam, nem akartam a nagy kínaiba menni az Orczy téren, ahol korábban olyan nyögvenyelős tapasztalatom volt, de előtte, a kettő között van egy benzinkút vagy mi, és ennek az egyik oldalába be van építve ez az Oscar nevű hely.
Értékelt: 2020. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Este a Katona József Színház Kamrájában voltunk, volt még néhány perc és azt gondoltam, hogy bekapok valamit, meg a biztonság kedvéért egy kávét is megiszom, hogy ne lankadjon a figyelmem a benti levegőtlenségben. Így aztán kirohantam és 10 méter után ide tértem be, pont alkalmas volt a hely a terv megvalósítására.
2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Ma gondoltam egyet, meg kellene már valami mást is nézni, ne már minden nap ugyanarra a helyre menni enni. . . és kitörtem a kis hatókörömből. A Kondorosi útnál feltűnt ez a hely, nem emlékszem, hogy korábban láttam volna, több se kellett. . . kellemes tapasztalat. A hely háromosztatú, stílusában és funkciójában eltérő egységekre tagolódik.
2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
Gondoltam, beugrom valahová a Király utca elejére, ha már jöttem a kisföldalattival a Liget felől. . . és akkor ma ez került először az utamba. Harsány köszönés, magyarul jól beszélő ázsiai kiszolgáló, ledaráljuk a szokásos kérdéseket, igen, itt eszem, tészta meg olyan hús, meg még savanyúság is.
Értékelt: 2020. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ezen a helyen viszonylag gyorsan változnak a vendéglátóipari-egységek, most is jött egy új, és feltétlenül érdemes a kipróbálásra! A Crunchy csirkéiről mindenféle legendák keringenek a falon, nem úgy tartják őket, mint máshol más csirkéket, tudjuk, a japán marhát még masszírozzák is, meg sör, máshol meg Mozartot hallgatnak a malacok. . . de!
Nem érdemes hibát keresni -

Fülemüle Étterem Budapest

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 21.
Hideg, borongós téli napon bemenni ide, egy jó maceszgombócos levesre, meg egy sóletre. . . hát mit is mondjak, pont az, amire vágytam! Hétköznap, ebédidő kellős közepén, és láss csodát, üres volt a hely. Pedig már vagy kétszer jártam itt, benéztem és mindenki azt ajánlotta, hogy telefon, asztalrendelés, mert különben baj lesz. Ma én voltam egyedül itt.
2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 16.
Ide is be kéne mennem egyszer. . . hát akkor ma. Nincs fali nyomkodás ujjaddal meg orroddal, lehet szóban rendelni. Kis zsinóros ösvény vezet oda. Itt állj meg és várj a sorodra. Nincs túl sok turista ebben az évszakban, hamar odajutok. Kis hagymakarika, kis krumpli, valami kis burger meg talán egy narancslé. . . nem nagy ebéd, kis ebéd van, dolgom van, megyek valahová.