Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron, Várisi u. 4.

Hotel Lövér Sopron a térképen

Hotel Lövér Sopron értékelése:

1. helyezett az 56 soproni szállás közül
29. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Hotel Lövér Sopron - vélemények, kritkikák

Hotel Lövér Sopron vélemények

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 10.
Az utolsó téli és az első tavaszi napokat töltöttük a szállodában. Remek volt az ellátás és különösen élveztük a programokat. Bár a wellness részleg kicsi, de a fitnesz terem jól felszerelt és nagyon jók voltak a fitnesz programok. Nagyon jól éreztük magunkat.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen pozitív visszajelzésüket,örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal. Wellness részlegünk bővítésének az erdő szab határokat, nem lesz nagyobb. Az erdő a mi wellnessünk. Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 9.
Feleségemmel, a 49. házassági évfordulónk alkalmából töltöttük el ezt a csodálatos 3 napot. Minden szolgáltatásról, a legnagyobb elismeréssel tudunk nyilatkozni. Gratulálunk, és köszönetet mondunk, a szálloda Vezetésének és Alkalmazottjainak,a kiváló vendéglátásért! Külön szeretnénk még kiemelni, Kiss János Úr rendkivüli élményeket nyújtó,a történelmi várost bemutató idegenvezetését.
Válasz az értékelésre - 2018. április 6.
Kedves Vendégünk! Mindig nagy öröm számunkra, ha ilyen kedves visszajelzést kapunk a nálunk töltött időről. Köszönjük a kedves sorokat, boldogsággal tölt el minket, ha Vendégeink valami különleges érzéssel és élménnyel térnek haza a Hotel Lövérből.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 4.
Először jártunk a szállodába, de sajnos a leghidegebb időt fogtuk ki. Szerettük volna a várost is egy kicsit megismerni , ez nem sikerült nagyon,mert a kis unokánk nagyon fázott. A szálloda és az elhelyezkedése az erdő között az nagyon szép. Szeretnénk még visszatérni Önökhöz,de most már egy nyári időszakban. Úgy hallottuk és úgy is gondoljuk, hogy Sopron nagyon szép város.
Kedves Soós Zoltán!
Köszönjük szépen, hogy családi pihenésük helyszínéül a szállodánkat választották. Nagyon örülünk a pozitív véleményének és visszatérési szándékának. Szeretettel várjuk Önöket ismét!

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kicsit igazságtalannak tarom,hogy ha felújítják a szállodát, azért tízezer forinttal többet fizessek,mert csak superior szobát kaphatok ami alig tér el a kevésbé jó minőségű szobáktól,amikor a fél szálloda üres.Ilyenkor figyelembe kellene venni ,hogy ez részben az Önök hibája.üdvözlettel.Bódi Istvánné
Kedves Bódi Istvánné!

Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait, még ha azok negatívak is. A jövőben jobban odafigyelünk majd.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vagyis a Superior miatt még ide megy az ember,hátha majdnem 4 csillagos. . . . de nem. Nem is vártunk sokat. Nagyon ráférne már a szállodára a felújítás. 80-as évek csempézése ,berendezése a fürdőben,szagelszívó nincs benne vagy nem működik (karbantartás)- a földszinten van viszonyítás,szép,felújított vizes blokk! -Kényelmetlen francia ágy matrac.
Válasz az értékelésre - 2018. február 13.
Kedves Vendégünk! Köszönjük értékelését,hozzászólását mellyel nagyban hozzájárul munkánk sikerességéhez. Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éjszakát töltöttünk a gyermekeimmel a szállodában, és nagyon elégedettek voltunk mind a szobával, mind a szolgáltatásokkal. Ami különös figyelmet érdemel, az a személyzet kedvessége; kivétel nélkül mindenki udvarias és segítőkész volt. Az ételek nagyon finomak és változatosak voltak;valahogy így kellene csinálni a vendéglátást!
Válasz az értékelésre - 2018. február 13.
Kedves Vendégünk! Nagy örömmel olvastuk kedves soraikat, igazán örülünk annak, hogy családjukkal jól érezték magukat nálunk! Szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkba!

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
25 évvel korábban jártunk nászúton a szállodában. Akkor a szobánk egy hőközpontra nézett, valahol a földszint környékén. Most a második emeleten jobb volt az elhelyezés. Akkor a szoba belső mintha szebb lett volna, de tulajdonképpen most sem volt rossz. A tusoló függöny erősen kifogásolható. Tusolás közben a meleg pára miatt majdnem rátapad az emberre.
Válasz az értékelésre - 2018. február 13.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy megosztották az utazókkal tapasztalataikat, illetve visszajelzésüket, melyre mindenképp figyelmet fogunk fordítani. Bízunk benne, hogy a jövőben újra ellátogatnak hozzánk!

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
Nagyon szép volt Lővér szállodai kikapcsolodásunk baratokkal voltunk.Minden adva volt hogy jól érezzük magunkat.Elhelyezés az ellátás nagyon jó volt. Persze maga a Ĺövérekben is sokat sétáltunk tiszta levegőn. Szeretnénk majd jövőre megismételni.
Válasz az értékelésre - 2017. december 8.
Köszönjük szépen, hogy pihenésük helyszínéül a szállodánkat választották. Nagyon örülünk a pozitív véleményének és visszatérési szándékának. Szeretettel várjuk Önöket ismét szállodánkba!

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
Nem csalódtunk. Minden jó, vagy kiváló volt. Persze a remek időjárás is hozzájárult a "sikerhez". A szabadidős szervezett proramok nagyon megfeleltek, még kisgyermekes családoknak is.
Válasz az értékelésre - 2017. november 23.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vendégek kategorizálása nem teljes körű hiányzik a "középkorú pár" kategória.
A szálloda szolgáltatásai közül kifogásoljuk a szobai tv-k műszaki állapotát a tv adás igen gyenge minőségét. Álláspontunk szerint a wellness részleg nyitva tartása szűk keresztmetszetű a reggeli nyitás korábbra az esti zárást későbbi időpontra javasoljuk.
Válasz az értékelésre - 2017. november 23.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel!

Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2023.01.10-ig
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 19.350,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.08.28-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.043,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.11-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.086,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.29-ig
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Szent András Fogadó
Hidegség
Érvényes: 2022.01.23-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 13.370 - 13.633,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Vadvirág Panzió
Ágfalva
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 10.250,- Ft/fő/éj között: önellátással, wellness használattal
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Viktória
2 nap/1 éjszaka 9.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, arborétum belépővel, fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Benedict Hotel Kőszeg
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 11.000 - 27.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Sopron környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Wolf Panzió Sárvár
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
All inclusive pihenés
Páros romantika (min. 2 éj)

SopronX