4,2

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Nádasdy Vendéglő Sárvár vélemények

Kiváló 2016. november 28.a párjával járt itt
Bátran állítom, hogy az utóbbi idők legjobb étteremválasztása volt részünkről a sárvári Nádasdy Vendéglő. Egy olyan hely, amely minden lényeges szempontból megfelelt számunkra. Párommal jártunk ott egy jó kis sárvári pancsolást megelőzően, ebédidőben. A választás cordon bleu-re és borzas sertésszeletre esett dödöllével, melyeket meggyes-mákos palacsinta követett.
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Végre egy olyan hely, ahol nem az számít, hogy magyar az ember! Igen, ez a sárvári Nádasdy étterem. Bennünket a kerthelyiségben szolgáltak ki, mégpedig nem más, mint a tulaj lánya. Égett a keze alatt a munka. Mindent megkaptunk pillanatok alatt és végig ott volt a mosoly az arcán. Akkora adag csülköt kaptam, hogy nem tudtam megenni.
Nádasdy Vendéglő Sárvár - BelsőNádasdy Vendéglő Sárvár - EgyébNádasdy Vendéglő Sárvár - Étel/italNádasdy Vendéglő Sárvár - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 19.a párjával járt itt
Nagyon szuper hely. Központól messzebb van, de mi a városban levő kis vonattal mentünk ki az is megállóhelye, így egy pohár bort is tudtunk inni. Fantasztikus ételek, ízek, adagok, forró leves gazdagon. Kiszolgálás gyors, oda figyelnek a vendégre. 2 szer voltunk a nyaralás alatt, nem csalódtunk. Ajánlom mindenkinek.
Szörnyű 2016. július 26.gyerekekkel járt itt
Hatalmas csalódás volt az étterem. Jókat olvastunk róla, ezért gyalogoltunk ki oda a gyerekekkel. Rossz döntés volt, ugyanis a kiszolgálás kritikán aluli volt. Érkezés után 20 perccel bukkant fel a pincérfiú, majd további 70 perc és több reklamáció után hozták ki az ételt. Pedig nem volt teltház, sőt. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 4.a párjával járt itt
Egy sàrvàri biciklitúra utàn a kerthelyisègben ültünk le egy laza vacsoràhoz. Isteni finom levest ès èn vegetàrianus ètelt,míg a pàrom vadat vàlasztott. Az ètelek minősêge, tàlalàsa kifogàstalan volt. Nagyon olcsón nagyon nagy adagot kaptunk.
Kiváló 2016. május 6.barátokkal járt itt
Barátai társasággal többször beülünk egy-egy vacsira, vagy névnap-születésnap ad alkalmat arra,hogy valami finomsággal kényeztessük magunkat. Törzshelyünkről írok, szeretjük, kedveljük, bevált. Az étlapon,a desszertek között ott a nagy kedvenc a VARGABÉLES! Egyetlen alkalmat sem hagytam ki, amikor megkérdezte pincér kérünk-e desszertet,hogy én ne ezt kérjem.
Kiváló 2016. március 1.gyerekekkel járt itt
Az étterem a központtól kicsit távolabb van, ami szerencsére érződik az árképzésen is. Többször jártunk már náluk, a kiszolgálás még közel teltház esetén is gyors volt! Az ételekről csak jót tudok írni, mind az adagok nagysága, mind az étel minősége remek! Szerintem kihagyhatatlan, ha valaki Sárváron pihen!
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. január 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó kis étterem. Hangulatos, barátságos. A kiszolgálás gyors, az ételek nagyon finomak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 30.gyerekekkel járt itt
Mi minden évben(már kb. 6 éve)eljövünk Sárvárra a Simon-Júda napi vásárra-ezt mindenkinek csak ajánlani tudom. Véletlenül találtunk rá erre az étteremre, de azóta mindig ide járunk. Most sem csalódtunk benne,kellemes, tiszta, hangulatos kis hely,most mivel sokan voltunk,az emeleten terítettek meg nekünk.
Átlagos 2015. július 26.a párjával járt itt
Párommal kerestük fel a helyet, sárvári nyaralásunk alkalmával, mivel többen ajánlották. Miután megérkeztünk, kedves, fiatal felszolgálók fogadtak, italainkat is megkaptuk egész rövid idő alatt. Párom hideg Barackkrém levest, én pikáns erdei gombalevest kértem. A baracklevesben sajnos a magjából is kerültek apró darabok turmixolva, amire ráharapva kellemetlen meglepetést tud okozni.