Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron, Várisi u. 4.

Hotel Lövér Sopron a térképen

Hotel Lövér Sopron értékelése:

1. helyezett az 56 soproni szállás közül
29. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Hotel Lövér Sopron - vélemények, kritkikák

Hotel Lövér Sopron vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Négy napot töltöttünk kedvenc városunkban, Sopronban, az idén először kipróbált Hotel Lövérben. Először szálltunk itt meg, a korábbi (többször tesztelt) szállodával nagyon meg voltunk elégedve, így egy kicsit féltünk, nem fogunk-e csalódni. SEMMIBEN sem csalódtunk! Mindenkinek ajánlom a Lövér Szállót!
Válasz az értékelésre - 2018. július 18.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották! Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést, a visszaigazolást, hogy amit csinálunk, megéri! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Szeretettel várjuk Önöket ismét!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégek vagyunk, nagyon szeretjük Sopront, rengeteg látnivaló van. Sajnos az utóbbi időben észrevettem, hogy az akciós utazások a kevésbé szép és kevésbé felszerelt szobákra vannak "meghirdetve". Ez eddig nem így volt. Most nem kaptunk teraszos szobát, a szobai hűtő nem működött, üres is volt, nem volt egyetlen üveg üdítőital a minibárban, nem kaptunk fürdőköpenyt, se fürdősapkát,stb.
Válasz az értékelésre - 2018. június 13.
Kedves Vendégünk! Nagyon örülünk, hogy pihenésük helyszínéül ismét a szállodánkat választották. Köszönjük szépen a hűségüket és a pozitív visszajelzését. Nagy örömünkre szolgál, hogy összességében jól érezték magukat nálunk. Kérjük szobafoglaláskor minden esetben jelezzék milyen szobában szeretnének lakni.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 11.
Kitűnő erdei környezetben van a szálloda, udvarias a kiszolgálás, választékos az étel kínálat. A szállás is remek programokat kínált, de mivel Sopronban már többször voltunk és a nettről előre tájékozódtunk, így magunknak szerveztük a szabadidő eltöltését. A parkolás ingyenes, mely nagyon jó ötlet.
Válasz az értékelésre - 2018. június 13.
Kedves Vendégünk! Nagyon örülünk, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkra esett a választásuk és jól érezték magukat. Köszönjük szépen a dicsérő szavakat. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 30.
Nagyon kellemes meglepetés ért bennünket. A fogadtatás szívélyes volt, minden dolgozó rendkívül kedves és udvarias. A szálloda egésze tiszta, kellemes. Az étkezésekről csak felsőfokban tudok nyilatkozni. Gyönyörű környezet. Köszönjük szépen!
Válasz az értékelésre - 2018. június 13.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
A szálloda nagyon szép helyen van. Az ellátás szuper, a személyzet nagyon kedves. A szoba kényelmes volt négyünk számára is. Bár a játszószobát már kinőttük, de jó volt megtapasztalni, hogy a legkisebbek is fontosak a szálloda vezetésének. Az ételek változatosak, sokfélèk, és nagyon finomak voltak.
Válasz az értékelésre - 2018. május 25.
Kedves Vendégeink! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat. Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 7.
Baráti házaspárral tértünk vissza a Lővér szállodába, mivel előző alkalommal is kellemesen éreztük magunkat. Továbbra is az egyik kedvenc szállodánk, a környezet, a szállodai szobák tágassága (a zuhany fülke picit kicsi és a zuhanyfüggöny nem igen szeretjük)a közös terek tisztasága és annak ellenére, hogy nem gyerekkel voltunk, nagyon tetszett a gyerek "kuckó".
Válasz az értékelésre - 2018. május 25.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett tapasztalatait. Mindennapos célunk az , hogy vendégeink feltöltődve, kellemes élményekkel távozzanak szállodánkból, így az Ön véleménye valódi elismerés mindannyiunk számára. Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 15.
Második alkalommal töltöttük a húsvéti ünnepeket a csodálatos helyen fekvő, minden kényelemmel felszerelt szállodában. A szoba tágas, világos, jó a szobák közötti hangszigetelés, amit az bizonyít, hogy sok gyerek volt az emeletünkön, de gyerekzsivajt csak a folyosón lehetett hallani. A párnák viszont kényelmetlenek, szerencsére a korábbi tapasztalat alapján vittük a sajátot.
Válasz az értékelésre - 2018. április 19.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy a szállodánkat választotta. Sajnálattal olvastuk, hogy probléma lépett fel távozáskor. Kérjük szíves elnézését a kellemetlenségek miatt! A terület vezetőjétől a dolgok kivizsgálását kértük, hogy a jövőben ilyen probléma ne fordulhasson elő többet. Még egyszer elnézését kérjük és reméljük, hogy vendégül láthatjuk újra Önt.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kicst szocreálos, szot üdülős érzés. A személyzet viszont kedves! A kellemetlen meglepetés: Azt még tudomásul vettem szó nélkül, hogy a campari-narancs koktél szinte nyomokban sem tartalmaz camparit. Az viszont kiverte a biztosítékot mikor láttam, hogy két korsó sörünket 3 korsóból töltögetik össze, majd felkeverik, hogy legyen valamennyi hab a krigli tetején.
Válasz az értékelésre - 2018. április 6.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy pihenése helyszínéül a szállodánkat választotta. Köszönjük észrevételét, a fent jelzett problémák többé nem fognak előfordulni, eljártunk az ügyben! Várjuk Önt ismételten szállodánkba!

2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Már a recepciós fogadtatás barátsűgos,kellemes volt. A saját programomhoz /Fertédi Kastélylátogatás -kiállitás megnyitás alkalmából/részletes ,kinyomtatottt tanácsokat kaptam -térképekkel,utvonallal,buszjárstokksl együt. -Az étkezés "tú" izletes volt,hehéz volt könnyü ételekből összeállitani a vacsorát. de mind a bősége,mind a változatossága kifogástalan volt.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel vettük dicsérő szavait. Látogassanak el városunkba, szállodánkba ismételten, hogy immár visszatérő vendégeink között üdvözölhessük Önt.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Ezt a helyet mindenkinek ajánlani tudom! A szálloda kellemes kikapcsolódást tud nyújtani, még akkor is ha rossz idő miatt a kinti programoknak lőttek! A medence kellemes hőmérséklete,a játékterem , a madáretető sok-sok vendégével, a személyzet rendkívüli kedvessége, segítőkészsége mind említésre méltó! És isteni a konyha!!
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük, hogy megosztotta véleményét szállodánkról és szintén hálásak vagyunk a maximum pontos értékelésért is! Örülünk, hogy mindennel elégedettek voltak, várjuk vissza Önöket legközelebb is!

Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2023.01.10-ig
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 19.350,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.08.28-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.043,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.11-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.086,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.29-ig
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.23-ig
Vadvirág Panzió
Ágfalva
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 10.250,- Ft/fő/éj között: önellátással, wellness használattal
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hegyalja Apartman
Cák
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.700,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekjátszótérrel, parkolással, Wi Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
3 nap/2 éjszaka 52.068 - 83.656,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, bekészítésekkel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Sopron környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Wolf Panzió Sárvár
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
All inclusive pihenés
Páros romantika (min. 2 éj)

SopronX