Mustafa Gyros Siófok

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Mustafa Gyros Siófok vélemények

Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
Nagy és finom adagok. A gyros isteni,a kiszolgálás is profi, kedvencem egy öreg bácsi, akit már nagyon megviseltek az évek,de olyan udvariassággal szolgált ki minket, hogy én még a koszos terítéket is összeszedtem volna helyette. Egyébként a turistát elbűvöli maga a környezet is, igazi Balatoni hangulat. :)
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 1.barátokkal járt itt
Tavaly nyaralásunk alkalmával mondtam a barátaimnak, hogy én erről a helyről milyen jókat hallottam, együnk mindenképpen itt. Én a Kemencés gyrost szerettem volna kipróbálni, párom a pizzát, ismerőseink pedig a gyros-tálat. A fiatal pincér fiú roppant jófej volt, hamar felvette a rendelésünket és aránylag gyorsan meg is kaptuk az ételeket.
Mustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étel/ital
Kiváló 2016. május 16.a párjával járt itt
Nyaralásunkat töltöttük Siófokon Párommal. Mivel inkább séta közben haraptunk volna valamit és amúgy is zsúfolt volt a hely a sok vendégtől, így csak elvitelre kértünk két kemencés gyrost. Nem vártunk nagy durranást tőle, árban is korrekt volt, de azért a neve alapján kíváncsiak voltunk mi a különbség a sima és a kemencés gyros között.
Kiváló 2016. május 6.barátokkal járt itt
Szokásos nyári Siófoki kiruccanásomra mentem, most épp 2 barátommal. 1-2 éve is ettem már ott Pizzát a barátaimmal és az is elég finomra sikerült, ekkor viszont barátnőm ajánlotta, hogy itt a legjobb a gyros,mert épp azt szerettünk volna enni. .
Kiváló 2015. június 29.a párjával járt itt
Gyors, udvarias kiszolgálás. Kiváló ételek, nagyon jó ár-érték arány. Verhetetlen a gyros. Két napot töltöttünk Siófokon, mindkétszer itt ebédeltünk. Minden korosztálynak nnyugodt szívvel ajánlom. Fiatal felszolgáló csapat, kiemelkedő udvariasság. A gyros mellett többféle étel,pizza vagy akár gulyásleves is választható. Az XXL gyros csak edzetteknek.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2024. március 14.gyerekekkel járt itt
Siófok legnépszerűbb éttermének tűnik a Mustafa, amely egy török gírosz/kebab étterem. Nagy kiülős terasszal rendelkeznek, amely ottjártunkkor tele volt, pedig még el sem kezdődött a nyaralószezon. Sorban álltak az emberek, felszabaduló asztalra várva, de a pincér hölgy jelezte, hogy aki esetleg asztalhoz jut, az se reménykedjen gyors ételhez jutásban, mert nagyon leterhelt a konyha.
Mustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Külső képMustafa Gyros Siófok - Külső képMustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étlap/itallap
2024. január 4.a párjával járt itt
Szilveszter délután is tele volt az étterem. A kiszolgálás gyors, az árak balatoniak, az adag talán egy kicsit karcsú, épp annyira, hogy még ne reklamáljunk.
De legalább minden friss volt. :)
2016. május 17.barátokkal járt itt
Egy spontán ötlet volt,hogy leugorjunk a Balatonra és ennél az étteremnél döntöttünk az ebédünk elfogyasztásához. A felszolgáló hölgy hamarosan hozta az étlapot! Én egy hawaii pizzát kértem,amire elég sokat kellett várnom és a minősége sem volt olyan amire vártam,mert már ajánlották nekem ismerőseim. Ez kissé csalódás volt,de pl.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2016. február 1.gyerekekkel járt itt
Ősszel tértünk be ide, mivel közel s távol ez volt az egyetlen nyitva tartó hely. Az ételek korrektek voltak, az árak némileg túlzóak. Nagyon sok vendék volt s mindössze egyetlen pincér. Szegény, alig győzött mindenkitől elnézést kérni a várakozásért. Ott játunkkor a [moerálva - a szerk.
Átlagos 2019. szeptember 13.a párjával járt itt
Nagy csalódás ért bennünket, mikor 1 év elteltével ismét betértünk kedvenc éttermünkbe. Közel 43%-s emelkedést tapasztaltunk a tavalyi árakhoz képest, ráadásul fizetéskor szembesültünk azzal a ténnyel, hogy kötelező szervírozási díjat ( 10% ) építettek be, amely az étel árán felül fizetendő, azaz akár elégedettek vagyunk a kiszolgálással, akár nem, ezt akkor is megfizettetik velünk!