CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

23. helyezett a 219 siófoki szállás közül
78. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a párommal a héten. Földszinti szobát kaptunk. Ahogy bementünk a szobába éreztük hogy nagyon meleg van és levegő sincs. Kinyitottuk az ajtót amig a szobában voltunk és meg is oldódott a probléma ideiglenesen. Következett az éjszaka. . . Ugyan úgy nagyon meleg nyomott levegő volt amiben képtelenség volt pihenni. .

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 4.
NAgyon örülünk hogy ezt a hotelt választottuk Ár érték arányban is megfelelő volt.BAráti társasággal voltunk.Csak hiányoltuk az élőzenét hogy nincs hétköznap.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon gyönyörű hely! 3nap 2 éjszakát töltöttünk a szallodában egy külső lakosztályban! A kajával nagyon megvagyok elégedve! Minden volt! Csak sajnos az üdítő az kicsit drágább volt a kelleténél, ez egy hatalmas plusz pont hogy reggelinél az üdítő a tea és a kávé is önkiszolgálóból müködött! Ágyak nagyon kényelmesek, a wellnesz részleg melegvizű és tökéletes .

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Elkövettem egy hibát,nem olvastam véleményt előzetesen a hotelről,pedig szoktam,de annyira olcsó volt,meg teljes panzió és 4*,hogy nem gondoltam rosszra. . . Többször voltam már 4*-os hotelben,de ez messze van tőle,talán 2*-t ha megér. Először az ágynemű hibáival szembesültünk: párna huzat szakadt,foltos,az ágy matracai kifeküdtek,cserére szorul.

Értékelt: 2018. január 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tökéletes volt minden, tisztaság, udvariasság kiváló. Egyetlen probléma, hogy a nagycsaládosok számára nehezen volt megoldható az étkezés, mivel nem tudtak asztalt biztosítani. Ez elég kellemetlenül érintett. Megoldás lehetett volna, ha egyszerűen kiteszik a 8 személyes asztalokra a foglalt táblát, ill.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
2017 december 29-től 2018 január 1-ig 3 éjszakát töltöttünk a szállodában. (5 felnőtt) Azt tapasztaltuk, hogy a szálloda erősen gyermek barát, ami a családosok számára nagyon kedvező, de így a gyerek nélkül érkező felnőttek háttérbe lettek szorítva. Gondolok itt arra, hogy a meghívott két művészt csak az ajtóban állva lehetett meghallgatni, mivel a terembe bemenni sem lehetett,szabad ülőhelyről nem is beszélve.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Megmondom őszintén, kicsit tartottam a helytől. Az értékelések alapján rosszabbra számítottam, de a várakozásom mindent felülírt! Gyönyörű a szálloda kívül-belül, a személyzet segítőkész, az ételek változatosak, és szuperfinomak, a wellnes első oszályú, a programok emelték az ünnep fényét! ! ! ! Nem először ünnepeljük a Karácsonyt szállodában, de most először értékelek, mert megérdemlik!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 4 látogató hasznosnak vélte
Végre egy olyan hotel, akitől azt kaptam, amit vártam. Kedves személyzet, ízletes ételek, szép környezet.
Apróság, de a köntös, amit kaptam 3 helyen szakadt volt. Kicserélték, de az is szaladt volt és 3x akkora mint én.
Reggeliztetésnél vadászni kellett az ülőhelyet. Nekem kellett át pakolnom az előttünk étkezők maradványait.

Értékelt: 2018. január 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a szalloda az egesz csaladnak,az etelek nagyon finomak voltak,a személyzet udvarias kedves,bár az étteremnél senki nem tájékoztatta a vendégeket,hogy a galérián is lehet enni,véletlenül jöttünk rá. A szobában sem volt semmilyen tájékoztató a szolgáltatásokról és azok árairól. A szobában már az első este fel kellett valahogy takarìtanunk a porcicákat vízes törölközővel.

Értékelt: 2017. december 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sok negatív vélemény olvastam a Hotelröl,de őszíntén kellemeset csalódtunk! Wifi-gyorss,ágy-kényelmes,medence víze-kellemes,tisztaság-megfelelö. . . Apró probléma azért akadt,3gyerekkel mentünk,de a gyerekek ágya nem volt megágyazva! Ez a legkisebb bajom volt,mert megcsináltuk mi! A föbb probléma hogy a vacsoránál nem gondolnak a gyerekekre!

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, húsvéti meglepetéssel, tematikus programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 19.975,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 8.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.309 - 23.652,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köztes napon levesbüfével, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, programokkal
Érvényes: 2019.01.20-ig
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ízletes leves-ebéddel, forró üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, masszázs kuponnal, gyereksarokkal,fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.14-ig
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, zenés-táncos rendezvénnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.17.

Szállodák Siófokon és környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Téli relaxálás Hasik-módra (min. 2 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

SiófokX