Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron, Várisi u. 4.

Hotel Lövér Sopron a térképen

Hotel Lövér Sopron értékelése:

1. helyezett az 56 soproni szállás közül
29. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Lövér Sopron - vélemények, kritkikák

Hotel Lövér Sopron vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Hat napot töltöttünk a Hotel Lővérben és csak jót tudok írni: udvarias személyzet, tiszta szobák, finom ételek, segítőkész recepciósok. Külön dicséretet érdemel a reggeli vízi torna, valamint a városnézés és a Sörházdombi kilátóhoz szervezett esti fáklyás séta vezetője. Nagyon jól éreztük magunkat. Először jártunk a Lővérben, de mindenképpen visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2019. július 12.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Igen mindent megkaptunk ami az akcios csomagban volt koszonjuk a Lover Hotelnek, koszonjuk a Szallasvadasz munkatarsainak, ugyhogy tiszta szivvel ajanlani tudjuk mindenkinek aki szereti a kikapcsolodast meg a finom eteleket, megha csak ket napra is. Koszonjuk, tisztelettel Eva Barcziova Szlovakiabol
Válasz az értékelésre - 2019. június 27.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen pozitív visszajelzésüket, örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal. Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
10 évvel ezelőtt fedeztük fel a férjemmel a Hotel Lővért,már akkor is nagyon jó hely volt.A személyzet és maga a szállás is kitűnő. Szinte minden évben elmentünk.Kiváló az étterem,nagyon finom és sokféle ételek vannak.A tisztaságra nagyon oda figyelnek.Nagyon figyelmes és udvarias személyzet.Nagyon jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2019. június 7.
Kedves Vendégünk! Nagyon örülünk, hogy pihenésük helyszínéül ismét szállodánkat választották! Köszönjük szépen a hűségüket és a pozitív visszajelzését. Sok szeretettel várjuk Önöket vissza a szállodánkba és reméljük, hogy ismét emlékezetes pihenést tudunk Önöknek nyújtani.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Kb egy éve voltam utoljára a szállodában, ami akkor sem volt tökéletes, de az emeleti szoba (kutyával) ezt némiképp kompenzálta. Most azonban kivételesen telefonon foglaltam, ahol közölték, hogy kutyával nincs emeleti szoba, közvetlen kertkapcsolatos van. Aztán kiderült, hogy első emeleti a szoba, nyilván betonos részre néz és a ajtó, ami a szobától nem messze a kertkapcsolatot jelentette volna, állandóan zárva volt.
Válasz az értékelésre - 2019. május 23.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését az ittjártam. hu oldalán keresztül! Ezúton is szeretnénk kifejezni örömünket, hogy ismét szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Sajnáljuk, hogy nem a helyszínen jelezte észrevételeit, szállodánk kiemelt figyelmet fordít a helyszínen történő probléma megoldásra.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
2019. húsvétján jártunk itt. A személyzet figyelmes, udvarias volt. A tisztaság kifogástalan. Az ételek gusztusosak és finomak voltak. A reggeli kínálata lehetett volna változatosabb, de így is megfelelő volt. Az üdvözlőitalnak külön örültünk. A fizetés gördülékenyen működött, a parkolás megoldott volt. A húsvéti nyuszi, kinder tojás, arcfestés kedvezett a gyerekeknek.
Válasz az értékelésre - 2019. április 26.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az elismerő értékelést. Örülünk, hogy pozitív tapasztalatokkal távoztak tőlünk! Várjuk Önöket a jövőben is!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 29.
udvarias,segítőkész személyzet(külön dicséretet érdemelnek a recepción dolgozók),első osztályú finom és gyönyörűen tálalt ételek.
Gyors reagálás a külön kérésekre.
A fürdőszoba lehetett volna kényelmesebb.
A tisztaságra gondosan ügyeltek.
Jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2019. április 4.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen pozitív visszajelzésüket,
örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal.
Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

freszter TOP egyébhely értékelő
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 23.
Síeléssel kiegészített csalàdi pihenéshez vàlasztottuk a gyönyörű, erdős környezetben talàlható hotelt. A dolgozók kedvesek, a szoba szép és kényelmes. Reggelire nagyon széles ételvàlaszték van, vacsoràra is többféle főétel és desszert, valamint a félpanziós ellàtàs levesebéddel egészült ki.
Válasz az értékelésre - 2019. február 27.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
A vizi és száraz tornát tartó kolléga foglalkozásai nagyon tetszettek, jó zenéket vàlasztott a gyakorlatokhoz. Jó kedve és öröme magával ragadta az aktív pihenni vágyókat. Az ételek és a személyzet kifogástalanok voltak.
Válasz az értékelésre - 2019. február 15.
Várhelyi Ágnes (Hotel Lövér)

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusban töltöttünk el 5 napot a hotelben. Akkor van a házassági évfordulónk. Mikor elfoglaltuk a szobát, egy üveg behűtött pezsgő 2 pohárral várt minket egy üdvözlőkártyával! Nagyon köszönjük a figyelmességet! ! ! Jól éreztük magunkat,a recepción nagyon figyelmesek voltak. A reggeli és a vacsora nagyon választékos és finom!
Válasz az értékelésre - 2018. december 21.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Az alkalmazottak rendkívül segítőkészek voltak. A torta amit Önöknél rendeltem a lányom szülinpjára sajnos nem úgy sikerült, ahogy elképzeltem, (csoki torta volt, vajkrémeset készítettek, én pedig azt kértem, hogy "csak vajkrémes ne legyen". ) Tejszínkrémesben állapodtunk meg. Sajnos a sószobáról lemaradtunk, mert oda nem tudtak időpontot biztosítani a számunkra.
Válasz az értékelésre - 2018. november 9.
Kedves Vendégünk! Köszönettel olvastuk visszajelzésüket, igazán örülünk annak, hogy sok pozitív élménnyel gazdagodtak, és bízunk abban, hogy pihenésük alatt sikerült maximálisan feltöltődniük. Sajnálattal olvastuk, hogy néhány negatívum felmerült a nálunk töltött idő alatt. Mindent meg fogunk tenni azért, hogy hibáinkat korrigálni tudjuk és a jövőben még színvonalasabb szolgáltatást nyújthassunk.

Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.11.21-ig
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.08.28-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.080,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.29-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.128,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.29-ig
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Éden Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, korlátlan teafogyasztással, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2021.05.22. - 2021.05.25.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, zenés grill-party-val, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.26.
Ensana Thermal Sárvár
3 nap/2 éjszaka 12.400 - 16.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.22.
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 22.015 - 27.228,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.23.
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, romantikus dekorációval, bőrfiatalító peeling keverék használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
2021.05.22. - 2021.05.25.

Szállodák Sopron környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Wolf Panzió Sárvár
Édes kettesben Kőszegen (min. 2 éj)
All inclusive pihenés
Páros romantika (min. 2 éj)

SopronX