Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron, Várisi u. 4.

Hotel Lövér Sopron a térképen

Hotel Lövér Sopron értékelése:

1. helyezett az 56 soproni szállás közül
29. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Hotel Lövér Sopron - vélemények, kritkikák

Hotel Lövér Sopron vélemények

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Az ágy a szobánkban nagyon rossz volt! A szivacs amin aludtunk koszos volt és alvásra teljesen alkalmatlan.
Kis gyerekkel a szálloda ideális, nagyon jól felkészültek a gyerekek fogadására.
Válasz az értékelésre - 2018. november 9.
Kedves Vendégünk,
Köszönjük visszajelzését! Ezúton is szeretnénk kifejezni örömünket, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül! Sajnáljuk, hogy nem a helyszínen jelezték az ággyal kapcsolatos észrevételeiket, szállodánk kiemelt figyelmet fordít a helyszínen történő probléma megoldásra. Reméljük a közeljövőben újra Vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2018. októberben járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
Mar majdnem törzsvendegek vagyunk a Hotel löverben, mar harmadszor szalltunk meg itt, es azt hiszem hogy legközelebb is a lövert fogjuk valasztani. Nagyon kedves fogadtatas volt a recepcion, az urak nagyon kedvesek es szolgalatkeszek voltak, de a hölgy akinel kijelentkeztünk modortalan, unalmas keppel szamolta ki, hogy csak idegenforgalmi adot kell fizetnünk, ugyanis a foglalasnal mar atutaltam az összeget, es vegül meg a szamlat is elfelejtette oda adni, kesöbb vettük eszre.
Válasz az értékelésre - 2018. október 26.
Kedves Vandégünk! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat! Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Elnézést kérünk a kellemetlenségért! Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23.
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk a Lővérben. A szállodában szinte minden kiváló: az ellátás,- a reggeli-vacsora nagyon bőséges, a programok jók, a szálloda dolgozói kedvesek, a gyerekeknek jól felszerelt játék szoba áll rendeékezésére. A wellnes is jó, bár lehetne nagyobb. Sok ismerősnek, családtagnak ajánlottam már, és én is visszatérek bizonyosan.
Válasz az értékelésre - 2018. október 26.
Kedves Vendégek! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat, és hogy visszatérő vendégeinkként másoknak is ajánlják a hotelünket! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15.
3 kellemes napot töltöttünk a szállodában. Az étterem kínálata változatos és finom, a személyzet munkája kifogástan. Mivel nekem a túrázás után az úszás a kedvenc sportom, az uszodát - ilyen vendéglétszám mellett - kicsinek találtam. A víz viszont nagyon kellemes hőmérlsékletű és tiszta volt.
Köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2018. október 26.
Kedves Vendégünk! Köszönjük az elismerő értékelést. Örülünk, hogy pozitív tapasztalatokkal távoztak tőlünk! Várjuk Önöket a jövőben is!

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
Több éve visszatérő kutyás vendégként az egyetlen kifogásom, ami sajnos minden egyes szálloidánál bekövetkezik, hogy a kutyás vendég számára a legrosszabb szobát biztosítják, tetemes felárral. Ezt a gyakorlatot sajnops a Hotel Lővér is követi.
Válasz az értékelésre - 2018. október 26.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a hűségét és a pozitív visszajelzését. Kutyával érkező Vendégeinknek igyekeztünk úgy kijelölni a szobát, hogy közel legyen a kijárat a kutyusokkal a séta miatt.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezet, kényelmes szoba ! Segítőkész , kedves , felkészült személyzet ! ! Fantasztikusan finom ételek. Jó lenne , ha az uszoda kicsit nagyobb lenne! Jól felszerelt játszószoba a csemetéknek. Tökéletes kikapcsolódást , pihenést nyújt a szálloda. Ami még nagyon jó , hogy kutyabarát , így négylábú kedvenceinket sem kell otthon hagyni.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 18.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy pihenésük helyszínéül a szállodánkat választották. Nagyon örülünk a pozitív véleményének és visszatérési szándékának. Szeretettel várjuk Önöket ismét!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
Kiváló családbarát szálloda. Erkélyes, franciaágyas szobában laktunk. Fürdőkádas gyönyörű fürdő, szép tiszta szoba. Tv, hűtő és széf is volt a szobában, az erkély az erdőre nézet. Bővített félpanziós ellátás ami svédasztalos reggeli, 13-14 óra között két fajta leves, valamint svédasztalos vacsora volt.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 23.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést! Köszönjük a visszaigazolást, hogy amit csinálunk, megéri! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Ismét szeretném megköszönni, hogy rászánta az időt, hogy megossza a többi utazóval a véleményét és reméljük a jövőben ismét szállodánkban üdvözölhetjük Önöket!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 29.
Elégedettek voltunk a szállodával,bőséges és jóízű volt a reggeli,vacsora. A személyzet kedves,készséges,a hotel parkja rendezett, a környék pedig csendes.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 17.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen pozitív értékelésüket! Reméljük a jövőben ismételten ellátogatnak szállodánkba!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 26.
A hotel szép környezetben van,a szobák kényelmesek,a személyzet udvarias,kedves,a reggeli és a vacsora választékos,bőséges volt. Tetszettek a programok,amit a hotel nyújtott. Ha negatívat is kellene írjak,akkor talán az a tévé volt,hogy kevés magyar csatorna volt és sokszor rossz volt akadozó az adás,de ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat :)
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 17.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen pozitív visszajelzésüket, örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal. Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy baráti házaspárral mentünk, Ők már voltak és visszajárnak, ezért nem is lepődtem meg, hogy valóban minden igényünket kielégítőnek találtuk a szállodát. A személyzet kedvességét külön kiemelném, mindig kedvesek, mosolygósak voltak. Nagyon jól esett a zöldtea szamovárban, a levesebéd, a délelőtti vizitorna.
Válasz az értékelésre - 2018. július 18.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett tapasztalatait. Mindennapos célunk az , hogy Vendégeink feltöltődve, kellemes élményekkel távozzanak szállodánkból, így az Ön véleménye valódi elismerés mindannyiunk számára. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét Vendégeink között köszönthetjük Önöket!

Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2023.01.10-ig
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 19.350,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.08.28-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.043,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.11-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.086,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.29-ig
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 9.713 - 14.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.08.29-ig
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Csiga Apartman
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
2 nap/1 éjszaka 8.503,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.01.31-ig
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.590,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.06.15.
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Sopron környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Wolf Panzió Sárvár
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
All inclusive pihenés
Páros romantika (min. 2 éj)

SopronX